Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Temat: Lampy tył GTA/Q 2020+

  1. #51
    Użytkownik Świeżak Avatar krzysiuz
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce Ti 280KM Q4
    Postów
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Daję update, bo w zaopatrzeniu FCA i inne miłe nowości. Ceny części bazowe od nowego roku mega poszły w górę - na lampach to zmiana +18,7% sobie wyliczyłem czyli musiałbym to oferować za 3800. Podobnie większość części jakie używam do retrofitów w przedziale od ok 15-25% na oko (szybko przeglądnąłem listę od dostawcy). No to chyba idą się paść pomysły wrzucenia na stronę sklepu popularnych części do Giulii/Stelvio, FCA jest walnięta na głowę, nie da się z nimi współpracować, tym bardziej że już nie raz części przychodziły nie te, otworzone bąbelki, zarysowane, a nawet raz złamany zaczep (nowy wyświetlacz 8.8 za ponad 3k) itp i potem się trzeba szarpać, odsyłać, reklamować i płacić za wysyłki.

    Widać będę miał tym bardziej oryginalną Giulię ( i jeden kolega który się zdecydował też zamówić, pochwali się pewnie później jak w końcu przyjdą lampy)
    Masakra z tą podwyżką, 15-25% to grube przegięcie.

    Czekam na relację i zdjęcia z wymiany lamp u kolegi.

    ps. A jeszcze bardziej czekam na relację z moda na 350km :-)

  2. #52
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiuz Zobacz post
    Masakra z tą podwyżką, 15-25% to grube przegięcie.
    zrezygnowałem z pomysłu dorzucenia na sklep internetowy wybranych gratów na retrofity czy upiększenia z oferty FCA, ta firma ani nie potrafi zapewnić dostaw (trzeba za nich buforować na swoim magazynie) ani ceny nie są stabilne, a dostarczane towary często porozrywane bąbelki, porysowane części czy część o innym numerze (inne opcje/niepasująca) włożona do pudełka z numerem jaki zamawiałem. źle się robi - totalne barany pracują we włoskim magazynie i jest tam chyba mega burdel


    Cytat Napisał krzysiuz Zobacz post
    Czekam na relację i zdjęcia z wymiany lamp u kolegi.
    najlepsze jest to że dostawca jak dostał zwrotkę z systemu że tylko lampy prawe są dostępne (już po złożeniu zamówienia) i od razu zatelefonował do mnie, ja kazałem zanulaować, zrobił to, a dzisiaj przyszły 2 prawe lampy do niego... tyle wiem, nie wiem nawet czy po starej cenie chociaż czy już na nową zmienili (niby nie powinni, ale - już z poprzednim dostawcą mi się zdarzyło że zamawiałem część to była za niecałe 400zł a przyszła już za prawie 1000 bo się im wymieniła już po złożeniu zamówienia). lewe niedostępne dalej, nawet już prawa wewnętrzna niedostępna (pewnie ja ostatnią kupiłem). no i teraz nawet nie wiem czy mam nie przyjmować tych prawych, bo nie wiem kiedy i za ile będą lewe.

    Cytat Napisał krzysiuz Zobacz post
    ps. A jeszcze bardziej czekam na relację z moda na 350km :-)
    ja czekam na feedback użytkowników, tym bardziej że 350 to jeszcze nie koniec u nich. podjadę jak już będzie ogarnięte finalnie w ich autach i trochę potestują.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Sama przyjemność robić interesy z FCA - lampy wczoraj dostępne, dzisiaj przy składaniu zamówienia już lewe niedostępne, brak terminu dostawy...
    Ta firma jest niepoważna
    Aż mi się przypomniało, jak czekałem 5 miesięcy za felgami 20 cali z Stelvio Q

  4. #54
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Mieszka w
    Polanica Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4
    Postów
    19

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] ja też zrobię sobie prezent na zająca w postaci lamp do Giulii

  5. #55
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grac Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] ja też zrobię sobie prezent na zająca w postaci lamp do Giulii
    Tak, widziałem na FB że sprzedajesz lampy stockowe EU tył, domyśliłem się że zrobiłeś upgrade na dymione. Teraz już wiem tez jaki masz nick na alfaholikach. wrzuć fotki, z czarną powinny się fajnie prezentować

  6. #56
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Mieszka w
    Polanica Zdrój
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4
    Postów
    19

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION]
    Spoko, pokażę
    Wczoraj dobierałem się do jednej lampy ale po odkręceniu tej białej śruby nie mogłem wyjąć lampy i tu mam pytanie, czy najpierw złapać i "szarpnąć" lampą przy komorze bagażnika a dopiero potem pociągną ją do siebie ?

    Masę od aku wypiąć ?

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    to wrzuć foty w końcu fotu.

    a dla innych rada, ja uzywałem tej plastikowej śruby do pchnięcia lampy gdy drugą ręko zewnątrz też na tarcie podciągam/trzymałem - tak żeby tylko wyskoczyło z zatrzasku - lampy wychodza bez problemu

  8. #58
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    To jest druga wersja tych lamp z wersji QV ??? Czy to te z przeźroczystym szkłem ???

  9. #59
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    No te co widziałeś u mnie gta/q2020+ tylko tu kolega w czarnej sobie zamontowal

  10. #60
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    No te co widziałeś u mnie gta/q2020+ tylko tu kolega w czarnej sobie zamontowal
    A ok, bo już myślałem, że jakieś nowe znów wyszły.
    Te przeźroczyste to ja też w swojej Giulii (kolor czarny nadwozia) zamontowałem.

Podobne wątki

  1. Tor Silesia 17.10.2020
    Utworzone przez Kolpak w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-09-2020, 22:57
  2. [Stelvio] Wymiana ekranu na dotykowy z 2020
    Utworzone przez laubus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2020, 16:39
  3. Nowa GTV zapowiadana na 2020
    Utworzone przez Btechfan w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 21:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory