Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Zima dwudziestolecia a Giulia

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Giulia veloce
    Postów
    73

    Domyślnie

    Też faktem jest to że giulia ma mały prześwit, więc trzeba się liczyć z tym że auto poprostu zawiśnie

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radcar Zobacz post
    Też faktem jest to że giulia ma mały prześwit, więc trzeba się liczyć z tym że auto poprostu zawiśnie
    żeby nie wisieć w w sytuacji jak na obrazku trzeba mieć chyba tuning na monster-trucka.

    offtopując: na mojej wsi Wrangler (lub b.podobny, może Jimny) przykozaczył, nie trafił we własny zjazd ze względu na nawiany śnieg (mamy b. dużą różnicę między ulicą a działkami) i też wisiał na podłodze lewym bokiem w powietrzu. Akcja ratunkowa jak przy katastrofie Tupolewa. Czyli prześwit, 4X4 i blokada dryfa w optymalnej sytuacji też nie jest żadną gwarancją sukcesu.

    aktualnie, po doświadczaniach ostatnich tygodni 2 kroki bliżej Q4 niż RWD... chociaż wiosna idzie a pamięć dobra, ale krótka.

  3. #13
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Kurde, śnieg był raptem dwa tygodnie, mróz taki średni i od razu zima dwudziestolecia? xD

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    Kurde, śnieg był raptem dwa tygodnie, mróz taki średni i od razu zima dwudziestolecia? xD
    rok poprzedni to "dwudziestolecia" (w wiodącym języku obcym dokładnie: 20 20) co przy stabilnym systemie kalendarzowym zdarza się raczej rzadko.

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Giulii w trybie Race
    Jak udało sie tobie wykonać osiowanie, u mnie wywala błąd sprzęgła napędu.

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechtak Zobacz post
    Jak udało sie tobie wykonać osiowanie, u mnie wywala błąd sprzęgła napędu.
    normalnie, tak jak i w ok 50 innych autach w których to aktywowałem klientom. zapewne masz jakiś 2016/17 niepoupdatowany i moduł DTCM (Q4) nie obsługuje. Po prostu starsze auta trzeba przygotować - na max poupdatować we wszystkie opcjonalne updaty, zaczynając od radia, potem czasem widać więcej updatów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Zima zima alfa bzik 1.8ts
    Utworzone przez Mlody1982 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-11-2016, 21:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory