Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 133

Temat: Małe tablice rejstracyjne - kontra nasz policja

  1. #51
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał woockush Zobacz post
    O przedniej szwajcarskiej to nawet nie marzę
    Na wiejski tuning się nadaje.

  2. #52
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał woockush Zobacz post
    O przedniej szwajcarskiej to nawet nie marzę
    u mnie jeździ już dobre 8 miesięcy

  3. #53
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nie pisze o tym kto tak ma, ale czy wolno - oczywiście ze nie
    mysle ze zdecydowanie mniejszy problem w razie kontroli (jesli w ogole jakikolwiek przy tak nieznacznym wygieciu) niz pomniejszona replika rejestracji z allegro ;P

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał konrad26 Zobacz post
    https://www.youtube.com/watch?v=n__4dRyDDlk&t=1s

    Motodoradca wiele wyjaśnia - zainteresowani polecam obejżeć.
    Już sam nie wiem więc się pytam. Moim zdaniem problem będą miały osoby mające europejskie samochody, które założyły małe tablice a nie osoby które mają samochód z USA?

  5. #55
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Karol1, jednak tutaj chodzi o to, że małe tablice powstały z myślą o samochodach w których nie da się założyć tych standardowych a nie generalnie dla samochodów zza oceanu.
    Jeśli ktoś ma samochód z UE to nawet nie ma o czym mówić. Chociaż ciekawym przypadkiem jest opisany tutaj Lancer
    Co do przypadku Giulii z USA, wydaje mi się że standardowa tablica się tam spokojnie mieści, w takim wypadku również powinno się taką zamontować.

  6. #56
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gelo Zobacz post
    Ciekawi mnie co w sytuacji, kiedy ktoś z małą lub niedopuszczoną do ruchu tablicą rej. będzie uczestniczył w zdarzeniu drogowym? Czy wtedy ubezpieczyciel z racji tego, ze auto w takim stanie nie powinno zostać dopuszczone do ruchu drogowego, może się wypiąć na wypłatę odszkodowania?
    Zamiast się zastanawiać nad krążącymi cały czas urban legend, wystarczy zajrzeć do Ustawy dot. obowiązkowych ubezpieczeń OC oraz OWU w przypadku AC.
    Od razu Ci powiem, nic to nie zmienia.

    Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

  7. #57
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    A mnie ciekawi czy ktoś np w Szwajcarii zakłada sobie np polską tablice bo bardziej mu się podoba. Lub czy taki Polak że szwajcarską tablica jeździ po Europie np do Szwajcarii.

  8. #58
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    to tez nie jest szwajcarska tablica tylko rozmiar szwajcarski, ktory mniej szpeci przod auta, polskiej tablicy czy jakiegokolwiek innej w standardowym rozmiarze raczej nikt nie bedzie chcial sobie zalozyc, tym bardziej jezli moze sobie zalozyc mniejsza..

    btw. ostatnio u Zachara byl koles z Giulietta robiona na GTA (swoja droga projekt nawet ciekawy) i mial zalozona pomniejszona wloska tablice z przodu, na dodatek z "I" zamiast "PL", to juz imo przegiecie
    https://www.youtube.com/watch?v=uJcc...nnel=ZacharOFF

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    to tez nie jest szwajcarska tablica tylko rozmiar szwajcarski, ktory mniej szpeci przod auta, polskiej tablicy czy jakiegokolwiek innej w standardowym rozmiarze raczej nikt nie bedzie chcial sobie zalozyc, tym bardziej jezli moze sobie zalozyc mniejsza..

    btw. ostatnio u Zachara byl koles z Giulietta robiona na GTA (swoja droga projekt nawet ciekawy) i mial zalozona pomniejszona wloska tablice z przodu, na dodatek z "I" zamiast "PL", to juz imo przegiecie
    https://www.youtube.com/watch?v=uJcc...nnel=ZacharOFF
    Pytałem autora na grupie FB. Mówił, że jak je robił to nie było innych możliwych do zamówienia.

    Ja coś tam na Allegro sprawdzałem i w gąszczu wzorów włoskich, wzór polski z rozmiarem włoskim jest rzeczywiście rzadki. Ale znaleźć się da.

    Sent from my SM-T713 using Tapatalk

  10. #60
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Hamburg
    Auto
    Giulia 2.o RWD
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał woockush Zobacz post
    Albo tak jak u zachodnich sąsiadów, że ustawowo określony jest maksymalny dopuszczalny rozmiar tablicy i jeśli numer rejestracyjny jest krótszy to tablica może być węższa.
    Nie stety nie jest tak latwo.
    Zalezy od rejonu i od uzednikow.

    W Hamburgu NIE MA legalnej mozliwosci na krutkie tablice jesli pasuja zwykle.
    U sasiadow miasto dalej za to bez problemu...

    A poza tym policia zabiera tabice i dowod lob auto jak cos im sie nie podoba...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory