Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Temat: Lampy tył GTA/Q 2020+

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    No weź pod uwagę, że ten z allegro też kupił na Ali, dołożył VAT i clo, dołożył swoje koszty (ZUS, podatek, prowizja allegro, zablokowana gotówka itd.l). Nadal wydaje się to tak bardzo atrakcyjne?
    no dobrze ale co Cie obchodzi ile on musial swoich kosztow dolozyc, skoro jako klient indywidualny kupujac jedna sztuke placisz sprzedawcy bezposrednio na ali bez zadnego cla, podatku itd. Sprzedajacy z allegro nic od siebie nie dodaje ekstra, jedynie odsprzedaje drozej co kupil na ali. Roznica jest taka, ze zamawiajac na wlasna reke musisz poczekac ok 4 tyg. ale to imo nie jest warte przy zaoszczedzeniu tych srednio 6 stow. Jeszcze przy obecnym niskim kursie USD jak najbardziej sie oplaca

    sorki za offtop

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Cena by wyszła rzędu 3200 za komplet mniej więcej.
    Zdecydowanie bardziej korzystna niż np na SquadraSportiva (shop alfisti net), gdzie te dymione lampy do Żulii są nawet droższe (949€) niż do Stelvio (915€).

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    Zdecydowanie bardziej korzystna niż np na SquadraSportiva (shop alfisti net), gdzie te dymione lampy do Żulii są nawet droższe (949€) niż do Stelvio (915€).
    Ponegocjowałem, cena przygotowana pod grupowy/forumowy zakup, normalnie jest jednak znacznie większa cena. Jeszcze nie wiem jak będzie przesyłka kosztować - bo lampy zewnętrzne są w 2 ogromnych pudłach do tego 2 małe - do mnie przyszły 2 osobne duże paczki, trzeba to ubezpieczyć, dopłacić za niestandardową usługę (ostrożnie) pewnie i parę dych i na to dojdzie.

    Grzebałem właśnie przy audio, ale jakoś te lampy mnie tak kusiły - pudła stały na widoku... Nie mogłem się oprzeć, 40minut i założone, Giulia dostała prezent pod choinkę. Fotek nie wrzucam bo auto brudne jak wieprz - wracałem ostatnio w nocy a od tego czasu się nie ruszałem autem żeby je gdzieś przemyć.

    Jutro wrzucę fotki, jest ekstra jak dla mnie

    Ktoś potrzebuje do Giuli z USA komplet lamp tył EU używanych z mojego auta?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no może i czarne emblematy też dojdą, zobaczymy, chociaż znów celowo wybrałem konfig bez przyciemnianych szyb i ze srebrnymi felgami bo tak jakoś mi się widziało w 2018 jak robiłem konfigu (może dlatego że poprzednie auta miałem z czarnym wnętrzem i ciemnymi felgami), a z drugiej strony każdy brał też 19" ciemne i często ciemne szyby - ja jak zwykle na przekór
    Przerabianie na ciemno to trochę roboty jest. Żeby była konsekwencja to musiałbyś podmienić scudetto, napisy Q4 i Giulia i czterorurę. Jeszcze ewentualnie lusterka (choć w kolorze nadwozia to nie ma problemu).

    W drugą stronę mógłbyś pomyśleć o wrzuceniu chromu na ramki szyb i zostawić sobie takie usportowione "lusso". Tylko wtedy raczej bez spoilera, a przynajmniej nie w karbonie

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    no właśnie, dużo dylematów, dobrze ująłeś "usportowione lusso" - coś mniej więcej takiego miałem w głowie przy konfigurowaniu, stąd też nierdzewne końcówki, srebrne felgi itp. chromowanych ramek jednak chyba nie zdzierżyłbym, narazie jak jest mi pasuje (chwilowo), pooglądam sobie jakiś czas taką a potem bedę najwyżej dalej kombinował.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no właśnie, dużo dylematów, dobrze ująłeś "usportowione lusso" - coś mniej więcej takiego miałem w głowie przy konfigurowaniu, stąd też nierdzewne końcówki, srebrne felgi itp. chromowanych ramek jednak chyba nie zdzierżyłbym, narazie jak jest mi pasuje (chwilowo), pooglądam sobie jakiś czas taką a potem bedę najwyżej dalej kombinował.
    Jak jeszcze o tym myślę... To w sumie w Q fabrycznie są i jasne końcówki wydechu, i napis Giulia, i scudetto. A progi i spoiler w karbonie. I to nawet działa

    Jako kompromis możesz pokusić się o po prostu zdjęcie znaczków

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    dzięki za pomysł, znaczki jednak chcę i te srebrne wpisują się w koncepcję, ale kto wie może na czarne kiedyś wymienię. chyba po świętach na sklep wrzuce też możliwość zamawiania tych lamp oraz znaczków czarnych i może paru innych rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 24-12-2020 o 11:31
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    podjechałem na myjnie, choć przy tej pogodzie to strata czasu i pieniędzy, fotki w warunkach deszczowych tak to wygląda:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201224_131143.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	114.1 KB
ID:	274925Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201224_131148.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	89.7 KB
ID:	274926Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201224_131539.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	274927Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201224_131547.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	136.4 KB
ID:	274928Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201224_132257.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	96.5 KB
ID:	274929
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Zajebiście wygląda i do srebrnych felg i końcówek wydechu akurat moim zdaniem pasuje bardzo dobrze

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Namotałeś kolego w głowach. Lampy super wyglądają

Podobne wątki

  1. Tor Silesia 17.10.2020
    Utworzone przez Kolpak w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-09-2020, 22:57
  2. [Stelvio] Wymiana ekranu na dotykowy z 2020
    Utworzone przez laubus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2020, 16:39
  3. Nowa GTV zapowiadana na 2020
    Utworzone przez Btechfan w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 21:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory