Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Nowa Giulia z ... 2018 roku

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    Stelvio TI 2.0 200
    Postów
    71

    Domyślnie

    130 000?? A ile jest Business z 2021 roku? Bo wydaje mi się że tyle samo...

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Ten samochód powinien kosztować góra 100tys zł
    Nie jest to opłacalna oferta.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał mountain99 Zobacz post
    130 000?? A ile jest Business z 2021 roku? Bo wydaje mi się że tyle samo...
    Niestety jest droższy. Od ręki, z placu jest dostepny tylko jedne za 148k:
    https://salon.alfaromeo.pl/oferta/15...200-km-at8-rwd

    Droższy ale kilka zalet ma: rocznik 2021 polift, podwójny wydech, skóra techniczna na siedzeniach. Niestety zwykle na wersję business nie dawali rabatów, chyba że skromny 1%, może w przypadku tej z 2018 coś się uda utargować.

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    ale to jest juz 3 letni stojak.
    Nic nie zrekompensuje tej różnicy

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał araneus Zobacz post
    Niestety jest droższy. Od ręki, z placu jest dostepny tylko jedne za 148k:
    https://salon.alfaromeo.pl/oferta/15...200-km-at8-rwd

    Droższy ale kilka zalet ma: rocznik 2021 polift, podwójny wydech, skóra techniczna na siedzeniach. Niestety zwykle na wersję business nie dawali rabatów, chyba że skromny 1%, może w przypadku tej z 2018 coś się uda utargować.
    przecież w tej ofercie jest można powiedziać dodatkowy rabat ok 13tys PLN (ponad ten co dają do Business te 37tyś), z ceną zeszli do poziomu business w 2018r ale można powiedzieć za free ta ma dodatkowe wyposażenie koła 17", kanapę dzieloną, pakiet komfort, łopatki, lakier pastelowy i alarm.

    a czy to dobra oferta, to zależy od tego co kupujący chce, czy auto mu pasuje, czy dodatki w ogóle mu są potrzebne (czy lepiej brać nową 2021 z 5 letnią gwarancją w kolorze/wyposażeniu bardziej dopasowanym) - indywidualna sprawa.

    co dziwi to nie wymieniają xenonów w konfgu, a VIN podali niepełny wiec sprawdzić nie można - trzeba się upewnić czy to nie jest Giulia z doposażeniem ale bez xenonów
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar araneus
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    AR Giulia Veloce
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post

    co dziwi to nie wymieniają xenonów w konfgu, a VIN podali niepełny wiec sprawdzić nie można - trzeba się upewnić czy to nie jest Giulia z doposażeniem ale bez xenonów
    Wersje business mają standardowo (bez dopłaty) światła bi-ksenonowe 25W ze światłami do jazdy dziennej DRL (starsze, przedliftowe business miały bez dopłaty pakiet lighting czyli 35W xenony). Poza tym wersje bez xenonów mają chyba dodatkowe światła przeciwmgłowe przednie, w zderzaku.
    Ale fakt, dobrze jest to sprawdzić przed zakupem aby nie było halogenowej niespodzianki
    Ostatnio edytowane przez araneus ; 09-06-2021 o 15:33

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    jak to sięmówi, nie ucz ojca dzieci robić haha. jak już to 35W, przynajmniej w przedliftach, teraz nie śledzę, do tego pakiet flota, natomiast to że wymienili pakiet flota a nie wymienili lighting to zapaliło moją lampkę alarmową. to że nazwali auto business w ogłoszeniu też nic nie znaczy - tu na forum też jest kupa z "Veloce" z USA albo 2018 który jest 2017 itp itd. Błędy w konfigach ogłoszeń itp norma, dlatego trzeba być ostrożnym i na to zwracam uwagę - wiesz mogła być doposażona wersja Giulia która nie jest Business (nie ma Lighting) i będzie halogen - lepiej sprawdzić bo też nie ma real photo, ani VINu nie podali kompletnego (tak bym sprawdził)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Zastanawiam się nad Giulią i przypadkiem natrafiłem na takie coś:

    https://salon.alfaromeo.pl/oferta/87...200-km-at8-rwd

    Czy w ogóle jest sens nad tym się zastanawiać? W końcu to rok 2018. Zakładam, że jako nowa, ma chociaż 5 lat gwarancji. Jest jeszcze kilka podobnych, wygląda jakby wyprzedawali coś co im zalega na placu fabrycznym, bo można kupić "u każdego dealera w Polsce".
    W mojej ocenie - nie warto za tą cenę. Myślę, że warto dopłacić te 15tys za wersję business do zamówienia: 1) 2021 a więc auto 3 lata młodsze; 2) wersja business od MY2020 ma ACC w standardzie oraz felgi 17'' oraz "za darmo" możliwość wyboru czerwonych przeszyć tapicerki które fajnie wyglądają i łączą się z czerwonymi boczkami drzwi; 3) jako "rabat" spróbuj wytargować na business parę rzeczy doposażenia które Cię interesują (np. któreś z tych: dzielona kanapa, pakiet Comfort, lakier metalic, łopatki, lusterka fotochromatyczne, keyless, audio średni zestaw, sportowa kierownica - od MY2020 wygląda naprawdę fajnie). Powodzenia w wyborze!

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    "za darmo" możliwość wyboru czerwonych przeszyć tapicerki które fajnie wyglądają i łączą się z czerwonymi boczkami drzw
    ktoś pisał że ostatnio to już znikło i nie da się brać teraz do B czerwonych boczków, ale czy to prawda, nie kupuję nowej więc nie śledzę
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Nie lepiej kupić takiego polifta z 2020? Różnica w cenie 3k

    https://stock.auto-mobil.pl/pl/ofert...ID0j0rUirGChbg

Podobne wątki

  1. Giulia 2018 aktualizacja map
    Utworzone przez palacz82 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-04-2021, 00:06
  2. [Giulia] lampy tylne Alfa Giulia 2018
    Utworzone przez kaz156 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2021, 10:31
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku
    Utworzone przez mcwaw w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 832
    Ostatni post / autor: 21-02-2020, 16:05
  4. [Giulia] Giulia Veloce 2017/2018
    Utworzone przez Michalwawa w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2020, 08:02
  5. Alfa Giulia do śłubu 08.09.2018 Kraków poszukiwana
    Utworzone przez Jang0 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 13:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory