Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Temat: Lampy tył GTA/Q 2020+

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    DW
    Auto
    AR
    Postów
    47

    Domyślnie

    Jak w kawale:
    Fajna ta Twoja dziewczyna w łóżku ?
    No nie wiem, jedni mówią że fajna, inni że niefajna

    Prawie jak QV

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Wygląda petarda ale chyba jednak stosunek cena/efekt "wow" dla mnie za mało korzystnie wychodzi.

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał NaY Zobacz post
    Jak w kawale:
    Fajna ta Twoja dziewczyna w łóżku ?
    No nie wiem, jedni mówią że fajna, inni że niefajna


    Prawie jak QV
    To jest akurat jego znak rozpoznawczy logo - jest fachowcem gdzie sporo ludzi na tym forum się go radzi, a dziewczynę ma od nowości z salonu.... a ty ?

  4. #34
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    spoko Panowie, nie jest istotne kto jaką ma Giulię. Ja nie robię Q/GTA ani nie chcę udawać, po prostu auto upiększam wg własnej wizji, robię wygląd jeszcze ciekwaszy i unikalny, tak żeby nie można go było pomylić z innym egzemplarzem a mi się podobał- jak konfigurowałem samochód to wydawało mi się że Misano Blue takie będzie (wtedy ledwo co się pojawiło i tylko w Q/Veloce), ale potem dużo się ich pojawiło (np na torze w Kielcach na jakieś 20-25 Giulii było 4 Misano), że ta unikalność się zgubiła (choć moja jedyna na srebrnych koniczynkach 19" z brązowymi skórami). był czas że żałowałem tego że nie wziąłem naprawdę unikalnego lakieru Lipari Gray (dziś już niedostępny), z czerwonymi skórami i też na srebrnych felgach 19" - raz takie auto z USA widziałem i był obłęd (musi być do tego lakieru jednak odpowiednie słońce i auto czyściutkie). był czas (jak składałem zamówienie), że mogłem brać Q, ale u siebie bym nie dojechał pod dom np dzisiaj (-4C teraz i lekkie oblodzenie - podjazd przez chwilę ok 12%), musiało być coś z Q4, a z pary Giulia/Stelvio to pierwsze wybrałem bo miał być max fun, już z resztą w głowie miałem nowy biznes i wolałem nie szaleć z leasingiem.

    faktycznie też trochę miałem opory przed wsadzeniem tych lamp (cena, dzisiejszy biznes daje mi znacznie skromniejsze dochody niż to co robiłem do 2018r), kupiłem je tak trochę do sprzedaży a może dla siebie, jednak kusiły i wylądowały u mnie w aucie po 2 dniach od dostawy. w każdym razie dobrze rozumiem tych którzy mają opory, bo jest to kawał kasy dla wielu, ci co jednak mają wolne środki na zabawę, proponuję im możliwość zakupu grupowego chyba w dobrej cenie - zobaczymy ile osób się zbierze - może kilka forumowych Giulii zyska kolejny smaczek. oczywiście moge zamontować też jeśli ktoś byłby chętny zrobić kompleksowo ( do tego oczywiście inne retrofity/konwersje)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #35
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    DW
    Auto
    AR
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    To jest akurat jego znak rozpoznawczy logo - jest fachowcem gdzie sporo ludzi na tym forum się go radzi, a dziewczynę ma od nowości z salonu.... a ty ?
    Obrońco, nie zrozumiałeś żartu. Nie twoja wina.

  6. #36
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    To jest akurat jego znak rozpoznawczy logo - jest fachowcem gdzie sporo ludzi na tym forum się go radzi, a dziewczynę ma od nowości z salonu.... a ty ?
    żeś jebnął jak młody dzik w sosnę

  7. #37
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Panowie, po co taki styl? weźcie wyluzujcie, na Święta to tym bardziej wypada się zrelaksować a nie kopać ze sobą.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Panowie, po co taki styl? weźcie wyluzujcie, na Święta to tym bardziej wypada się zrelaksować a nie kopać ze sobą.
    +1 niestety coraz więcej chamstwa ostatnio w różnych wątkach. Aż trudno uwierzyć. Opamiętajcie się w końcu co poniektórzy

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  9. #39
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    był czas (jak składałem zamówienie), że mogłem brać Q,
    to tez nie byłbyś rodzynkiem
    na trackdayach to i z 20 potrafi sie zebrac, z czego 18 w jednym kolorze

    w

  10. #40
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    to tez nie byłbyś rodzynkiem
    na trackdayach to i z 20 potrafi sie zebrac, z czego 18 w jednym kolorze

    w
    to akurat piłem do czegoś innego - że niby Q robię z Veloce. a tak, w Q słuszny rosso competizione rządzi, choć mimo że mi się podoba to brałbym inny
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Tor Silesia 17.10.2020
    Utworzone przez Kolpak w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-09-2020, 22:57
  2. [Stelvio] Wymiana ekranu na dotykowy z 2020
    Utworzone przez laubus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2020, 16:39
  3. Nowa GTV zapowiadana na 2020
    Utworzone przez Btechfan w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 21:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory