Strona 44 z 96 PierwszyPierwszy ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #431
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Codziennie niestety przejeżdżam obok salonu skody i na parkingu stoi ich niestety z kilkadziesiąt, z czego 90% białych, co znaczy że albo przede wszystkim takie są dostępne, albo skodziarze mają specyficzny gust, co na jedno wychodzi.
    Więc nie jest tak źle. Moja Giulia w codziennym korku obok tego salonu jest jedynym niebieskim samochodem, a 90% to białe i szare. Dzisiaj trafił się jakiś dresiarz w zielonym opalizującym audi, ale potraktowałem to jako wybryk natury.
    Ostatnio edytowane przez FernandoAlfonso ; 21-09-2022 o 21:57

  2. #432
    Użytkownik Świeżak Avatar Neroslaw
    Dołączył
    05 2021
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Stelvio Veloce 2.0 280 KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Akurat wczoraj byłem w Skodzie zamawiać handlowcom Octavie, czas oczekiwania obecnie to 12-14 m-cy, wątpię aby kolor był elementem mogącym wyraźnie skrócić czas oczekiwania Aby było na drogach bardziej kolorowo ja zamawiam Octavie w Lava Blue a moje kolejne, jakie by nie było to auto, też chyba będzie niebieskie, będzie miła odmiana po praktycznie samych czarnych.

    Z ciekawości zajrzałem do konfiguratora - bardzo spodobał mi się dodatek: "lampki dolne do drzwi (oświetlenie kałuży)" ktoś tam ma poczucie humoru
    Ostatnio edytowane przez Neroslaw ; 22-09-2022 o 12:24

  3. #433
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    Jak tak dalej pójdzie w AR - to Giulię którą kupiłem w styczniu, będzie chyba moją ostatnią Alfą. Miałem AR 33, 156, 159, Giuliettę(mam jeszcze) Giulię (mam jeszcze) i to chyba będzie na tyle z alfami. No chyba że będzie jakiś godny następca Giuli ewentualnie Stelvio. Bo raczej nie rysuje się to kolorowo. Z jednej strony smucę się a z drugiej spoglądam na Maserati.

  4. #434
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    Jak tak dalej pójdzie w AR - to Giulię którą kupiłem w styczniu, będzie chyba moją ostatnią Alfą. Miałem AR 33, 156, 159, Giuliettę(mam jeszcze) Giulię (mam jeszcze) i to chyba będzie na tyle z alfami. No chyba że będzie jakiś godny następca Giuli ewentualnie Stelvio. Bo raczej nie rysuje się to kolorowo. Z jednej strony smucę się a z drugiej spoglądam na Maserati.
    Też często myślę o Maserati, ale jednak koszty serwisowania skutecznie sprowadzają mnie na ziemię

  5. #435
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Auto motor i sport o nowej ofercie finansowania i autach od ręki

    https://www.auto-motor-i-sport.pl/wy...d-reki,48688,1

  6. #436
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Nysa
    Auto
    Giulietta 1,4 MA TCT distinctive+pakiet sport1+pakiet premium
    Postów
    50

    Domyślnie

    Wygląda na to że kolejna generacja AR Giulia będzie wyłącznie elekrtyczna
    https://autogaleria.pl/alfa-romeo-giulia-ev
    https://spidersweb.pl/autoblog/nowa-alfa-romeo-giulia/

  7. #437
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Czyli szaleństwo się rozszerza jak covid !
    Plany na 2027... za 5 lat z dużym prawdopodobieństwem okaże się, że prąd z powodu niedoborów kosztuje 2x tyle co jazda na paliwach a akumulatorów nie ma.

  8. #438
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Czyli szaleństwo się rozszerza jak covid !
    Plany na 2027... za 5 lat z dużym prawdopodobieństwem okaże się, że prąd z powodu niedoborów kosztuje 2x tyle co jazda na paliwach a akumulatorów nie ma.

    Pomyśl jaki stres mieli ludzie na początku ubiegłego wieku, kiedy pojazdy spalinowe, jak teraz elektryczne, były czymś nowym.

    Pierwszy seryjnie produkowany samochód powstał w 1901 roku (Oldsmobile Curved Dash) a pierwsza stacja benzynowa powstała w 1919 (Automobile Associationw Aldermaston). W Angli pierwsza pompa zamontowana przy warsztacie w 1914.
    Właściciele kupowali gazolinę w aptekach albo zamawiali w beczkach, które przyjeżdżały pociągiem i na wozach konnych były transportowane do ich domów. Wyobrażam sobie, że właściciele koni, samochodów parowych utyskiwali na "spalinowce" podobnie jak dzisiaj na elektryki. ;-)

  9. #439
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Może masz rację.
    Tylko na ten moment całościowo technologia samochodów elektrycznych wydaje się nie być ani ekologiczna ani tania, a zasięgi i sposób (czas) ładowania wciąż są ograniczeniem (krokiem wstecz). Również koszty użytkowania rosną wraz z cenami energii.

  10. #440
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Panie i Panowie, odbiegając od tej jakże miłej wymiany zdań, chyba nieco optymistyczna wiadomość: Alfa wyprzedziła pod kątem sprzedanych samochodów Jaguara.
    https://www.clubalfa.it/431265-alfa-...guar-in-europa
    Według tego co powiedział Travares - marka znowu zarabia. „Zwrot Alfa Romeo pod względem rentowności został już osiągnięty”

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory