Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Temat: Aktualizacja systemu,aby korzystać w pełni z aplikacji alfa connect

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie Aktualizacja systemu,aby korzystać w pełni z aplikacji alfa connect

    Słyszeliście coś o czymś takim? Chodzi o funkcje monitorowania poziomu paliwa,ciśnienia w oponach,oleju i takie tam na odległość. Niby jestem wszędzie pologowany- my car, my alfa connect, ale jedyne z czego mogę korzystać to włączanie świateł na odległość oraz blokowanie/odblokowywanie drzwi i namierzanie lokalizacji. Podobno system wymaga aktualizacji aby wszystko działało.Opcje są dwie,albo serwis,albo podobno po wyłączeniu auta i systemu po jakimś czasie pojawia się informacja o aktualizacji i należy dać ok i ona się wykonuje. Auto ma być na zewnątrz... Oczywiście wyłączone. Słyszeliście o takich czarach?

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    no to wszystko juz napisales tak czekasz na aktualizacje Connect Boxa, jak masz info ze jest dajesz sie mu zaktualizowac.
    Warto sprawdzic czy masz tez najswiezsza wesje apki, najlepiej dla pewnosci odinstalowac i pobrac ponownie z App Store/Google Play. Mi po aktualizacji Connect Boxa nadal dzialalo tylko zdalne zamykanie i swiatla, po przeinstalowaniu apki zaczela dzialac rowniez usluga My Car

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,610

    Domyślnie

    U mnie wszystko działa.
    Pisałem już na forum - musisz poczekać. Salon, w którym kupiłeś samochód, zgłasza aktywację usługi.
    Aktualizacja Alfa Connect Box następuje bezprzewodowo i jest wypychana z centrali do każdego samochodu. Uzbrój się w cierpliwość, lub (jak nie możesz się doczekać) - dzwoń na infolinię.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Mieszko Drugi
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek74 Zobacz post
    Słyszeliście coś o czymś takim? Chodzi o funkcje monitorowania poziomu paliwa,ciśnienia w oponach,oleju i takie tam na odległość. Niby jestem wszędzie pologowany- my car, my alfa connect, ale jedyne z czego mogę korzystać to włączanie świateł na odległość oraz blokowanie/odblokowywanie drzwi i namierzanie lokalizacji. Podobno system wymaga aktualizacji aby wszystko działało.Opcje są dwie,albo serwis,albo podobno po wyłączeniu auta i systemu po jakimś czasie pojawia się informacja o aktualizacji i należy dać ok i ona się wykonuje. Auto ma być na zewnątrz... Oczywiście wyłączone. Słyszeliście o takich czarach?

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
    W aplikacji jest coś o oleju? Ja mam %paliwa, przebieg, ciśnienie pow. w oponach, ile km do przeglądu, opcję otwierania/zamykania i włączanie świateł na 90sek, nic o oleju nie zauważyłem.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie

    Jak to jest dokładnie z tą informacją o aktualizacji connect boxa? Jakie warunki muszą być spełnione by się pojawiła?

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mieszko Drugi Zobacz post
    W aplikacji jest coś o oleju? Ja mam %paliwa, przebieg, ciśnienie pow. w oponach, ile km do przeglądu, opcję otwierania/zamykania i włączanie świateł na 90sek, nic o oleju nie zauważyłem.
    Może zafantazjowalem z tym olejem, nie jestem pewien. Dzięki za informacje Koledzy

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar McStadt
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-Tech 280KM Pb MY2019
    Postów
    71

    Domyślnie

    Wydaje mi się, ze piszecie o dwóch różnych usługach, tj. o Alfa Connect dostępnej dla modeli wyprodukowanych do 2019 roku włącznie i o My Alfa Connect oferowanej dla wersji poliftowych z nowym systemem inforozrywki. W usłudze My Alfa nie możliwości ryglowania drzwi, włączania świateł i kontroli poziomu oleju itd. Przedłużyłaem nie tak dawno temu abonament za usługę Mopar Connect i chciałem przy tej okazji wykupić rozszerzony pakiet, ale okazało się, ze jest on niedostępny dla mojego numeru VIN.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał McStadt Zobacz post
    Wydaje mi się, ze piszecie o dwóch różnych usługach, tj. o Alfa Connect dostępnej dla modeli wyprodukowanych do 2019 roku włącznie i o My Alfa Connect oferowanej dla wersji poliftowych z nowym systemem inforozrywki. W usłudze My Alfa nie możliwości ryglowania drzwi, włączania świateł i kontroli poziomu oleju itd. Przedłużyłaem nie tak dawno temu abonament za usługę Mopar Connect i chciałem przy tej okazji wykupić rozszerzony pakiet, ale okazało się, ze jest on niedostępny dla mojego numeru VIN.
    Tak, ja mam na myśli MY2020

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    276

    Domyślnie

    dla MY2020 w apce My Alfa Connect działa otwieranie i zamykanie drzwi oraz włączanie świateł. Nie działa wskaźnik paliwa i ciśnienie w oponach. Spróbowałem przeinstalować aplikację i też nic nie zmieniło.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    stelvio TI 280 KM MY2020
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    dla MY2020 w apce My Alfa Connect działa otwieranie i zamykanie drzwi oraz włączanie świateł. Nie działa wskaźnik paliwa i ciśnienie w oponach. Spróbowałem przeinstalować aplikację i też nic nie zmieniło.
    Czyli masz ten sam problem co ja, bo u części Kolegów działa więcej..

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Aktualizacja firmware Nav Connect
    Utworzone przez michal121 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 570
    Ostatni post / autor: 27-06-2023, 09:16
  2. Aktualizacja Connect Nav w AR 159
    Utworzone przez Grisza1976 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-11-2018, 21:41
  3. Aktualizacja connect nav 4.08 alfa 147
    Utworzone przez Jareks123 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-11-2018, 16:06
  4. [159] Aktualizacja softu Nac Connect okrągłe menu
    Utworzone przez rokis w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-08-2018, 19:34
  5. [159] Nav Connect - aktualizacja
    Utworzone przez Bassotronic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 28-05-2014, 11:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory