Strona 20 z 96 PierwszyPierwszy ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #191
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Jestem dziś na serwisie Giulii ( wgrywanie nowego softu ) salon Auto-Plus - jeden z najnowocześniejszych salonów w Europie. Stoi ekspres do kawy i na 6 opcji połowa nie działa ( w tym popularne cappuccino ). Pięknie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Ja robiłem ostatnio serwis Giulii przy 15 tys. km. Sam serwis ok 1.000 zł. Teraz się spytaj kogoś z BMW, ile taki serwis kosztuje u nich. To ja już wolę, żeby nie było cappuccino do wyboru.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #192
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Jest problem, bo powinna być w dużym salonie. Jak czegoś nie ma to się uzupełnia, jak coś nie działa to się naprawia. Dlaczego ty takich prostych rzeczy nie rozumiesz to nie wiem.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A dlaczego akurat kawa, a nie automat z piwem i prezerwatywami? Albo z kiełbasą.
    Jak chcę się napić kawy, to piję rano w domu, tak jak w domu jem śniadanie, a nie idę do salonu napić się za darmo, stojąc przy automacie w pozie zblazowanego leminga.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Światła w Giulii/Stelvio są bdb. Najwiecej jojczą na nie ci, którzy tego samochodu w życiu nie kupią, bo nie maja kasy/ wiedzy/ jaj i wola np. BMW 3 w pół gołej wersji, z biedniejszą wersja tychże lamp ( więcej widzę 3-ek bez adaptacyjnych swiatel LED niż z nimi ) a i tak będą jeździć głównie w mieście, gdzie tych hiper turbo laserów nie wykorzystają choćby troszkę. Ja już za dużo widziałem i słyszałem wykrętów, aby Alfy nie kupić. Kolega ufoludek jakiś bzdur nawypisywał wczoraj i się zmył jak niepyszny, no bo co ma biedny napisać, skoro mija się z prawdą i na mój post nie jest w stanie rzeczowo odpowiedzieć.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tu akurat się zgadzam. Alfy nie kupi 90% tych, którzy by chcieli, ale się boją co koledzy powiedzą (psuje się!) albo gruba żona nie pozwoli, bo wszystkie jej koleżanki mają przecież skody albo tojoty. Ja akurat mam gdzieś opinię innych, a żony to nie obchodzi, dlatego kupiłem Giulię, natomiast pierwszą Alfę kupiłem na złość takiemu przygłupowi z pracy, który aż się popluł jak usłyszał, że idę do salonu Alfy. A światła LED mam w d., nawet kesony mi niepotrzebne, bo i tak 90% czasu jeżdżę w dzień.

    Wysłane z telefonu na korbkę
    Ostatnio edytowane przez FernandoAlfonso ; 30-06-2022 o 20:35

  3. #193
    ViP Rowerzysta Avatar tom993
    Dołączył
    03 2008
    Auto
    155 V6
    Postów
    276

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Ja robiłem ostatnio serwis Giulii przy 15 tys. km. Sam serwis ok 1.000 zł. Teraz się spytaj kogoś z BMW, ile taki serwis kosztuje u nich. To ja już wolę, żeby nie było cappuccino do wyboru.
    Nie żebym kochał BMW - kanapowóz, ale przez 4 lata i pierwsze 100kkm nie zapłaciłem ani złotówki... Service Inclusive był wtedy w standardzie (2016r). Ze Stelvio byłem już w serwisie więcej razy niż przez 6 lat jeżdżenia 5`tką, łącznie z obowiązkowymi przeglądami... i dodatkową, międzyinterwałową wymianą oleju (która w ASO kosztowała mnie 500 pln z olejem i filtrem). Także tego
    AR 156 1.8 TS LPG -> AR 159 Sportwagon 1.9 JTDm Ti -> BMW 520xD

  4. #194
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Dla mnie mega satysfakcją jest ilość osób oglądających się za moja Alfa. Tak, za moja Giulia Veloce Alfa Red na ciemnych 19” z przyciemnionymi szybami, lusterkami i dachem ogląda się masa osób. To nierzadko ci, którym się Giulia mega podobała, ale zabrakło jaj aby kupić, wiec skończyli w nudnym, oklepanym Passacie B8 lub Audi A4.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #195
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom993 Zobacz post
    Nie żebym kochał BMW - kanapowóz, ale przez 4 lata i pierwsze 100kkm nie zapłaciłem ani złotówki... Service Inclusive był wtedy w standardzie (2016r). Ze Stelvio byłem już w serwisie więcej razy niż przez 6 lat jeżdżenia 5`tką, łącznie z obowiązkowymi przeglądami... i dodatkową, międzyinterwałową wymianą oleju (która w ASO kosztowała mnie 500 pln z olejem i filtrem). Także tego
    Jestem na grupie 3-er G20. Cena za przegląd 330i xDrive jest prawie dwa razy wyższa, niż w Giulii.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #196
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    A dlaczego akurat kawa, a nie automat z piwem i prezerwatywami? Albo z kiełbasą.
    Jak chcę się napić kawy, to piję rano w domu, tak jak w domu jem śniadanie, a nie idę do salonu napić się za darmo, stojąc przy automacie w pozie zblazowanego leminga.

    - - - Updated - - -



    Tu akurat się zgadzam. Alfy nie kupi 90% tych, którzy by chcieli, ale się boją co koledzy powiedzą (psuje się!) albo gruba żona nie pozwoli, bo wszystkie jej koleżanki mają przecież skody albo tojoty. Ja akurat mam gdzieś opinię innych, a żony to nie obchodzi, dlatego kupiłem Giulię, natomiast pierwszą Alfę kupiłem na złość takiemu przygłupowi z pracy, który aż się popluł jak usłyszał, że idę do salonu Alfy. A światła LED mam w d., nawet kesony mi niepotrzebne, bo i tak 90% czasu jeżdżę w dzień.

    Wysłane z telefonu na korbkę
    Bo nie ma automatów z prezerwatywami ani kiełbasą w salonach, dlatego. A z kawa są - w każdym. Nie brnij dalej proszę, bo się pogrążasz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #197
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom993 Zobacz post
    Nie żebym kochał BMW - kanapowóz, ale przez 4 lata i pierwsze 100kkm nie zapłaciłem ani złotówki... Service Inclusive był wtedy w standardzie (2016r).
    Zapłaciłeś za niego więc w cenie samochodu. Jak ja za 5 lat gwarancji na Giulię .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #198
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Bo nie ma automatów z prezerwatywami ani kiełbasą w salonach, dlatego. A z kawa są - w każdym. Nie brnij dalej proszę, bo się pogrążasz.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Co z tego, że są? Równie dobrze może ich nie być, a w ich miejsce wstawią inne automaty. Kwestia mody. Jak będzie modne jedzenie w salonie kiełbasy, to i takie wstawią. Chyba nie rozróżniasz skutku od przyczyny.
    Żeby była jasność - kiełbasy też bym nie jadł w salonie, bo nie od tego jest salon czy serwis, żeby coś tam jeść.

    Wysłane z telefonu na korbkę

  9. #199
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Co z tego, że są? Równie dobrze może ich nie być, a w ich miejsce wstawią inne automaty. Kwestia mody. Jak będzie modne jedzenie w salonie kiełbasy, to i takie wstawią. Chyba nie rozróżniasz skutku od przyczyny.
    Żeby była jasność - kiełbasy też bym nie jadł w salonie, bo nie od tego jest salon czy serwis, żeby coś tam jeść.

    Wysłane z telefonu na korbkę
    Napisze drukowanymi, abyś w końcu zrozumiał - JEŻELI SALONY ZAKŁADAJĄ, ZE JEST OPCJA KAWY DLA KLIENTÓW TO DOBRZE, ABY BYŁA DOSTĘPNA.
    Jeżeli masz umówiony serwis swojej Giulii i w mroźną zimę okazuje się, ze nie możesz czekać 1.5h w poczekalni, bo brakuje krzeseł, stolików oraz szyb to tez jest to ok według tej twojej kurzej logiki?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #200
    ViP Rowerzysta Avatar tom993
    Dołączył
    03 2008
    Auto
    155 V6
    Postów
    276

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Zapłaciłeś za niego więc w cenie samochodu. Jak ja za 5 lat gwarancji na Giulię .
    Oczywiście że tak, wiadomo - nie ma nic za darmo... Nie mogłem doczekać się Giulii i zamówiłem F11. Tylko, że zapłaciłem mimo wszystko mniej niż gdybym czekał na ślicznotę a wielkość aut też zgoła inna... A różnica w podejściu serwisu etc jest nie do porównania. I nie piszę o tym co na forach tylko o tym co sam doświadczyłem... Trzeszczało podszybie - przepraszamy, już poprawiamy, auto zstępcze na te parę godzin?, może jakaś beta do testów etc? Kawa czekała przy stoliku... Ten typ tak ma albo jeździć obserwować - nie do pomyślenia... beta ma 146kkm przebiegu a stelvio 6k...
    Teraz stosunek cen się odwrócił - bm`ka byłaby zdecydowanie droższa i jakimś cudem mimo wszystko sprzedaje tego towaru więcej... I mając doświadczenie z innej marki miałbym duży orzech do zgryzienia kupując nowe auto. W pewnym momencie najcenniejszy staje się czas. I to ten którego nie trzeba bezsensownie tracić...
    AR 156 1.8 TS LPG -> AR 159 Sportwagon 1.9 JTDm Ti -> BMW 520xD

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory