Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 133

Temat: Małe tablice rejstracyjne - kontra nasz policja

  1. #101
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    no ja w kilku autach "zdmuchnąłem"

  2. #102
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Rozmowa o mniejszych tablicach rejestracyjnych to nie nakłanianie do łamania prawa!!!!!!
    Ale prowokacje i podjudzanie do kłótni przez głupie porównania to już łamanie regulaminu.


    Dlatego zanim zacznę rozdawać punkty karne apeluję o spokój.

  3. #103
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    abstrahując od legalności tych tablic, mam pytanie gdzie można dostać małą podkładkę pod taką tablicę. Mam na myśli włoski wymiar i podkładkę profilowaną do zderzaka w Stelvio. Tę do której przykręca się ramkę do wkładania tablicy. Takiej ramki też nie mogę znaleźć.

  4. #104
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    abstrahując od legalności tych tablic, mam pytanie gdzie można dostać małą podkładkę pod taką tablicę. Mam na myśli włoski wymiar i podkładkę profilowaną do zderzaka w Stelvio. Tę do której przykręca się ramkę do wkładania tablicy. Takiej ramki też nie mogę znaleźć.
    Ku mojemu zaskoczeniu kolega w aucie (Giulii) z salonu miał krótką podkładkę - oryginalną, pasującą pod otwór w zderzaku itd. Nie mierzyłem, ale wyglądała jakby była pod polską skróconą tablicę. Sam ma normalną tablicę.

    Myślę, że warto zapytać w ASO co mają do sprzedania Może nawet sprowadzą to co zakładają u siebie we Włoszech.

  5. #105
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    spokojnie taka podkładkę można dokupić są 3 wersje Eu, It i USA

  6. #106
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    daj linka

  7. #107
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    a podkładki serio potrzebne? ja tam bym przyklejał rejestrację do zderzaka (mam od >3 lat i nic się z tym nie dzieje, kilku forumowiczów tak samo), wiadomo odtłuścić zderzak, odtłuścić rejestrację i nawalić taśmy dobrej jakości, takiej przeznaczonej do klejenie np listew progowych/spoilerów itp - wielu poleca 3M DHB (chyba tak oznaczona) ja akurat kupiłem jakąś Tesę z takim przeznaczeniem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #108
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    myślę, że wyprofilowana podkładka na zderzak jest potrzebna. Profil i krzywizna zderzaka w Stelvio nie bardzo umożliwiają przyklejenie tablicy. Teraz mam dużą podkładkę i tablica jest prostopadle do jezdni. Ale na niej mała nie będzie "wyglądała".

  9. #109
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    daj linka
    zamów w ASO- USA ma nr 50535782, Italy 50535783 - Europejską to już masz ;-)

  10. #110
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    dzięki serdeczne za numerki. Choć z zamawianiem w ASO to czasami jest lipa. Od ponad roku czekam na kompletny kit zestawu koła dojazdowego.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory