Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Dołożenie środkowego głośnika na desce

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie Dołożenie środkowego głośnika na desce

    Witam,

    Jestem aktualnie w trakcie wymiany deski i trafiła się skórzana z lepszej wersji z dodatkowym wycięciem na środkowy głośnik.
    Czy ktoś orientuje się jak dołożyć ten środkowy głośnik, gdzie wpiąć się kablami?

    Przy okazji jak już mam rozebraną całą deskę warto wymieniać te malutkie twittery na coś lepszego?
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20210802_234741.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	36.4 KB
ID:	279984  

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    ale po co, żeby popsuć scenę? masz audio basic, środkowe sa w wersjach ze wzmakiem, i to wzmak rozdziela pasma, daje odpowiednie charakterystyki częstotliwościowe na każdy głośnik. u siebie po dołożeniu swojego wzmaka wyłączyłem ten środkowy bo psuł efekt.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    OK to nie kombinuje nic z nim, a powiedz wymieniałeś twittery? Bo wzmaka chce dołożyć ale zastanawiam się skoro jest już deska na wierzchu to aby je wymienić i myślałem nad Hertz C26

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    pisalem w watku o audio ok pol roku temu. wzmak bierz z dsp bo ori zestaw wystawia mocno podstrojona charakterystyke pod ori glosniki - nie idzie tego wystroic potem. ja mam zestawy hx165 i x165 audio system plus pelne wytlumienie drzwi. robilem ze sredniego audio przod w desce odlaczylem a woofer w polce zostal ale jest ustawiony ciszej wg drzwi. wzmak as m50.4 zaluje ze nie wzialem od nich takiej 80tki z dsp. do tego mam sumator stereo z as dolozony przed dodatkowym wzmakiem, bo przod mialem rozdzielony w srednim konfigu a zas do zestawu as byly dedykowane zwrotnice rozdzielajace. gra to lepiej niz hk ale myske ze z wiekszym wzmakiem z dsp daloby sie jeszcze lepszy rezultat uzyskac
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 03-08-2021 o 13:40
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [MiTo] Słupek A - dostęp do głośnika
    Utworzone przez GrzesB w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 17:59
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-2014, 18:35
  3. [145] Głębokość montażowa głośnika
    Utworzone przez Gopcio w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 14-05-2009, 15:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory