Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020

Domyślnie Aktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020

Uprzejmie informuję, że aktualnie na stronie https://maps.mopar.eu są nowe mapy nawigacji do zainstalowania dla pojazdów z rocznika MY2020:

Latest version: 8.0.0
    Release date: 2020-08-19
    Size: 21.1GB

Aby je zainstalować należy:
    1. Zalogować się na stronie maps.mopar.eu
    2. Ze strony pobrać plik mapy o nazwie: MAP50128.bin i plik licencji o nazwie: my2020-lic.dct
    3. UWAGA: Plików nie rozpakowujemy, w takiej formie jak je pobraliśmy zapisujemy na sformatowanym i pustym nośniku USB o pojemności co najmniej 32 GB.
    4. Uruchamiamy silnik i wkładamy nośnik z plikami do złącza USB pod panelem klimatyzacji i z menu wybieramy system/aktualizacja map/aktualizuj mapy
    (w trakcie aktualizacji możemy jeździć i korzystać z systemu oraz radia, jedynie nawigacja nie będzie działała).
    5. Po około 40 min mapy zostaną zaktualizowane do wersji: Mapa 8.0.2020.06 Europe

Wiem, że jest już temat dotyczący wbudowanej nawigacji ale tyczy się głównie problemów z aktualizacją map dla pojazdów ze starszymi systemami a ten temat odnosiłby się do nawigacji dla pojazdów z systemem MY2020.

› Więcej...: Aktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020

Użytkownik Świeżak
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020

Domyślnie

To ja jutro będę się aktualizowałAktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020 dzięki za info.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Świeżak
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020

Domyślnie

Pierwsze problemyAktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020po podłączeniu pendrive zgodnie z instrukcją pojawia się taki oto komunikat...

Auto
    Stelvio Veloce MY2020

Domyślnie

Też pojawiał mi się ten monit w sytuacji gdy rozpakowałem plik z mapami, a jak się okazało rozpakowywać nie trzeba.

Rozumiem, że pobrałeś plik z mapami i plik licencji i na nośniku danych nie masz żadnych innych plików?

Na penie musisz mieć jedynie takie dwa pliki jak na załączonym foto i nic więcej:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	navi3.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	3.6 KB
ID:	274434

Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T

Domyślnie

O, witamy w klubie.

Użytkownik Świeżak
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020

Domyślnie

Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Też pojawiał mi się ten monit w sytuacji gdy rozpakowałem plik z mapami, a jak się okazało rozpakowywać nie trzeba.

Rozumiem, że pobrałeś plik z mapami i plik licencji i na nośniku danych nie masz żadnych innych plików?

Na penie musisz mieć jedynie takie dwa pliki jak na załączonym foto i nic więcej:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	38
ID:	274434
    Dokładnie tak zrobiłem... zastanawiam się czy kolejność ściągnięcia plików ma znaczenie. Pierwsze ściągałem mapy, potem licencję. Nic nie rozpakowywalem, pen był sformatowany. Spróbuję raz jeszcze to ściągnąć i zobaczymy. Jesteś pewien że w żaden sposób nie obrabiałeś pliku z mapami?

Użytkownik Świeżak
    Auto
    Giulia Super 2.2D

Domyślnie

Mapy mogą być prawidłowe a ten komunikat to może być błąd odczytu pena.
    Też tak miałem, tyle że w "starym" sofcie.
    Zmieniłem kilka razy port usb: podłokietnik - pod sterowaniem nawiewami, i poszło, i się zaktualizowało.

Auto
    Stelvio Veloce MY2020

Domyślnie

Ja miałem taki komunikat o nieprawidłowych mapach jak za pierwszym podejściem rozpakowałem pliki na pen-ie.
    Następnie spróbowałem ze spakowanymi plikami, gdzie na pewnie miałem takie pliki jak się ściągnęły (patrz zrzut ekranu z wcześniejszego mojego postu) i poszło bez problemu.

Formatuj pena, skopiuj jedynie te dwa pliki, sprawdź dokładnie nazwy czy nie uległy zmianie i wielkości tych plików na penie czy są takie same jak u mnie? Po wgraniu powinieneś otrzymać nową wersję.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Wyświetleń:	14
ID:	274443   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	navi6.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	13.5 KB
ID:	274442  

Użytkownik Świeżak
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020

Domyślnie

Problem zdiagnozowanyAktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020do nazwy pliku z mapami podczas kopiowania wkradła się "(1)".Po poprawieniu nazwy system już widzi nowe mapyAktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020aktualizacji nie dokonałem dziś,czeka do jutra,ale myślę,że teraz to już bez kłopotu pójdzie.
    Dzięki za pomocAktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020Aktualizacja nawigacji dla pojazdów MY2020

Auto
    Stelvio Veloce MY2020

Domyślnie

Możesz włożyć pena do portu usb i zobaczyć jedynie czy pojawi się komunikat z zapytaniem czy aktualizować i to już będzie info, że powinno być OK.
    Teraz doczytałem, że już sprawdziłeś, że system widzi mapy na penie
    I nie przejmuj się szacowanym czasem 80 min bo aktualizacja będzie trwała 30-40 min.
    Ostatnio edytowane przez Stacho ; 03-12-2020 o 21:35