Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Giulia z USA kilka bolączek, dostępność części 2.0 280km Q4

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    1

    Domyślnie Giulia z USA kilka bolączek, dostępność części 2.0 280km Q4

    Hej,

    Posiadam Giulie ze stanów i mam kilka pytań.

    1. Chciałem podmienic liczniki na wersje EU, zadzwonilem do serwisu alfy S.Zasada informacje uzyskalem ze nowy licznik moga mi zamowic ale tylko dedykowany do mojego modelu w milach... jak wyczytalem na forum podmiana jest prosta ale najlepiej to zrobic na nowy licznik bez wgranego vinu. Czy jest inne źrodlo jak ASO aby zamowic licznik? lub moze wiecie w jakim ASO zamowia mi odpowiedni a nie do mojej wersji USA.

    2. Podobna historia z wkladem lusterka kierowcy. Wersja USA ma lusterko mocno powiekszające - tylko kierowcy, europejskie tego nie maja. Pan z ASO powiedzial podobnie ze moze mi zamowic do mojego modelu a jak chce EU to musze podac mu nr VIN giuli z EU. Chcialem sprawdzic nr czesci przez katalog ktory jest wrzucony na forum ale link nie dziala. Czy moze mi ktos podac nr czesci - wklad lusterka (szkielko) z asystentem martwego pola giulia 2017r. (nr vin moge przeslac na priv) lub czy ktos ma inne zrodlo jak ASO gdzie mozna wklad zamowic?

    3. Styropianowy wklad do bagaznika, tutaj Pan z serwisu sie wykazal i powiedzial ze moze mi to zamowic, czas oczekiwania, ok miesiac czasu koszt 850zl, troche duzo jak za sam stytopian.
    Chodzi mi o taki element allegro.pl/oferta/wklad-do-bagaznika-alfa-romeo-giulia-11697193432 zamowil bym to z allegro bo ciut taniej tylko pytanie czy bedzie pasowac - czy ma ktos mozliwosc sprawdzenia?

    Bede wdzieczny za pomoc.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Poczytaj forum, wszystkie odpowiedzi i części tutaj znajdziesz

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,550

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    Cytat Napisał High_P Zobacz post
    Hej,

    Posiadam Giulie ze stanów i mam kilka pytań.

    1. Chciałem podmienic liczniki na wersje EU, zadzwonilem do serwisu alfy S.Zasada informacje uzyskalem ze nowy licznik moga mi zamowic ale tylko dedykowany do mojego modelu w milach... jak wyczytalem na forum podmiana jest prosta ale najlepiej to zrobic na nowy licznik bez wgranego vinu. Czy jest inne źrodlo jak ASO aby zamowic licznik? lub moze wiecie w jakim ASO zamowia mi odpowiedni a nie do mojej wersji USA.

    2. Podobna historia z wkladem lusterka kierowcy. Wersja USA ma lusterko mocno powiekszające - tylko kierowcy, europejskie tego nie maja. Pan z ASO powiedzial podobnie ze moze mi zamowic do mojego modelu a jak chce EU to musze podac mu nr VIN giuli z EU. Chcialem sprawdzic nr czesci przez katalog ktory jest wrzucony na forum ale link nie dziala. Czy moze mi ktos podac nr czesci - wklad lusterka (szkielko) z asystentem martwego pola giulia 2017r. (nr vin moge przeslac na priv) lub czy ktos ma inne zrodlo jak ASO gdzie mozna wklad zamowic?

    3. Styropianowy wklad do bagaznika, tutaj Pan z serwisu sie wykazal i powiedzial ze moze mi to zamowic, czas oczekiwania, ok miesiac czasu koszt 850zl, troche duzo jak za sam stytopian.
    Chodzi mi o taki element allegro.pl/oferta/wklad-do-bagaznika-alfa-romeo-giulia-11697193432 zamowil bym to z allegro bo ciut taniej tylko pytanie czy bedzie pasowac - czy ma ktos mozliwosc sprawdzenia?

    Bede wdzieczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    Witaj
    Wysłałem ci info na priv

    Pozdr

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    299

    Domyślnie

    Rok temu wkład lusterka europejskiego lewego z grzaniem, fotochromem i asystentem kosztował ok. 650-700 złotych - nr części 71779372. Sugeruję poszukać kompletnego używanego lusterka (np. z uszkodzoną obudową) i przełożyć sam wkład.

Podobne wątki

  1. Dostępność części
    Utworzone przez b.piotrus w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 19:40
  2. Kilka bolączek po wskrzeszeniu 2,4 JTD
    Utworzone przez GrzesiuSiedlce w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 09:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory