Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Kodowanie kluczyka Giulia USA

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie Kodowanie kluczyka Giulia USA

    Witam, jak w temacie. Sprowadziłem z USA Giulie z 2020, Rwd bez kluczyka. Kluczyk oryginalny czysty kupiłem pod Vin, natomiast mam problem z zakodowaniem go. Temat serwisu odpada, poki co, więc liczę na jakiegoś magika co by ogarnął temat. Wiem że od 2020r, nastąpiły jakieś zmiany z kodowaniem kluczyka, i z tego powodu mam problem z nim

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szuman1981 Zobacz post
    Witam, jak w temacie. Sprowadziłem z USA Giulie z 2020, Rwd bez kluczyka. Kluczyk oryginalny czysty kupiłem pod Vin, natomiast mam problem z zakodowaniem go. Temat serwisu odpada, poki co, więc liczę na jakiegoś magika co by ogarnął temat. Wiem że od 2020r, nastąpiły jakieś zmiany z kodowaniem kluczyka, i z tego powodu mam problem z nim
    Jak nie masz potrzebnych narzędzi, to po co kupujesz coś co nie zadziała ???
    Kluczyk a raczej pilot musi być po pierwsze tzw. odblokowany/wyczyszczony i później zakodować jeszcze go potrzeba. Automatycznie po zakupieniu nowego czy używki nie zadziała!!!
    Są ludzie ma forum co za 800zł robią to wszystko to po co sobie życie utrudniać ???
    Jak chcesz, to mam namiar - odezwij się na priv

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawek986 Zobacz post
    Jak nie masz potrzebnych narzędzi, to po co kupujesz coś co nie zadziała ???
    Kluczyk a raczej pilot musi być po pierwsze tzw. odblokowany/wyczyszczony i później zakodować jeszcze go potrzeba. Automatycznie po zakupieniu nowego czy używki nie zadziała!!!
    Są ludzie ma forum co za 800zł robią to wszystko to po co sobie życie utrudniać ???
    Jak chcesz, to mam namiar - odezwij się na priv
    Jak kupiłem kluczyk pod Vin samochodu, to dlaczego zrobiłem błąd? jakiś inny miałem kupic? Problemem nie jest kluczyk a jedynie bramka z pinem, bodajże 5 cyfrowym, który trzeba mieć by móc kodować kluczyk a podobno to sie zmnieniło w 20r i jak pinu nie masz, to jest duzy problem.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    Napisałem ci wystarczająco w powyższej informacji. W aso też ci przyślą pod numer vin ale i tak trzeba kodować i tyle.
    Poza tym masz tylko dwa rodzaje kluczyków/pilotów zwykły oraz pod bezkluczykowy system i tyle. A kodować trzeba każdy
    Piszesz podobno a nic konkretów. Napisałem, że są goście co się na tym znają i to normalnie ogarniają ale czy będą chcieli użyć twojego kluczyka czy raczej swój pakiet wrzucić, to inna sprawa.
    Może być tak, że swój zakupiony kluczyk będziesz miał na "pamiątkę" a gość go koduje będzie chciał po prostu wszystko swoje dać i już. Ja na to nic nie poradzę.
    Szukaj teraz kogoś kto Ci dokoduje i po sprawie

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar shpuncik
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    145 Boxer; 145 JTD Edizione Sportiva
    Postów
    226

    Domyślnie

    nie ma ni jakiego problemu. musisz miec PIN by zakodowac novy pilot.
    pomoc mogo ci w ASO lub u tich kto zajmujese dodaniem kluczy do samochodow

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawek986 Zobacz post
    Napisałem ci wystarczająco w powyższej informacji. W aso też ci przyślą pod numer vin ale i tak trzeba kodować i tyle.
    Poza tym masz tylko dwa rodzaje kluczyków/pilotów zwykły oraz pod bezkluczykowy system i tyle. A kodować trzeba każdy
    Piszesz podobno a nic konkretów. Napisałem, że są goście co się na tym znają i to normalnie ogarniają ale czy będą chcieli użyć twojego kluczyka czy raczej swój pakiet wrzucić, to inna sprawa.
    Może być tak, że swój zakupiony kluczyk będziesz miał na "pamiątkę" a gość go koduje będzie chciał po prostu wszystko swoje dać i już. Ja na to nic nie poradzę.
    Szukaj teraz kogoś kto Ci dokoduje i po sprawie
    Piszesz dużo i większość bez sensu. Wprowadzasz w błąd innych co czytają i później powielają bzdety dalej.

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,083

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Piszesz dużo i większość bez sensu. Wprowadzasz w błąd innych co czytają i później powielają bzdety dalej.
    Dzięki za komentarz ale w przeciwieństwie co do niektórych wiem co piszę.

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Piszesz dużo i większość bez sensu. Wprowadzasz w błąd innych co czytają i później powielają bzdety dalej.
    To jutro Cię znowu pomęczę, tym razem o ten klucz (mam tylko 1 do Stelvio)

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar JulianSławno
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulia RWD 280hp USA 2017
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam panowie , czy MeSem da się odczytać kod mechaniczny grotu kluczyka w giulii ? . Mam oryginalny kluczyk tylko murzyni grot wyciągnęli chciałem dorobić nowy

  10. #10
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,506

    Domyślnie

    Cytat Napisał JulianSławno Zobacz post
    Witam panowie , czy MeSem da się odczytać kod mechaniczny grotu kluczyka w giulii ? . Mam oryginalny kluczyk tylko murzyni grot wyciągnęli chciałem dorobić nowy
    Przetłumacz mechaniczną rzecz taki jak grot ty chcesz komputerem odczytać. Wytłumacz bo mam taki sam problem.

Podobne wątki

  1. [159] Kodowanie kluczyka
    Utworzone przez KornelPL w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-10-2021, 11:07
  2. (156) kodowanie kluczyka
    Utworzone przez matuch w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-06-2021, 21:58
  3. Szczecinek - kodowanie kluczyka
    Utworzone przez gigi w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2017, 21:54
  4. kodowanie kluczyka
    Utworzone przez rafcio1233 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-07-2016, 09:26
  5. Kodowanie kluczyka
    Utworzone przez jogproof w dziale 147
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-02-2016, 20:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory