Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Brak możliwości odblokowania auta po wypadku. Nie widzi go system multiecuscan

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie Brak możliwości odblokowania auta po wypadku. Nie widzi go system multiecuscan

    Witam,
    Przeglądałem od kilku dni forum w poszukiwaniu podobnego tematu , lecz nie udało mi się go znaleść więc zakładam. Jeśli istnieje to przepraszam. A więc do brzegu.
    Kupiłem dla żony alfe Gulia 2021 r Ti 280km. ( miał byc to prezent a z tego co widze po dwóch tygodniach może się okazać że będzie to bilet do rozwodu... )
    Auto jest uderzone z tyłu. Od 2 tygodni próbuję odblokować alfę aby móc rozpocząć naprawę, lecz nie jest to mozliwe ponieważ hamulec reczny trzyma, a komputer multiecuscan nie odnajduje auta. po podłączeniu nie ma możliwości ingerencji w jakiekolwiek funkcje auta.
    Było już kilka osób które na codzień zajmuję się takimi "problemami" ale nikt nie dał sobie z tym rady.
    Podobno wykonano odblokowanie auta poprzez kierunkowskazy- mruganie lewo prawo x 3 - lecz nadal kierunki mrugają w trybie awaryjnych świateł.
    Bezpiecznik został wymieniony przy akumulatorze.
    Czy jest ktoś kto zna temat i wie jak go rozwiązać ?

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał smolasty88 Zobacz post
    Witam,
    Przeglądałem od kilku dni forum w poszukiwaniu podobnego tematu , lecz nie udało mi się go znaleść więc zakładam. Jeśli istnieje to przepraszam. A więc do brzegu.
    Kupiłem dla żony alfe Gulia 2021 r Ti 280km. ( miał byc to prezent a z tego co widze po dwóch tygodniach może się okazać że będzie to bilet do rozwodu... )
    Auto jest uderzone z tyłu. Od 2 tygodni próbuję odblokować alfę aby móc rozpocząć naprawę, lecz nie jest to mozliwe ponieważ hamulec reczny trzyma, a komputer multiecuscan nie odnajduje auta. po podłączeniu nie ma możliwości ingerencji w jakiekolwiek funkcje auta.
    Było już kilka osób które na codzień zajmuję się takimi "problemami" ale nikt nie dał sobie z tym rady.
    Podobno wykonano odblokowanie auta poprzez kierunkowskazy- mruganie lewo prawo x 3 - lecz nadal kierunki mrugają w trybie awaryjnych świateł.
    Bezpiecznik został wymieniony przy akumulatorze.
    Czy jest ktoś kto zna temat i wie jak go rozwiązać ?
    musisz znalezc kogos normalnego jak nie mozesz sie polaczyc z kompem to brakuje zasilania jak bedziesz mial zasilanie to odblokujesz mesem

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    musisz znalezc kogos normalnego jak nie mozesz sie polaczyc z kompem to brakuje zasilania jak bedziesz mial zasilanie to odblokujesz mesem
    Właśnie modle się że znajdę tutaj kogoś normalnego. bo jak narazie to płacę za próby...

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał smolasty88 Zobacz post
    Właśnie modle się że znajdę tutaj kogoś normalnego. bo jak narazie to płacę za próby...
    Kase plac jak ktos ci zrobi kontrolka w reke i sprawdzaj bezpieczniki jeden jest odzielnie na przewodzie owiniety w komorze pod nogami pasazera tam gdzie siedzi komputer.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    bezpiecznik byl walniety pod tym fotelem wlasnie. dziekuje Wam za Pomoc. bardzo sie ciesze ze tu trafilem. Pozostane tu napewno na długo. Jak skończe naprawę pochwalę się cudenkiem ! Dziekuje jeszcze raz Wam za pomoc !

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    [MENTION=95036]smolasty88[/MENTION]
    a miałeś szansę na rozwód

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    alfa romeo gulia
    Postów
    11

    Domyślnie

    haha dobre, jeszcze nie wszystko stracone bo to dopiero pierwszy krok . gdzie naprawa , potem
    adaptacja tych wszystkich udziwnień….. lamp przednich tylnych , spolszczenia itd . czuje ze to będzie baaaardso
    ciężki czas ktoś jest z okolic szczecina i może polecić prawdziwych fachowców którzy oferują takis
    magię ?

  8. #8
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Gdyby mi żona dała w prezencie rozbitego grata, to bym się rozwiódł. Nie wiem jak to u kobiet działa, ale chyba podobnie.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Jak znajdziesz kogoś dobrego od Alf w Szczecinie to daj znać. Jak jak na razie korzystam z ASO bo nie znalazłem nikogo w naszym mieście.

  10. #10
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,505

    Domyślnie

    Cytat Napisał smolasty88 Zobacz post
    haha dobre, jeszcze nie wszystko stracone bo to dopiero pierwszy krok . gdzie naprawa , potem
    adaptacja tych wszystkich udziwnień….. lamp przednich tylnych , spolszczenia itd . czuje ze to będzie baaaardso
    ciężki czas ������ ktoś jest z okolic szczecina i może polecić prawdziwych fachowców którzy oferują takis
    magię ?
    lampy jak wyslesz to ci przerobie kup multieuscan orginał to zrobie ci zdalnie wszystko. 604650250

Podobne wątki

  1. ICS nie widzi DSP - brak dźwięku
    Utworzone przez Michal00001 w dziale 166
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-11-2016, 09:34
  2. Wyciek oleju i brak możliwości odpalenia auta
    Utworzone przez Dragos w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-03-2016, 18:37
  3. Brak możliwości zamknięcia auta, otwarty bagażnik
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-06-2015, 18:27
  4. [Giulietta] Brak możliwości wyszukania VIN
    Utworzone przez klimucho w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 12:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory