Strona 69 z 96 PierwszyPierwszy ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #681
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2022
    Auto
    Stelvio Veloce MY20
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Nie no, jak. Odpalasz dowolna ofertę na stronie dealera/OtoMoto lub otrzymana od handlowca w PDF i masz zawsze jak byk podana cenę katalogowa i cenę sprzedaży po rabacie. No nie wiem co tu zawiłego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To że jako klient najpierw zapoznam się z ofertą w cenniku/konfiguratorze, a nie będę buszował po dealerach na OtoMoto nie wiedząc nawet jakie wyposażenie, silniki, napędy są w ofercie. I na tym etapie potencjalnie się odbiję, bo zobaczę, że Alfa kosztuje tyle co BMW. Jak się mocno spodoba i nie mam uprzedzeń do marki to zacznę grzebać dalej, ale jak sam wiesz na tym polu Alfa nie ma lekko, dlatego musi na starcie oferować coś, czym deklasowałaby konkurencję.

  2. #682
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Nie no, jak. Odpalasz dowolna ofertę na stronie dealera/OtoMoto lub otrzymana od handlowca w PDF i masz zawsze jak byk podana cenę katalogowa i cenę sprzedaży po rabacie. No nie wiem co tu zawiłego.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Musisz chcieć. Bardzo chcieć. Ja na ten przykład poklikałem w konfiguratorze, pojechałem do salonu na jazdę próbną. Zostałem mówiąc wprost olany, więc Alfa została skreślona. To nie czasy, żeby się dobijać o ofertę i rabaty. Konkurencji jest dużo i ma inne, bardziej otwarte podejście do klienta. Lub też mówiąc wprost obsługę na dużo wyższym poziomie. Jeśli salon marki "premium" na etapie ofertowania robi klientowi pod górkę to jak sobie pomyśle jak będzie wyglądała obsługa w razie jakiś problemów gwarancyjnych.... nie no nie.

    - - - Updated - - -

    Kontynuując gównoburzę, chciałbym cię kolego uświadomić, że Gulia to bardziej odpowiednik Octavii. W segmencie Superb Alfa nawet nie podjęła rękawicy i nie oferuje nic. Za wysokie progi.

  3. #683
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Musisz chcieć. Bardzo chcieć. Ja na ten przykład poklikałem w konfiguratorze, pojechałem do salonu na jazdę próbną. Zostałem mówiąc wprost olany, więc Alfa została skreślona. To nie czasy, żeby się dobijać o ofertę i rabaty. Konkurencji jest dużo i ma inne, bardziej otwarte podejście do klienta. Lub też mówiąc wprost obsługę na dużo wyższym poziomie. Jeśli salon marki "premium" na etapie ofertowania robi klientowi pod górkę to jak sobie pomyśle jak będzie wyglądała obsługa w razie jakiś problemów gwarancyjnych.... nie no nie.

    - - - Updated - - -



    Kontynuując gównoburzę, chciałbym cię kolego uświadomić, że Gulia to bardziej odpowiednik Octavii. W segmencie Superb Alfa nawet nie podjęła rękawicy i nie oferuje nic. Za wysokie progi.
    Takie bajeczki zawsze można napisac, bo są nie do zweryfikowania. Już widze, jak Ciebie olali. W jakim salonie i czy pisałeś o tym w jakimś wątku wcześniej? Daj linka proszę to poczytam chętnie o Twoich perypetiach. Miałem do czynienia z 4 dealerami Alfy - każdemu zależy, bo to nie dowolny salon Skody, który w miesiącu sprzeda 70 Fabii w golasie, 10 Octavii, 8 Karoqów, 5 Kodiaqow i 5 Superbow. Dealerzy Alfy zwyczajnie mało sprzedają i nie są durniami, aby na wstępie Cię olać, a tym bardziej obrzydzić jazdę próbna. To jakieś wyssane z palca bzdury i sam wiesz o tym dobrze


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #684
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Czy możecie się uspokoić? Jak dzieci trzeba pilnować?
    I przypominam nabijaczom postów, że jeżeli ktoś oczekuje reakcji moderatorów to do tego służy przycisk "raportuj". Ironizowanie nie przyniesie żadnego pozytywnego skutku.

  5. #685
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Krążą już zdjęcia Giulii po lifcie na ulicy. Świetnie wygląda, reszta branży w segmencie znowu została mocno z tylu pod względem designu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #686
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Krążą już zdjęcia Giulii po lifcie na ulicy. Świetnie wygląda, reszta branży w segmencie znowu została mocno z tylu pod względem designu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jakie zewnętrzne zmiany wizualne oprócz reflektorów,zostały wprowadzone których nie trzeba szukać z suwmiarką?

  7. #687
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    124

    Domyślnie

    Grill jest malowany na czarny połysk. Ten lift powinien się pojawić w 2020, to nawet nie jest próba gonienia konkurencji.

  8. #688
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Stelvio/Giulia USA
    Postów
    239

    Domyślnie

    Patrząc na nową 3kę - dodali świeżości, ale klienta BMW nie odbiorą, licznik jak kto woli, mi osobiście nie podobają się ekrany LCD, ale mnie już kurza ślepota ogarnia w nocy, i ekrany mnie męczą wolę te klasyczne, na ekranie pomocniczym nawigacyjnym też mi zbytnio nie zależy, osobiście wolę mniejszy czytelniejszy jak wielki ekran i 100000 informacji.
    W starej brakuje mi kwarcowej szyby na liczniku, poliwęglan jest fatalny, raz że się rysuje a dwa elektryzuje i mocniej kurzy - przy cenie auta taki dodatek to zapewne kilkanaście euro...

    Osobiście chciałbym zewnętrznie nową wewnętrznie starą
    Stelvio I gen. USA

  9. #689
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Te reflektory wystarczą z zewnątrz.
    Jest przecudna. W środku brakuje pare bajerów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #690
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Stelvio/Giulia USA
    Postów
    239

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Jest przecudna. W środku brakuje pare bajerów.
    Zamiast paru bajerów wolałbym wyższą jakość użytych materiałów, niech już będzie też opcja w pokryciu skórą a nie srekoplastik, plus dla alfy że choć jedzie nicią przeszycia, bo nowa mazda ma nić wytłaczaną w plastiku... to dopiero hardcore.
    Stelvio I gen. USA

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory