Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: Zimówki

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Darek dobrze napisał....identycznie mialem z dwoma zestawami nokian w volvo nie tak dawno.
    Mamy na forum Kolpaka, naszego guru od opon i kol. Marco, Pytaj jego.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    AR 159 SW, Honda Prelude 4gen
    Postów
    319

    Domyślnie

    Agresja? Zejdź na ziemię proszę.
    Co do neta- nie obchodzi mnie to, mam swoje zdanie, nie musi mi ktoś mówić jak dziecku weź to albo to.
    Dziwnym trafem mam 3 komplet, ziomkom z pracy też poleciłem i żadnej reklamacji ani nic...
    Nie wiem kiedy to przeniesienie produkcji niby było, do swojej 159 SW kupiłem równo rok temu w listopadzie i żadnych cyrków z odpadającym bieżnikiem nie ma...
    Ale wszystko przede mną, może w tym sezonie wreszcie bieżnik odpadnie, przecież jak w NECIE tak napisali to MUSI być prawda. [emoji14]
    Nie wiem, może jakaś wadliwa partia była, bo nie posądzam cię o kłamstwo, żeby nie było.
    Co do pytania kogokolwiek o zdanie, guru czy nie guru, naprawdę nie macie swojego zdania? W każdym temacie wymagacie prowadzenia za rączkę?

    "Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda
    Ostatnio edytowane przez nervousman ; 05-11-2021 o 22:59

  3. #13
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał nervousman Zobacz post
    Agresja? Zejdź na ziemię proszę.
    Co do neta- nie obchodzi mnie to, mam swoje zdanie, nie musi mi ktoś mówić jak dziecku weź to albo to.
    Dziwnym trafem mam 3 komplet, ziomkom z pracy też poleciłem i żadnej reklamacji ani nic...
    Nie wiem kiedy to przeniesienie produkcji niby było, do swojej 159 SW kupiłem równo rok temu w listopadzie i żadnych cyrków z odpadającym bieżnikiem nie ma...
    Ale wszystko przede mną, może w tym sezonie wreszcie bieżnik odpadnie, przecież jak w NECIE tak napisali to MUSI być prawda. [emoji14]
    Nie wiem, może jakaś wadliwa partia była, bo nie posądzam cię o kłamstwo, żeby nie było.
    Co do pytania kogokolwiek o zdanie, guru czy nie guru, naprawdę nie macie swojego zdania? W każdym temacie wymagacie prowadzenia za rączkę?

    "Ważniejsza od celu podróży jest radość z podróżowania" - Soichiro Honda
    śmiech mnie ogarnia na takie wpisy - jak widać pojęcie o oponach masz ogromne bo w sumie kupiłeś jeden komplet niespełna rok temu. fakt wiedza na tyle profesjonalna i szeroka w branży oponiarskiej że pozwala Ci wyśmiewać doświadczenia innych użytkowników.
    możesz tupać nóżkami i się ciskać ale lepiej się uczyć na błędach innych niż samemu i potem ujadać się z reklamacjami. Możesz negować pewne fakty ale 3 sekundy i masz net pełen fot i opisów opon nokiana. tak się składa że wczoraj na lokalnym zlocie AR właściciel maił 159 na niokianach made in russia i fajnie widać jak zaczynają odpadać kawałki bieżnika.
    ale życzę Ci bezproblemowej eksploatacji

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    śmiech mnie ogarnia na takie wpisy
    Poczytaj sobie w necie, co piszą o Alfach i zmień auto, bo to które masz, nie jeździ bez lawety. Przecież "lepiej się uczyć na błędach innych"
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #15
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Poczytaj sobie w necie, co piszą o Alfach i zmień auto, bo to które masz, nie jeździ bez lawety. Przecież "lepiej się uczyć na błędach innych"
    bardzo zmyślny sposób dorabiania ideologii i wciskania komuś słów których nie powiedział- może do rządu Cię Krzysiu wezmą do propagandy!
    ps. czytanie ze rozumieniem nie boli!
    ps gdzie masz ogłoszenia o sprzedaży twojej Giulii?
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 06-11-2021 o 10:29

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Giulietta, Stelvio
    Postów
    30

    Domyślnie

    Dareek czy mógłbyś wrzucić jakieś foto tego odpadającego bieżnika? Szczerze mówiąc nie mogę znaleźć tego w necie. W 3 autach w rodzinie mam założone Nokiany: 2 kpl. letnie (ZLine i Powerproof wyprodukowane w Rosji), w jednym zimówki (WR ale nie pamiętam gdzie produkowane) i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wcześniej miała ZG2 i jakieś 2 komplety zimowych - bez najmniejszych problemów. Także z mojego punktu widzenia to urban legend, może ktoś źle trafił, ktoś słyszał ale nikt nie widział.
    Natomiast najgorsze opony zimowe na jakich jeździłem po śniegu, to Pirelli Sottozero II które na asfalcie i mokrym owszem, dają radę, ale w śniegu kopią się dramatycznie i po tym sezonie idą na śmietnik. W Stelvio teraz mam Vredestein wintrac pro, zobaczymy...

  7. #17
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jamal Zobacz post
    Dareek czy mógłbyś wrzucić jakieś foto tego odpadającego bieżnika? Szczerze mówiąc nie mogę znaleźć tego w necie. W 3 autach w rodzinie mam założone Nokiany: 2 kpl. letnie (ZLine i Powerproof wyprodukowane w Rosji), w jednym zimówki (WR ale nie pamiętam gdzie produkowane) i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wcześniej miała ZG2 i jakieś 2 komplety zimowych - bez najmniejszych problemów. Także z mojego punktu widzenia to urban legend, może ktoś źle trafił, ktoś słyszał ale nikt nie widział.
    Natomiast najgorsze opony zimowe na jakich jeździłem po śniegu, to Pirelli Sottozero II które na asfalcie i mokrym owszem, dają radę, ale w śniegu kopią się dramatycznie i po tym sezonie idą na śmietnik. W Stelvio teraz mam Vredestein wintrac pro, zobaczymy...
    proszę bardzo
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3252.jpg.59cb71654bbedf88d4f01bbd43620991.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	112.4 KB
ID:	281334Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3248.jpg.3ca99c4618548f47372344359136f7fa.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	113.6 KB
ID:	281335Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190623_174028.jpg.6494554d20f336bf76feeb0607348a17.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	82.2 KB
ID:	281336Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190623_174004.jpg.d5bc04c6d5876240b3c91097f6235f7e.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	147.6 KB
ID:	281337 z tego co wiem obecnie największy kłopot dotyczy modelu WR d4
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1329574637_Uszkodzonaoponalow.JPG.80705fe1c2c27c9908f787a9463f63c6.JPG
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	132.2 KB
ID:	281338
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 06-11-2021 o 10:36

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    bardzo zmyślny sposób dorabiania ideologii i wciskania komuś słów których nie powiedział- może do rządu Cię Krzysiu wezmą do propagandy!
    ps. czytanie ze rozumieniem nie boli!
    Ja dorabiam ideologię? Pokazałem analogię do Alfy i zacytowałem dosłownie Twój poprzedni wpis Tak, wiem, to nie Ty pisałeś, ktoś Ci się włamał na konto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Giulietta, Stelvio
    Postów
    30

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc wyglądają jak stare lub źle przechowywane gumy.

  10. #20
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ja dorabiam ideologię? Pokazałem analogię do Alfy i zacytowałem dosłownie Twój poprzedni wpis Tak, wiem, to nie Ty pisałeś, ktoś Ci się włamał na konto
    Gościu- wyrywasz zdania z kontekstu tworzysz jakieś dziwne wynaturzenia bez jakiegokolwiek związku z tematem wątku - daj spokój oki?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Jamal Zobacz post
    Szczerze mówiąc wyglądają jak stare lub źle przechowywane gumy.
    niestety ma jakiś problem z mieszanką wystarczy wejść na FB Nokiana https://www.facebook.com/NokianTyresPL
    i poczytać komentarze ze zdjęciami - dla mnie to jakiś dramat. no ale jak tu zaraz wyskoczą - przecież to nieprawda.

Podobne wątki

  1. Zimówki
    Utworzone przez Marco21 w dziale 147
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-12-2012, 14:03
  2. Zimówki w 75
    Utworzone przez amigas w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-01-2012, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory