Strona 80 z 96 PierwszyPierwszy ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #791
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,219

    Domyślnie

    Cytat Napisał ufoludek Zobacz post
    Poza tym w ogłoszeniu wyraźnie zaznaczyli, że cena obowiązuje przy finansowaniu i ubezpieczeniu dealera. Zechciej zewnętrzny kredyt/leasing albo zapłatę gotówką i będziesz musiał dodać kolejne 7-10.
    Kolego, jeśli znasz firmę leasingową, która przebije ofertę salonu daj znać. Ostatnio porównywałem VW leasing jest o dobre 30% tańszy od Alior, EFL i Santandera. Dodatkowo w 2022 było ubezpieczenie za 1zł.

  2. #792
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,207

    Domyślnie

    No nie wiem jak z leasingiem FCA, ale w przypadku Toyota leasing to PKOleasing przebijal ich rok temu spokojnie. Służę kontraktem do człowieka stamtąd jakby co.

  3. #793
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,219

    Domyślnie

    Jakbyś mógł podesłać kontakt na wiadomość prywatną.

  4. #794
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złakoś Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem ogłoszenie a potem porównuj... Jak dla Ciebie różnica 130 KM i rodzaj napędu nie ma znaczenia to ja nie wiem o co w tym świecie już chodzi...
    Tu masz dla porównania BMW 3 w podobnej konfiguracji (296 tyś):
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6FdMuz.html

    Odejmij sobie rabat nawet 10% to wychodzi ok 270 tyś to masz całe 40 tyś taniej za Alfę.
    Ludzie mają różne priorytety-dla niektórych ważniejsza jest moc, dla innych komfort, dla innych wykonanie itd.
    Ty natomiast cały czas konfigurujesz te auta "pod Siebie" nie biorąc pod uwagi,że nie wszystkim ta konfiguracja odpowioada i nie wszyscy muszą się do niej stosować.

  5. #795
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,207

    Domyślnie

    [MENTION=89801]Machaju[/MENTION]
    Poszło.

  6. #796
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Nie rozumiem toku myślenia niektórych osób. Przecież to firma tworzy dany produkt i kieruje go do konkretnego klienta a nie na odwrót oraz ryzykuje czy dobrze wstrzeli się w rynek czy nie. G/S powstały dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i cenią sobie w pierwszej kolejności właściwości jezdne. W przypadku Guli preferowany klient to singiel lub para niekoniecznie z dziećmi. W przypadku Stelvio to najczęściej klient mający dzieci lub osoby w podeszłym wieku, którym łatwiej wsiada się do suv'a. Dla mnie Gulia jest prawie idealna a najchętniej chciałbym ją mieć w 3-drzwiowym coupe. Ma ktoś inne wymagania to kieruje się do innej marki i po problemie.

  7. #797
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Ludzie mają różne priorytety-dla niektórych ważniejsza jest moc, dla innych komfort, dla innych wykonanie itd.
    No ale 156 KM w sedanie segmentu D to jednak trochę śmiech.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    W przypadku Guli preferowany klient to singiel lub para niekoniecznie z dziećmi.
    No już bez przesady. Mam wrażenie, że obecnie rodzina z dwójką dzieci powinna zaczynać od poziomu SUV-a segmentu E, a najlepiej od razu iść w vana... Ja byłem za dzieciaka pod namiotem we Francji w 5 osób, teraz mam dwójkę dzieci i spokojnie się do Giulii mieścimy. Każdy ma wygodniej niż w Ryanairze, a tam jakoś nikt nie jęczy, mimo że zazwyczaj spędza tam więcej czasu podczas podróży niż w przypadku 95% wyjazdów samochodem.
    Problem pewnie jest w przypadku fotelka montowanego tyłem do kierunku jazdy - jeśli akurat ktoś ma małe dzieci, to faktycznie powinien poszukać gdzie indziej, ale u tylnonapędowej konkurencji będzie to samo.
    Ostatnio edytowane przez radosuaf ; 23-01-2023 o 12:05
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #798
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    No już bez przesady. Mam wrażenie, że obecnie rodzina z dwójką dzieci powinna zaczynać od poziomu SUV-a segmentu E, a najlepiej od razu iść w vana
    Czy ja napisałem, że ma być to para bez dzieci ?

  9. #799
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,219

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Dla mnie Gulia jest prawie idealna a najchętniej chciałbym ją mieć w 3-drzwiowym coupe. Ma ktoś inne wymagania to kieruje się do innej marki i po problemie.
    Wiesz, że taka 3-drzwiowa Gulia z klapą bagażnika typu liftback będzie dużo, dużo bardziej funkcjonalna od obecnego sedana? też bym się na taką skusił.

  10. #800
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    Wiesz, że taka 3-drzwiowa Gulia z klapą bagażnika typu liftback będzie dużo, dużo bardziej funkcjonalna od obecnego sedana? też bym się na taką skusił.
    Wiem. Rozwiązałoby to dwa problemy : łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie oraz lepszy dostęp do bagażnika. Wielu na pewno byłoby zainteresowanych nadwoziem shooting brake ale tak jak coupe raczej nigdy nie powstanie. Oczywiście pomijam projekt Zagato, który jakby był dostępny w miarę moich możliwości to brałbym w ciemno.

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory