Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Radar acc stelvio

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    3

    Domyślnie Radar acc stelvio

    Cześć, mam duży problem w związku z radarem ACC w stelvio ponieważ poprzedni został skradziony i kupiłem używany radar. Co się okazuje każdy radar ma przypisany vin i trzeba go przekodować ( jest to w jakimś procesorze a ponoć jest ich kilka) a następnie można dopiero zaadaptować taki radar. Przynajmniej tak mi powiedziano w aso a koszt nowego z kalibracja wychodzi lekko ponad 4 tysiące. Jest ktoś może w stanie pomóc ?

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Czytać, czytać i jeszcze raz czytać - było i jest na forum. Na chwilę obecną niemożliwe.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    w ASO nie zrobią, spece od radarów w PL też podobno wysiadają mimo że z podobnymi grzebali. ale z 2 źródeł słyszałem że robią, trzeba mieć softy któych nikt nie ma - tu przewija się combo Witech2 chińczyk pirat + micropod2 + CDA6 chińczyk pirat. tylko taki zestaw to 8k PLN i nielegalne więc raczej nie ma chętnych na zakupy czegoś takiego do warsztatu, bo rynek też niezbyt duży.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    W takim razie, po co w ogóle ktokolwiek kradnie taki radar, skoro nie ma możliwości na wrzucenie go do innego samochodu?

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    a)nie wiedza
    b)maja kogos kto potrafi sobie poradzic z odblokowabiem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał loozik Zobacz post
    W takim razie, po co w ogóle ktokolwiek kradnie taki radar, skoro nie ma możliwości na wrzucenie go do innego samochodu?
    bo zawsze się znajdzie ktoś kto kupi taką używkę - patrz przykład kolegi [MENTION=88562]Filip193[/MENTION]

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Filip193 Zobacz post
    ...ponieważ poprzedni został skradziony i kupiłem używany...
    Po to został skradziony byś mógł kupić używany
    wykup wszystkie używane to może popadniesz na swój egzemplarz i vin będzie się zgadzał

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    3

    Domyślnie

    Okej, z używka mogę już mieć problem a czy byłby ktoś w stanie pomoc z uzyskaniem niższej ceny w serwisie za taki radar ?

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Szukaj. Czasami trafiają się okazje, np. na ebay'u nowy radar ASO Fiata z Irlandii sprzedawało za ok. 1100PLN. W zeszłym roku zmieściłem się poniżej 3tys PLN (radar+kalibracja) w ASO. O wyceny radaru zwróć się do: Auto Tim Janeczko, MOTO AKUKI, JATA. Tak samo z kalibracją: pomiędzy ASO rozstrzał potrafi być od 400 do 1200 PLN.
    Ostatnio edytowane przez woockush ; 13-05-2021 o 19:19

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Giulia 19
    Postów
    11

    Domyślnie

    Była ostatnio nowka na olx bez przypisanego vinu za 1200 zł. Trzeba szukac i poczekac może chwilę. Ja jak szukałem z 2 miesiące temu to było od groma tych radarów używek i z trzy nowki. A teraz raptem parę sztuk.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniks Zobacz post
    Była ostatnio nowka na olx bez przypisanego vinu za 1200 zł. Trzeba szukac i poczekac może chwilę. Ja jak szukałem z 2 miesiące temu to było od groma tych radarów używek i z trzy nowki. A teraz raptem parę sztuk.
    Obserwuję parę firm , które sciągają samochody z USA , alfy pokazują się coraz częściej. Dlatego części znikają nie które "podrożały " a nawet nie które są ciężko dostęone.

Podobne wątki

  1. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39
  2. licznik a radar
    Utworzone przez NERO2287 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 18:14
  3. sposób na radar :)
    Utworzone przez dddarekj w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-10-2007, 22:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory