Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Temat: Lpg 2.0 280

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Panowie, jak wyglada kwestia regulacji luzów zaworowych?

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar dziadzia82
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    Julka 2018 150Mair Veloce . Stelvio Sprint 2020
    Postów
    1,325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mieciu Zobacz post
    Panowie, jak wyglada kwestia regulacji luzów zaworowych?
    pełna hydraulika

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziadzia82 Zobacz post
    pełna hydraulika
    Czyli spoko.
    Bardzo będę ciekaw relacji kolegow, którzy zagazowali.
    Sam zastanawiam się poważnie, boje się jednak wzrostu cen LPG powyżej 60 procent benzyny gdy ruskie embargo zacznie działać.

  4. #34
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    455

    Domyślnie

    Też czekam do stycznia z decyzją, zobaczę co się będzie działo. Jeśli nie będzie szoku cenowego to się decyduje. Jak abart wrzuci film że stelvio to podlinkuje

  5. #35
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Kolego, wydaje mi się, że czekanie o którym mówisz jest irracjonalne.
    Sam wiesz, że ceny paliw i gazu to tylko polityka, niczego nie przewidzisz na 100%.
    Jego Kaczość wstanie krzywo z łóżka i LPG może być droższe od benzyny. Tak samo jak gdy Putler rzuci się wyzwalać spod ucisku Litwę, Mazury czy cokolwiek mu odpali do baniaka...
    Czekać to możesz jeśli spodziewasz się u siebie zmiany sposobu użytkowania samochodu czy dochodów a nie na decyzje polityków.

  6. #36
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Abart Stelvio już robił, ale był tam jakiś problem, nie wiem czy go rozwiązali. Jak odbierałem od nich Giulię po przeglądzie instalacji, to miałem już Stelvio i chciałem przemontować do niego z Giuli instalację. Powiedzieli, że się nie da, a do montażu inst. gazowej w Stelvio trzeba inny aku. i przenieść go w inne miejsce - dodatkowy koszt ok.1kzł.

  7. #37
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    455

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Kolego, wydaje mi się, że czekanie o którym mówisz jest irracjonalne.
    Sam wiesz, że ceny paliw i gazu to tylko polityka, niczego nie przewidzisz na 100%.
    Jego Kaczość wstanie krzywo z łóżka i LPG może być droższe od benzyny. Tak samo jak gdy Putler rzuci się wyzwalać spod ucisku Litwę, Mazury czy cokolwiek mu odpali do baniaka...
    Czekać to możesz jeśli spodziewasz się u siebie zmiany sposobu użytkowania samochodu czy dochodów a nie na decyzje polityków.
    Jasne, może Ci się tak wydawać. Jednak od stycznia wchodzi embargo na gaz płynny ze wschodu. Na pewno nie pozostanie to bez wpływu na jego ceny. Dom ogrzewam propanem, również czekam do nowego roku z decyzją o przejściu na PC. Niestety w naszym kraju nic zbyt długo nie może być opłacalne, bo zaraz coś wymyśla. LPG przez wiele lat się broni mimo tylu sygnałów, że już przestanie się opłacać jednak całkowita rezygnacja z gazu płynnego że wschodu to już trzęsienie ziemi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Abart Stelvio już robił, ale był tam jakiś problem, nie wiem czy go rozwiązali. Jak odbierałem od nich Giulię po przeglądzie instalacji, to miałem już Stelvio i chciałem przemontować do niego z Giuli instalację. Powiedzieli, że się nie da, a do montażu inst. gazowej w Stelvio trzeba inny aku. i przenieść go w inne miejsce - dodatkowy koszt ok.1kzł.
    Dlatego czekam na ten film. Właściciel w którymś z komentarzy odpisał, że niedługo opublikują film ze stelvio, wszedł zbiornik 49l po przeniesieniu aku i bagaznik pozostał nienaruszony. Na którymś z jego filmików widziałem jak stało na placu czarne stelvio I dlatego pod tym filmem zapytałem kiedy będzie.

  8. #38
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał bronek90 Zobacz post
    J Niestety w naszym kraju nic zbyt długo nie może być opłacalne, bo zaraz coś wymyśla.
    Tu pełna zgoda niestety... Pytanie o ile podrożeje benzyna po tym jak podrożeje LPG... no nic szkoda bić piany.
    Wiatraki mają ponoć wrócić do łask po latach blokady, to może wiatrak na dachu

    Widziałeś to :
    https://www.forum.alfaholicy.org/lpg..._od_gzw-3.html
    https://www.forum.alfaholicy.org/zal...g_od_gzw-9.jpg
    https://www.forum.alfaholicy.org/zal...e_1_201_a.jpeg

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    455

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Tu pełna zgoda niestety... Pytanie o ile podrożeje benzyna po tym jak podrożeje LPG... no nic szkoda bić piany.
    Wiatraki mają ponoć wrócić do łask po latach blokady, to może wiatrak na dachu

    Widziałeś to :
    https://www.forum.alfaholicy.org/lpg..._od_gzw-3.html
    https://www.forum.alfaholicy.org/zal...g_od_gzw-9.jpg
    https://www.forum.alfaholicy.org/zal...e_1_201_a.jpeg
    Tak, widziałem ale wystająca podloga bagażnika dyskwalifikuje takie rozwiązanie.

  10. #40
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Fakt lipa. Ale bardziej myślałem o tym zdjęciu z aku w prawej wnęce.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory