Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Nowa Giulia z ... 2018 roku

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Qrczę, przy tych cenach robi się z tego prawdziwy samochód dla ludu. Poważnie... Szkoda, że już miejsca nie mam na podjeździe, kupiłbym dla samej zabawy samochodem RWD.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    .....kupiłbym dla samej zabawy samochodem RWD.....
    Pod warunkiem, że wyłączysz kontrolę trakcji....

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Pod warunkiem, że wyłączysz kontrolę trakcji....
    jakiś problem z tym? w autach poupdatowanych/nienajstarszych działa Race
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #24
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Nie lepiej kupić takiego polifta z 2020? Różnica w cenie 3k

    https://stock.auto-mobil.pl/pl/ofert...ID0j0rUirGChbg
    A na czym polegał ten lifting? Czy na tym samym co w Giulietcie, czyli na prawie niczym?

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    A na czym polegał ten lifting? Czy na tym samym co w Giulietcie, czyli na prawie niczym?
    W internecie jest dużo informacji na ten temat. W środku się dużo zmieniło włącznie ze spasowaniem i wyciszeniem samochodu + nawet w takiej bieda wersji masz duże radio i duży ekran między zegarami w standardzie. Środkowa konsola też mniej plastikowa szczególnie przy lewarku do zmiany biegów.

  6. #26
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Mogliby coś zmienić zewnątrz. Nie to żeby Giulia mi się nie podobała, ale Giulietta miała to coś, idealnie dobrane proporcje i coś co odróżniało ją od niemieckiego złomu. A w wyglądzie Giulii coś mi nie pasuje, nie wiem co, w każdym razie na pewno nie jest wyjątkowa.

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ale gadasz, przod giulietty niljaki, zony auto (mimo ze ma nakladki na progi, lampy z czarnym wykonczeniem, satynowe lusterja itp - taka wersja stylizowana fabrycznie na sport) musialem dopraciwac bo nie podobala mi sie (wlasciwie az draznila mnue)- dostala zderzak z veloce, grill 2 lift ramki halogenow i wreszcie ujdzie, do tego 18 podkowy z mojej bylej 159 chrome shadow tez poprawil sie wyglad bo szersze felgi. jeszcze ten zawias mega wysoki kluje mnie po oczach - gorzej niz giulia q4, ale nie ruszam bo przynajmniej o krawezniki nie ma sie co martwic. giulia jak na dobrej feldze i byle bez sprezyn z q4 wyglada fajnie, moze nie tak spektakularnie jak 159 ale jest wiecej niz ok
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 20-06-2021 o 00:00
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Wygląd to absolutnie kwestia gustu, ale mi się Giulietta w ogóle nie podobała, długi czas myślałem, że Alfa robi tylko ten model, potem zobaczyłem Giulię i zachwycił mnie jej przede wszystkim jej wygląd. Nigdy nie przypuszczałem, że kupię Alfę, bo poprzednie mi się nie podobały.

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    W internecie jest dużo informacji na ten temat. W środku się dużo zmieniło włącznie ze spasowaniem i wyciszeniem samochodu + nawet w takiej bieda wersji masz duże radio i duży ekran między zegarami w standardzie. Środkowa konsola też mniej plastikowa szczególnie przy lewarku do zmiany biegów.
    Ekran jest dotykowy, elektroniczni asystenci - ja bym przedliftówki w tej chwili nie brał bez różnicy w cenie 20 tys. albo i więcej.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Mogliby coś zmienić zewnątrz. Nie to żeby Giulia mi się nie podobała, ale Giulietta miała to coś, idealnie dobrane proporcje i coś co odróżniało ją od niemieckiego złomu. A w wyglądzie Giulii coś mi nie pasuje, nie wiem co, w każdym razie na pewno nie jest wyjątkowa.
    Pamiętaj, że znajdą się tacy, co będą posiadali zdanie dokładnie odwrotne. Ale zawsze można nie kupować auta, które się nie podoba.

Podobne wątki

  1. Giulia 2018 aktualizacja map
    Utworzone przez palacz82 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-04-2021, 00:06
  2. [Giulia] lampy tylne Alfa Giulia 2018
    Utworzone przez kaz156 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2021, 10:31
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku
    Utworzone przez mcwaw w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 832
    Ostatni post / autor: 21-02-2020, 16:05
  4. [Giulia] Giulia Veloce 2017/2018
    Utworzone przez Michalwawa w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-2020, 08:02
  5. Alfa Giulia do śłubu 08.09.2018 Kraków poszukiwana
    Utworzone przez Jang0 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 13:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory