Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 133

Temat: Małe tablice rejstracyjne - kontra nasz policja

  1. #81
    Użytkownik Świeżak Avatar Czaro
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir 170KM
    Postów
    181

    Domyślnie

    Akurat Czechy, to kraj który umi się śmiać tak z siebie, jak i innych - gdybyś wiedział, jak się z nas śmieją, z naszych samochodów, manii wielkości a nawet piwa.

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar strzelec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    SD
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4, Alfa Romeo 159 2.0 Mondeo Hybryd Vigniale
    Postów
    533

    Domyślnie

    W firmie której pracuję sprzedajemy produkty do połowy Europy. Żaden kraj nie robi takich problemów jak czesi. Ewidentnie mają problem z tym, że kupują ,to od polaków, bo robią, to porostu złośliwie.

  3. #83
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Nie chcę robić offtopu, ale obecnie to my z sąsiadów, to chyba jedynie z Bałtykiem pokłóceni nie jesteśmy. A Czechy? No 68 rok to nam tam fanów nie przysporzył

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karol1 Zobacz post
    Również mogę powiedzieć masz alfe romeo giuliette to czemu odzywasz się w wątku giuli ������
    A dlaczego miałby się nie odzywać na forum Giulii jak jej nie ma? Ten wątek akurat dotyczy małych tablic. Czy jest jakiś zakaz odzywania się w wątku dla osób, które nie mają tego auta? A jak ma już zamówione i wkrótce odbiera, to musi się wytłumaczyć że tak jest i dopiero może zabierać głos? Czyżby tu były jakieś elity, a dla reszty wstęp wzbroniony?

  5. #85
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie chcę robić offtopu, ale obecnie to my z sąsiadów, to chyba jedynie z Bałtykiem pokłóceni nie jesteśmy. A Czechy? No 68 rok to nam tam fanów nie przysporzył
    Nam? Wypraszam sobie. Nie należałem do partii, bo byłem za młody, ale nikt z mojej rodziny też nie należał.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał strzelec Zobacz post
    W firmie której pracuję sprzedajemy produkty do połowy Europy. Żaden kraj nie robi takich problemów jak czesi. Ewidentnie mają problem z tym, że kupują ,to od polaków, bo robią, to porostu złośliwie.
    Zwykłe kompleksy z powodu braku swojego państwa przez większość cześć historii, braku swojego języka (dlatego jest tak śmieszny, bo został reaktywowany po 1000 latach), tchórzostwa i genu zdrady.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Czaro Zobacz post
    Akurat Czechy, to kraj który umi się śmiać tak z siebie, jak i innych - gdybyś wiedział, jak się z nas śmieją, z naszych samochodów, manii wielkości a nawet piwa.

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
    Z siebie niech się śmieją, bo mają powody. A co do syfiastego piwa, w każdym ich piwie jest cukier i "produkty chmielowe".

  6. #86
    Użytkownik Świeżak Avatar Czaro
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir 170KM
    Postów
    181

    Domyślnie

    BTW, najbardziej oczytany naród w Europie.

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #87
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Co do Czechów to są o tyle od nas mądrzejsi, że całkowicie wyeliminowali z życia publicznego KK. I poczytajcie trochę Szczygła.
    A co do idiotycznych przepisów w sprawie wymiarów tablic i ich przestrzegania, to koledze który tak bardzo chce tego przestrzegać zadałbym pytanie, czy jak w jakimś przepisie każą nam chodzić tyłem to z entuzjazmem się zastosuje?

  8. #88
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Nam? Wypraszam sobie. Nie należałem do partii, bo byłem za młody, ale nikt z mojej rodziny też nie należał.
    Nam jako narodowi. Uogólnianie niestety jest krzywdzące, ale tak jest. Weszło tam wojsko polskie, pomijając też fakt, że mieliśmy wtedy gówno do gadania. Wypraszasz sobie, a co ja Cię oskarżałem? Widzę, że kolega ogólnie jakiś lepszy sort. Trzeba uważać co się napisze bo można urazić. Wieśniaki fe, Czesi ogólnie słabi, śmieszni i z kompleksami. No my jako kraj za to rośniemy w potęgę i mamy powody do dumy, a wszyscy nas szanują...

  9. #89
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    A co do idiotycznych przepisów w sprawie wymiarów tablic i ich przestrzegania, to koledze który tak bardzo chce tego przestrzegać zadałbym pytanie, czy jak w jakimś przepisie każą nam chodzić tyłem to z entuzjazmem się zastosuje?
    Uczulam na błędy kategorialne. Nie mylmy prawa pozytywnego, którego w świetle panujących zasad społeczno-prawnych, winniśmy przestrzegać, z wymyślanymi bez związku z danym tematem absurdami (co nie znaczy, że nie mogą istnieć absurdalne zapisy prawa pozytywnego, to jednak inna kwestia, wymagająca analizy opartej na konkretnych i odpowiednich faktach, źródłach i przesłankach zwyczajowych, prawnych i historycznych).

  10. #90
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    Co do Czechów to są o tyle od nas mądrzejsi, że całkowicie wyeliminowali z życia publicznego KK. I poczytajcie trochę Szczygła.
    A co do idiotycznych przepisów w sprawie wymiarów tablic i ich przestrzegania, to koledze który tak bardzo chce tego przestrzegać zadałbym pytanie, czy jak w jakimś przepisie każą nam chodzić tyłem to z entuzjazmem się zastosuje?
    Jak każą chodzić tyłem w ciągu powiedzmy 5 lat, to daję ci 100 tys. zł. Jak nie każą w tym czasie, to ty dajesz mi 100 tys.
    Zgoda? Możemy to spisać u notariusza.
    A wynurzeń propagatora zboczeń nie zamierzam czytać, wybacz.
    Ostatnio edytowane przez FernandoAlfonso ; 13-06-2021 o 20:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory