Wracając do tematu braku odczytu ciśnienia w kołach, tak jak pisałem w maju został wymieniony czujnik w tylnym prawym(letnim) kole. Ponieważ po wymianie i powrocie z serwisu do do domu moje Stelvio dwa miesiące stało w garażu nie używane, dopiero pod koniec lipca pojechałem nim do Łeby. Niestety po drodze zarówno w tą stronę, jaki i w drodze do domu miałem po cztery razy komunikat o błędzie, po powrocie do domu podłączyłem więc MES-a i odczytałem błędy, a błąd wyraźnie wskazywał tylne prawe koło (więc to gdzie w serwisie wymienili czujnik). W sierpniu odstawiłem więc auto do serwisu, celem ostatecznego rozwiązania problemu (we wrześniu kończyła mi się gwarancja). Ostatecznie skończyło się na wymianie centralki i jak do tej pory jest wszystko ok. Podejrzewam, że przy okazji sprawdzili i oczyścili wszystkie kostki po drodze. Przy okazji przywrócili mi oryginalną konfigurację samochodu, więc dzisiaj musiałem od nowa pobawić się w uruchomienie ACC+, przy okazji SGW Bypass pozostał tym razem podłączony na stałe.