Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Yanosik Beta w Android Auto

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Przy takim zamocowaniu drugiego telefonu z Yanosikiem na tym uchwycie (podłączam jeszcze kabel do ładowania w czasie jazdy) mam możliwość korzystania z dwóch telefonów (na jednym jest Yanosik), i nawet nie łączyłem tego telefonu z Yanosikiem przez AA.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    159
    Postów
    103

    Domyślnie

    Ja wyinstalowałem Yanosika z AA, bo jak dla mnie nie miał on sensu w AA. W Yanosiku pod AA: 1) brak ostrzeżeń głosowych (chyba, że słuchamy z telefonu np. youtube) 2)brak możliwości korzystania z normalnej nawigacji (Yanosikowa jest słaba) i wyświetlania ostrzeżeń. Słowem - z Yanosikiem pod AA jadę na google maps i nie miałem ani dźwięku, ani widoku ostrzeżeń: ani na wyświetlaczu w samochodzie, ani na ekranie telefonu. Wróciłem do starego systemu: AA z google maps i Yanosik na telefonie i uchwycie do kratki. Nie sądzę, by pod AA wprowadzili "pływającą ikonę" co powodowałoby, że wtedy Yanosik pod AA miałby dla mnie sens.

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nie, no nie jest tak źle. Podłączam telefon, uruchamiam Yanosika w AA bez wyznaczania trasy, potem uruchamiam Tomtoma w AA i jadę. Mam navi z TT, komunikaty z Yanosika, ostrzeżenia o fotoradarach, nawet mobilnych w D z TT (też są). Nie mam tylko pływającej ikonki Yanosika (przeżyję bez niej). Napisałem wcześniej, że jedyne zastrzeżenie to takie, że po wyłączeniu silnika, zamknięciu auta z pozostawionym podłączonym telefonem, jak już wróciłem do auta zawiesiła mi się navi i Yanosik. Jak odpinam w takich momentach telefon i po powrocie do auta podłączam go ponownie, wszystko działa ok. W przyszły piątek znowu jadę do Berlina więc przetestuję układ ponownie.

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Jak tak czytam ten wątek, to muszę stwierdzić, że mam to (nie)szczęście, że moje radio nie obsługuje AA/CP i fabryczną nawigację odpalam tylko wtedy, gdy jadę w dłuższą trasę, a ostrzeżenia o fotoradarach oglądam na znakach drogowych i nadal mam 0 punktów na koncie, czego i wam życzę
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    159
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Mam navi z TT, komunikaty z Yanosika, ostrzeżenia o fotoradarach, nawet mobilnych w D z TT (też są).
    Ale wizualnej informacji Yanosika (ikonka POI - np. kontrola radarowa - z odległością i kierunkiem) nie masz?

  6. #26
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nie mam ale w zasadzie nie potrzebuję. Oczywiście to moja subiektywna opinia.

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar seba_css
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    w drodze
    Auto
    Giulia Veloce Q4 MY20
    Postów
    342

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Jak tak czytam ten wątek, to muszę stwierdzić, że mam to (nie)szczęście, że moje radio nie obsługuje AA/CP i fabryczną nawigację odpalam tylko wtedy, gdy jadę w dłuższą trasę, a ostrzeżenia o fotoradarach oglądam na znakach drogowych i nadal mam 0 punktów na koncie, czego i wam życzę
    Fabryczna nawi daje ostrzeżenia dźwiękowe o fotoradarze nawet jak nie jest ustawiona trasa, bardzo fajny przypominacz bo przy stałej trasie i kilkunastu radarach po drodze można się zapomnieć czasem.

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. Android Auto i Galaxy S 21
    Utworzone przez marco_radik w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-03-2021, 09:40
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory