Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Giulia Pdc tył czujniki cofania wiązka

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Q4
    Postów
    3

    Domyślnie Giulia Pdc tył czujniki cofania wiązka

    Witam, auto z usa i brak wiązki z czujnikami cofania tył i mam teraz problem tzn. wpięciem do instalacji, zakupiłem zderzak z czujnikami i wiązka lecz nie pasuje do moich wtyczek w aucie. Czy potrzebna jest jeszcze jakaś przelotka ? mam złe wtyczki ? ktoś coś podpowie ? Mam takie wtyczki dwie wchodzą do modułu jedna wolna, i od czujników z białą nasadka.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210708_202148.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	67.6 KB
ID:	279964
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210708_202208.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	66.3 KB
ID:	279963  
    Ostatnio edytowane przez Yamal ; 02-08-2021 o 22:40

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    potrzeba wiązki z bagażnika która wychodzi na zewnątrz w lewy róg tylnego zderzaka powiedzmy - do niego łączy sią wiązka zderzaka z czujnikami.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Q4
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    potrzeba wiązki z bagażnika która wychodzi na zewnątrz w lewy róg tylnego zderzaka powiedzmy - do niego łączy sią wiązka zderzaka z czujnikami.
    Czyli potrzebna jeszcze jedna wiązka łącząca wiązkę czujników z wiązką w bagażniku ?

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    tak.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Q4
    Postów
    3

    Domyślnie Giulia Pdc tył czujniki cofania wiązka

    Witam, gdzie wpiąć się do instalacji, z kostką od wiązki PDC tył, moje kostkii od wiązki nie pasują - zamawiane po vin. Czy potrzebna jest jeszcze jakaś przelotka między wiązka od pdc a wiązką w bagażniku? Może ktoś posiada zdjęcie gdzie jest wpięta ta kostka od PDC ?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Czujniki cofania nie aktywują się
    Utworzone przez BartekDrobniak w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-03-2021, 13:31
  2. Czujniki cofania
    Utworzone przez kris605690 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2018, 19:41
  3. 156, czujniki cofania
    Utworzone przez alfastyczny w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 17:55
  4. [MiTo] Czujniki cofania niefabryczne
    Utworzone przez bogas w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 20:56
  5. [159] czujniki cofania
    Utworzone przez idz007 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-03-2012, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory