[Stelvio] Poważny problem ze Stelvio

rozewo

Nowy
Rejestracja
Sie 17, 2014
Postów
141
Auto
Giulia
Mam problem ze Stelvio 2018r.

Zaczęło się pewnego dnia, od migającego przebiegu, i kontrolki check. Zrobiłem zatem proxi przebieg przestał migać ale check i brak trybów pozostał. Po dalszych próbach (przestawienie na inny przełącznik DNA i przywróceniu do punktu wyjścia (nie poszło proxi)) auto straciło biegi - nie można ruszyć, stoi na środku placu.

Był wcześniej incydent z jazdą na zaciągniętym ręcznym pojawił się błąd ABS, pokazuje zużyte klocki mimo, że są całe.


Gdzie zatem jest jednostka sterująca systemem hamulcowym/modułem ABS, skrzyni biegów? czujnik podciśnieniowy wspomagania hamulców? wiązka między modułem hamulców, a ecu i sterownikiem skrzyni?

Mój kontakt 505 996 925

1652507823260.jpg1652507823269.jpg1652507823280.jpg1652508105317.jpg
 
I dlatego nie warto samemu grzebać w proxy :) to się wydaje łatwe proste parę kliknięć a warsztat bierze za to tyle kasy uwierz bardzo często poprawiam takie tematy Jaki rejon kraju jesteś ?? Może masz blisko do mnie i się opłaci podjechać laweta www.facebook.com/shopefi

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 
Zrób jeszcze raz proxi ale alfa obd lub MES 4.5. w wyższych wersjach były problemy z proxi

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 
Zrób jeszcze raz proxi ale alfa obd lub MES 4.5. w wyższych wersjach były problemy z proxi

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
To tylko fałszywki proxy tak na dobrą sprawę przechodzi.

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 
To tylko fałszywki proxy tak na dobrą sprawę przechodzi.

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
Ja bawię się autocom. Choć alfa obd ma mnóstwo ustawień proxi jest bardziej rozbudowana niż mes. A rzecz biorąc MES wcale się nie rozwija. I powoli robi się narzędziem bezużytecznym.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 
Ja używam wszystkiego po trochu każde narzędzie do czego innego. AlfaOBd totalnie nie przejrzyste środowisko dla laika wogole nie zrozumiałe. Na codzien uzywam Texe txt i nie wyobrażam sobie mieć na warsztacie tylko jedno narzędzie

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 
Proxi przszło mam MES 4.8. przebieg nie miga, więc tutaj chyba jest ok. Konfiguracja ta sama, która była. Czy po wygraniu innej konfiguracji która nie przeszła, po przywróceniu ustawień i udanym proxi może złapać nowe błędy? Wyraźnie pokazuje, że wiele modułów, nie widzi komputera hamulców.
 
Proxi przszło mam MES 4.8. przebieg nie miga, więc tutaj chyba jest ok. Konfiguracja ta sama, która była. Czy po wygraniu innej konfiguracji która nie przeszła, po przywróceniu ustawień i udanym proxi może złapać nowe błędy? Wyraźnie pokazuje, że wiele modułów, nie widzi komputera hamulców.
Jeśli wrzuciłeś konf innego pojazdu to sam sobie odpowiedź.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 
Proxi przszło mam MES 4.8. przebieg nie miga, więc tutaj chyba jest ok. Konfiguracja ta sama, która była. Czy po wygraniu innej konfiguracji która nie przeszła, po przywróceniu ustawień i udanym proxi może złapać nowe błędy? Wyraźnie pokazuje, że wiele modułów, nie widzi komputera hamulców.

Do tego problemu Alfa OBD nadaje się w 100% tylko trzeba wiedzieć co i jak.
Kolega Teddy84 dobrze radzi więc tylko słuchać
 
Amortyzatory
Powrót
Góra