Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 75

Temat: Co zamiast STELVIO

  1. #41
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280hp / AR Stelvio 2.9 510hp
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Dostałem dobrą ofertę na Q, do produkcji. Zatem jak wszystko pójdzie ok, żeby nie zapeszyć, to pod koniec listopada zamawiam auto, które będzie miało u mnie dożywocie albo jego, albo moje.
    Super, gratulacje !

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Po przeczytaniu waszych wpisów stwierdzam że utwierdziliście mnie w decyzji że po Stelvio tylko Stelvio . Jeśli fundusze na to pozwolą będzie to Q jeśli nie pozostanę przy Veloce . Dzięki.

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Polecam najnowszego Pertyna testującego Audi Q5 SportBack: [URL="https://www.youtube.com/watch?v=vdmzPYgWIuI"]. Za 360k PLN !!!!
    Boże jak jestem szczęśliwy, że jeżdżę Veloce

  4. #44
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Stelvio 2.0 TB Q4 200KM
    Postów
    18

    Domyślnie

    Dajcie spokój, w życiu nie kupię innego samochodu. No chyba, że przestaną robić Stelvio, albo zrobią tylko w hybrydzie, to będę się zastanawiał.

  5. #45
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    AlfaRomeo Stelvio First Edition
    Postów
    32

    Domyślnie

    Mi się niedługo kończy 4-letni leasing Stelvio (280km) i zamówiłem BMW M340i dla odmiany.

    Od kolejnej alfy odpycha mnie ta stagnacja i praktycznie pewność, że ta marka wkrótce umrze lub zacznie klepać nudne peugeoty. W obrębie technologii żadnego prostępu. Gulia/Stelvio (umówmy się, że to praktycznie to samo auto) już powinna mieć przygotowanego następcę, o którym powinno już być wiadomo wszystko.

    IMHO życie jest za krótkie, żeby trwać przy tym samym, nawet jakby to by miało być stelvio Q.

    Sorry, że Was zdradziłem

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dbxx Zobacz post
    Gulia/Stelvio (umówmy się, że to praktycznie to samo auto) już powinna mieć przygotowanego następcę, o którym powinno już być wiadomo wszystko.
    "Następcy" u większości producentów to najczęściej to samo tylko opakowanie jest inne i dołożone wodotryski.

    Są ludzie, którzy kupują co roku nowego iPhone'a. Bardzo podobny konsument oczekuje też od producentów "nowych" modeli i je kupuje. Nikomu nie zabraniam, ale nie każdy producent będzie miał taką samą filozofię naciągania klientów

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    "Następcy" u większości producentów to najczęściej to samo tylko opakowanie jest inne i dołożone wodotryski.
    Dokładnie - to jest platforma zrobiona OD ZERA przez specjalistów z Ferrari - co tu jest do poprawiania? Co najwyżej kwestie elektroniki i tyle... Mechanicznie lepiej się tego zrobić nie da.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #48
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dbxx Zobacz post
    Mi się niedługo kończy 4-letni leasing Stelvio (280km) i zamówiłem BMW M340i dla odmiany.

    Od kolejnej alfy odpycha mnie ta stagnacja i praktycznie pewność, że ta marka wkrótce umrze lub zacznie klepać nudne peugeoty. W obrębie technologii żadnego prostępu. Gulia/Stelvio (umówmy się, że to praktycznie to samo auto) już powinna mieć przygotowanego następcę, o którym powinno już być wiadomo wszystko.

    IMHO życie jest za krótkie, żeby trwać przy tym samym, nawet jakby to by miało być stelvio Q.

    Sorry, że Was zdradziłem
    A na czym ma niby polegać ten "postęp"? Na dołożeniu kolejnego tabletu, najlepiej w tęczowych kolorach? Przecież wiadomo nie od dziś, że prawdziwe samochody i tak są skazane na wyginięcie przez fantazje ekoterrorystów.

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    A Gulia to mało "postępowa"? Robiąc takie auto w dwa lata konstruktorzy Alfy pokazali że są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu, wystarczy popatrzeć jaka jest odpowiedź BMW po pięciu latach na Giulię w postaci nowego M3.

  10. #50
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dbxx Zobacz post
    Od kolejnej alfy odpycha mnie ta stagnacja i praktycznie pewność, że ta marka wkrótce umrze lub zacznie klepać nudne peugeoty. W obrębie technologii żadnego prostępu. Gulia/Stelvio (umówmy się, że to praktycznie to samo auto) już powinna mieć przygotowanego następcę, o którym powinno już być wiadomo wszystko.
    A możesz napisać, na postępy w jakiej technologii czekasz? Bo jeśli zależy Ci na postępach w ogłupianiu nabywców kolejnymi asystentami jazdy, których nie da się wyłączyć, bo przecież to jest teraz reklamowane jako "must have", to rzeczywiście Alfa ma tutaj dużo do nadrobienia Daj nam znać, jak bardzo "postępowa" okazała nowa M3-ka
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

Podobne wątki

  1. [159] Zamiast DPF
    Utworzone przez ferenss w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 21-01-2024, 13:26
  2. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  3. [Giulietta] 225/50 r17 zamiast 225/45 r17
    Utworzone przez Korba w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 28-09-2021, 11:43
  4. [STELVIO] Dlaczego Stelvio, a nie Stinger?
    Utworzone przez zukowski w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-08-2019, 19:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory