Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Temat: Connect box

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Tzn śledzenie auta gdzie jest jak ci zaje...............
    Cały connect box bo samochód nie jest na rynek EU i geolokalizacja informacje serwisowe aktualny stan itp.

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,943

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    U mnie ASO walczy z tym od roku. A samochód nowy kupiony u dealera. Wymienili moduł Connect Box, przełącznik DNA (!), ostatnio radio. Nic to nie dało. A po wymianie radia nie mam AA. Umówiony jestem na 18 stycznia, odstawiam auto, mają się podobno kontaktować z centralą.
    bo AA (a właściwie ustawienie nazywa się Carplay w Witechu ale aktywuje AA i ACP) trzeba aktywować w ETM witechem , radia nowe przychodza niezaktywowane (bo są uzywane też do konfigów bez AA/ACP) - jedno kliknięcie zatem bo auto masz przygotowane ori pod AA/ACP (proxi poustawiane i odpowiedni hub) i tyle.

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    dzięki bardzo... a diagnosta wgrywał od nowa całą konfigurację po vinie z serwera... spróbuję jutro mu to podpowiedzieć.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,943

    Domyślnie

    ja juz dawno temu pisalem odpiac connect boxa w 2 czy 3 miejscach w proxi manualnie zmienic wartosci i puscic proxi. dealer tego nie zrobi. teoretyczne dywagacje co do zmian proxi ze 2 tyg temu prowadzilem z innym oblatanym kolega na facebooku chyba w tej grupie https://m.facebook.com/groups/301048...f=group_browse

    jestem tez dosc mocno przekonany ze skoncza sie tez nagle rozładowania aku do zera w autach ze sprawnym aku i np pare godzin po dlugiej trasie

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] - dziękuję za podpowiedź. ASO podchodziło bardzo sceptycznie do Twojego pomysłu aktywacji AA/CP. Nawet twierdzili, że nie ma po co przyjeżdżać, bo oni nie mają takiej możliwości aktywacji. Ale uparłem się, diagnosta znalazł opcję aktywacji offline AA/CP i ..... nic to nie dało. Próbowaliśmy od razu jak jeszcze miał podłączonego witecha, a ja podłączałem telefon. Wyjechałem zły z serwisu, przejechałem dwie godzinki, stanąłem na stacji i po wpięciu telefonu i włączeniu samochodu pojawiła się opcja konfiguracji AA. I działa
    Teraz tylko czeka mnie jeszcze batalia z Connect Box, bo wciąż nie mam pełnej funkcjonalności w aplikacji w telefonie, no i co jakiś czas wyrzuca błąd.

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,943

    Domyślnie

    no bo potrzeba restartu radia, czyli ok 1.5minuty po zgaszeniu go - np wyłączenie stacyjki i otwarcie drzwi. można przyspieszyć klemą. nie pisałem szczegółów bo już pisałem wielokrotnie kiedyś. chodzi o to żebyś zobaczył na wyświetlaczu radia logo AR i komunikat o przestrzeganiu przepisów, wtedy znaczy że był restart i zassał nowe ustawienie.
    ja osobiście bym usuwał connect box, bo nie lubię być zależny od systemów które mogą np unieruchomić samochód, albo że się nie uśpi i wydrenuje Ci aku do zera. ale w ASO tego nie zrobią bo nie mają czym choćby ani wiedzy jak.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał wip Zobacz post
    ASO podchodziło bardzo sceptycznie do Twojego pomysłu
    Niektóre ASO wstydzą się czegoś nauczyć od użytkownika. Myslę, że niezłe ASO byśmy tu otworzyli z niektórymi posiadaczami Giulii/Stelvio, a w zasadzie każdej Alfy

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Dzisiaj connect box dostał update pierwszy w tym roku rozmiar 1Mb.
    W trakcie update kręci się ikonka geolokalizacji.

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    U mnie po tej aktualizacji, puki co, zniknęła z wyświetlacza ikona SOS i możliwość telefonicznego połączenia się z serwisem.

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    U mnie po tej aktualizacji, puki co, zniknęła z wyświetlacza ikona SOS i możliwość telefonicznego połączenia się z serwisem.
    Naciśnij przycisk sos w trakcie jazdy zacznie migać świecić itp. Po powtórnym postoju samochodu min 10 min. Wszystko wróci do normy.

    Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Connect nav wymiana na connect nav z alfy 159
    Utworzone przez imperol w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-11-2019, 08:37
  2. Connect nav+
    Utworzone przez marcineczek w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 18:57
  3. Connect nav+ i Gsm
    Utworzone przez cineks w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 20:05
  4. [159] Connect Nav
    Utworzone przez chmielu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2011, 10:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory