Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Temat: AA/CP z Eng-Custom -kilka pytań

  1. #41
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    ja właśnie jestem po próbie montażu modułu-
    niestety nie działa - schemat nijak się ma do tego co dostaje się w zestawie - trzeba to guano odesłać.
    pytanie- jak z procedurą zwrotu.

  2. #42
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    no to ciąg dalszy "sagi" z modułem eng- Cutom.
    Po analizie schematu i kostek udało mi se go zamontować. Na razie się go uczę ale parę spostrzeżeń.
    Wersja modułu AA/CP - Imperium.
    1. Moduł intuicyjnie się uruchamia daje wybór AA/CP mirror link
    2. No i niespodzianka mam Samsunga galaxy S9 plus z Androidiem 10 i AA działa.... bezprzewodowo po wi-fi podobnie jak Car Play
    3. Na kablu działa mirror link.
    4. moduł korzysta z OE mikrofonu wiec nie ma potrzeby montażu będącego w zestawie- także menu daje wybór mikrofonu.
    5. kolejna kwestia - połączenia telefoniczne - bez problemu niezależnie czy moduł włączony czy nie - ba śmiem twierdzić, że jakość rozmów się poprawiła
    6. po odpaleniu samochodu i od razu włącza opcje AA - to akurat można wyłaczyć
    z wad
    1. niestety są - np korzystasz z mirror link czy np AA nie działa regulacja siły głosu - musi się wrócić do OE menu.
    na razie tyle.
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 07-09-2021 o 09:21

  3. #43
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    nie kumam jakiej sagi, rozumiem że coś było niejasne w instrukcji albo błędne, choć nie napisałeś co. i tak IMHO zanim się myśli o odsyłaniu i pisze posty na forum to po prostu kontaktuje się ze sprzedawcą i wyjaśnia/próbuje rozwiązać problem, nie wydaje Ci się?

    co do problemu z głośnością, nie kojarzę żeby ktoś taki miał, no ale większość montowała te starsze wersje boxa - moze jakiegoś buga wprowadzili w nowych, napisz do nich, pewnie są w stanie zrobić poprawkę, zupdatujesz i będzie git.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #44
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    mówiąc w skrócie - nie szło podłączyć zgodnie ze schematem wyświetlacza ponieważ schemat blednie opisywał gniazdo wejścia i wyjścia.
    druga sprawa że kontakt z firma delikatnie mówiąc jest ciężki.
    co do głośności - pisałem do nich myśląc że to jakiś feler - niestety tak to działa pomimo, że jak reguluję pokrętłem pojawia się skala, to siła dźwięku nie ulega zmianie.

  5. #45
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    mówiąc w skrócie - nie szło podłączyć zgodnie ze schematem wyświetlacza ponieważ schemat blednie opisywał gniazdo wejścia i wyjścia.
    no OK, pomylili się na schemacie, chocnie powinno tak się zdażyć, tak to jest na świecie szczególnie jak jest mix chińczyk + włoch

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    druga sprawa że kontakt z firma delikatnie mówiąc jest ciężki.
    zaraz, wydawało mi się ze dopiero parę dni temu dostałeś paczkę, a montowałeś w weekend. czy nie oczekujesz za dużo? firmy działają powiedzmy w tygodniu i przyzwoicie jest jak w 2 dni robocze dostaniesz odpowiedź a dobrze jak w 1.


    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    co do głośności - pisałem do nich myśląc że to jakiś feler - niestety tak to działa pomimo, że jak reguluję pokrętłem pojawia się skala, to siła dźwięku nie ulega zmianie.
    to bardzo dziwne, wydaje mi się że są w stanie to ogarnąć softwarowo - męcz ich
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #46
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no OK, pomylili się na schemacie, chocnie powinno tak się zdażyć, tak to jest na świecie szczególnie jak jest mix chińczyk + włoch

    zaraz, wydawało mi się ze dopiero parę dni temu dostałeś paczkę, a montowałeś w weekend. czy nie oczekujesz za dużo? firmy działają powiedzmy w tygodniu i przyzwoicie jest jak w 2 dni robocze dostaniesz odpowiedź a dobrze jak w 1.
    oczywiście może się zdarzyć - dobrze że bez konsekwencji tylko co byłoby gdyby przez ich błąd padło coś w aucie?
    ocena kontaktu dotyczy aspektu zakupu - dla mnie dziwny styl - no ale to Italy.

  7. #47
    Użytkownik Świeżak Avatar Styczek
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Giulia Ti RWD
    Postów
    27

    Domyślnie

    u mnie też był błąd w schemacie, ale można się było szybko połapać, bo wtyczki nie pasowały w ten sposób i szybko można było ogarnąć co i jak ma być. Tym bardziej, że same przewody też są podpisane.

  8. #48
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    kolejna prawidłowość - rozmowy telefoniczne ZAWSZE idą po module. dla mnie to bez sensu tym bardziej że np nie da się regulować głosu- muszę popatrzeć czy da się to wyłączyć.

  9. #49
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    problem głośności to musicie pisać do Lio, niech rozwiążą jakimś updatem. przez moduł musi raczej iśc, nie wiem czy AA ogarnie/pozwala na rozdzielanie że BT media przez device, rozmowy przez radio na osobnym sparowaniu. za dużo bym nie wymagał, google robi tępe rozwiązania które robią 95% roboty łatwej ale nic ponad to
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #50
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    DW
    Auto
    AR
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cześć.
    Czy przy Apple Carplay moduł też korzysta z oryginalnego mikrofonu ? W starej/nowej wersji ?
    Chciałbym uniknąć montowania dodatkowego mikrofonu.

Podobne wątki

  1. Alfa 156 99r 2.5 kilka usterek kilka pytań. Ręczny abs itd.
    Utworzone przez jarek665141 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-01-2020, 12:49
  2. GT - kilka pytań
    Utworzone przez nikols123 w dziale GT
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-03-2019, 06:21
  3. Kilka pytań, kilka problemów.
    Utworzone przez redek83 w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-11-2013, 14:18
  4. [155] Kilka pytań
    Utworzone przez flyberry.pl w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 14:18
  5. Kilka problemów i Kilka Pytań ALFA 147 1.6 TS
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory