Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Teraz FCA jak wymienia wyświetlacze to daje 8.8"!

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    No cóż , szkoda.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Service news potwierdzony w praktyce

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    super, cieszę się że załapałeś się już. to w piątek jeszcze licznik z 7" wkładamy, upgradujesz na 19" i masz Business wypas
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    super, cieszę się że załapałeś się już. to w piątek jeszcze licznik z 7" wkładamy, upgradujesz na 19" i masz Business wypas
    Oj jeszcze trochę zostanie do poprawienia Tylny zderzak z dyfuzorem, wydech ze sportowym katem, hybrydowe turbo, zmiana mapy, ..... końca nie widać

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    NO i dobrze, przynajmniej hobby trwa, tak czy siak już i teraz będzie dużo fajniej w aucie. Veloce swoje skonfigurowałem tak jak chciałem/się dało na tamte czasy, a potem wiecznie coś i tak dodawałem/zmieniałem i też końca nie widać (wkrótce Eibach zostanie zamieniony sprężynami z RWD (dla komfortu i jednak ciut podniesienia - i tak będzie dużo niżej niż stock Q4), potem hybrydowe turbo i chip - to sprawa myślę na najbliższe 2 mce, potem się coś znów wymyśli.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Brera] Odma w 3.2 jts czy się wymienia?
    Utworzone przez zbig007 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2019, 07:01
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 22:05
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 08:40
  4. Jak wymienia się pompę wspomagania w 156 2,4JTD?
    Utworzone przez thunderbird w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 18:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory