Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 133

Temat: Małe tablice rejstracyjne - kontra nasz policja

  1. #91
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Nie chcę robić offtopu, ale obecnie to my z sąsiadów, to chyba jedynie z Bałtykiem pokłóceni nie jesteśmy.
    Jeszcze kosmos został

    Ale wracając do tematu tablic... Małe pewnie się skończą wkrótce z racji niewielkiej liczby kombinacji i już się mówi o innych projektach (kolega mający stację kontroli pojazdów się o tym dowiedział na szkoleniu video).
    Co z tego będzie, jeszcze nie wiadomo konkretnie.

    Natomiast proponuję powstrzymać się z hejtem i oszczerstwami pod adresem jakichkolwiek nacji i grup społecznych.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 13-06-2021 o 20:32

  2. #92
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Problem jest taki, że Alfy mają zbyt piękne przody, żeby szpecić je tablicami rejestracyjnymi!
    Z resztą Giulia jest tak średnio przystosowana do 'normalnych' tablic z przodu, bo są problemy z czujnikami (przy zastosowaniu ramek). Fajnie, jakby można było z przodu dawać tylko naklejkę, a z homologacją tylko tylna...
    Pozdro,
    Bartas

  3. #93
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2012
    Auto
    156FL -> Giulia?
    Postów
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    a ja wywrotowo zmniejszyłem normalną tablice do .. rozmiaru szwajcarskiego i .. nic - kilka kontroli nikt się nie czepia. Trafisz na cymbała to potem jest takie efekt- bynajmniej nie jestem zwolennikiem wciskana małych tablica z WK ale rozmiar tablicy przedniej w normalnym rozmiarze naprawdę szpeci przód a do tego zasłania czujniki parkowania.
    Załącznik 274863
    Czy jeździsz po dziś dzień z taką blachą? Miałeś jakieś kontrole wyłącznie z tego powodu?
    Zakładam, że wyjazd poza granice PL nie wchodzi w grę bez montażu tej prawilnej (?)

  4. #94
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    niestety nie ma tej tablicy ok 2 miesięcy bo mi ją ... ukradli- zwyczajnie ktoś zaj.. pod sklepem. właśnie zamówiłem nową - ponad 10 miesięcy jeździłem i nic- nikt się nie czepiał.

  5. #95
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    ja jezdze na malej wloskiej 2 miesiace i tez zadnych problemow a kontrole mijam co najmniej 2-3 razy w tygodniu, bo maja staly punkt gdzie susza u mnie w miescie w drodze do pracy + wielokrotne spotkania z nieoznakowanymi, zadnej reakcji

  6. #96
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel9610 Zobacz post
    Zakładam, że wyjazd poza granice PL nie wchodzi w grę bez montażu tej prawilnej (?)
    Wątpię, żeby zagraniczne kontrole były tak szczegółowe, żeby znali jaki ma być wymiar tablicy u nas w kraju Jedyne co ewentualnie brak hologramu, ale bez przesady...

  7. #97
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    tez tak sadze ze wieksze prawdopodobienstwo ze sie przyczepia jest w Polsce niz za granica, w razie czego imo trzeba po prostu wozic oryginal ze soba z mozliwoscia zamontowania go, u mnie jezdzi pod podloga bagaznika

  8. #98
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Wątpię, żeby zagraniczne kontrole były tak szczegółowe, żeby znali jaki ma być wymiar tablicy u nas w kraju Jedyne co ewentualnie brak hologramu, ale bez przesady...
    pierwsza lepsza myjnia i hologram poszedł w pis.......

  9. #99
    Użytkownik Świeżak Avatar Czaro
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta 1.4 MultiAir 170KM
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    pierwsza lepsza myjnia i hologram poszedł w pis.......
    Za brak hologramu (zauważony oczywiście) nie przejdzie przeglądu

  10. #100
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,549

    Domyślnie

    Pierwsza lepsza myjnia? Ja swoje tablice z przodu nie raz szorowałem rękawicą z robali i przez 5 lat ani drgnął

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory