Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Automatyczne składanie lusterek przy zamykaniu samochodu

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Gregor Wrocław, możesz wrzucić zdjęcie tego nowego menu? Niby znalazłem w mes i załączyłem menu skladanie lusterka ale za diabła nie mogę tego znaleźć w opcjach. Radio z navi 6.5 2017 r krajowy
    Z tego co wiem, to dodatkowa pozycja w menu pojawia się gdy masz radio z nowszym softem z 2 połowy 18r. U mnie tak to wygląda:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	42.9 KB
ID:	281998Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu 2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	281999Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu3.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	46.8 KB
ID:	282000

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo, u mnie niestety się nie pojawiła, jest tylko sterowanie zamkami i passive entry. Dooopa

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    Stelvio TI 2.0 200
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Dać, to pewnie się da. Który masz rocznik auta? Może lepiej zainwestuj w MES i sam sobie zrób zamiast płacić aso, no ale to zależy czy ogarniesz proxi...
    2020. Nie zamierzam płacić ASO. Auto jest na gwarancji. Wybór jest prosty. Albo mi to zrobią albo za każdym razem kiedy lusterko się nie rozłoży będę dzwonił po assistance z samochodem zastępczym. Zainwestuje w MES, zakoduje a oni przyczepią się że grzebane i koniec gwarancji.

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał mountain99 Zobacz post
    2020. Nie zamierzam płacić ASO. Auto jest na gwarancji. Wybór jest prosty. Albo mi to zrobią albo za każdym razem kiedy lusterko się nie rozłoży będę dzwonił po assistance z samochodem zastępczym. Zainwestuje w MES, zakoduje a oni przyczepią się że grzebane i koniec gwarancji.

    Przez aktywowanie jednej opcji gwarancji nie stracisz, bo pewnie nikt by tego nawet nie zauważył. Faktem jest, że trzeba przynajmniej na czas proxi ominąć SGW, a to już rzeczywiście mija się z celem jeśli miałoby służyć tylko wyłączeniu składania lusterek, skoro aso zrobi to za free...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Dziękuję bardzo, u mnie niestety się nie pojawiła, jest tylko sterowanie zamkami i passive entry. Dooopa
    Ale tak czy inaczej możesz wyłączyć automatyczne składanie lusterek, nawet jeśli w menu ta opcja Ci się nie pokaże. Sprawdź sobie w proxi bajt146, bit5.

  5. #25
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Oczywiście możną wyłączyć automatyczne składanie i wtedy przed ruszeniem rozłożyć lusterka klikając joystickiem.
    To znaczy, nie rozumiem, a sam myślę o tej opcji. Jeżeli będzie wyłączone automatyczne składanie, to po co jeszcze je rozkładać ręcznie?

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    To znaczy, nie rozumiem, a sam myślę o tej opcji. Jeżeli będzie wyłączone automatyczne składanie, to po co jeszcze je rozkładać ręcznie?

    No tak, brzmi to dziwnie. Ja po prostu najczęściej składam lusterka, tylko teraz jeśli mam wyłączone auto składanie, to robię to joystickiem i przed ruszeniem muszę je rozłożyć...

  7. #27
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gregor-Wrocław Zobacz post
    Z tego co wiem, to dodatkowa pozycja w menu pojawia się gdy masz radio z nowszym softem z 2 połowy 18r. U mnie tak to wygląda:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu1.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	42.9 KB
ID:	281998Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu 2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	281999Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	menu3.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	46.8 KB
ID:	282000
    Wgrałem nowy soft radia gen.1 002.010.043 i pojawiła się opcja składania lusterek,ale nie miałem czasu na próby. Mam nadzieję że w końcu zadziała

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Wgrałem nowy soft radia gen.1 002.010.043 i pojawiła się opcja składania lusterek,ale nie miałem czasu na próby. Mam nadzieję że w końcu zadziała
    w starych autach nawet jak się menu pojawiło to i tak to nie chciało działać, któryś firmware robi problem jeśli jest w starszej wersji. w dokumentacjach w jakich grzebałem ta funcja ma zależeć niby od wersji BCM i ECM, których nie wiem bo nie napisane. generalnie nie udało mi się tego odpalić przy paru próbach aut 2016/17, w 18 już tak zawsze. generalnie unikałem prób potem w starszych bo tylko człowiek tracił czas na próby i gadanie z klientem - darmowa robota i daremna.

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    Stelvio TI 2.0 200
    Postów
    71

    Domyślnie

    ASO nie wie co to jest MES/Proxi bajty itp. Ja niestety też nie wiem. Czy jest ktoś w Polsce kto może mi to odpłatnie zakodować?

  10. #30
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    koło Ciebie pewnie [MENTION=80719]marekkoczta[/MENTION] by Ci to zrobił. najpierw się upewnij jednak że masz porobione wszystkie kampanie itp bo były jakieś dla 2020 a któraś robiła reset proxi do fabrycznego - szkoda by było 2x próbować tym bardziej że w Stelvio jest grzebanie żeby założyć bypass SGW na programowanie

    PS. nie pamiętam czy w polifcie jakimś to aktywowałem czy nie, na pewno w autach 2018 i 19 przedlift działało, w starszych nie.

Podobne wątki

  1. [159] Automatyczne składanie lusterek
    Utworzone przez berez w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 18-04-2023, 06:46
  2. [159] Czy istnieje coś takiego jak automatyczne składanie lusterek przy wyłączaniu auta?
    Utworzone przez karmal w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-06-2019, 07:21
  3. [Brera] Automatyczne składanie lusterek po zamknieciu samochodu - zima!!! PILNE
    Utworzone przez Piotrunia1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-11-2016, 16:08
  4. [159] Automatyczne składanie lusterek.....
    Utworzone przez meiss w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-04-2014, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory