Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Brak możliwości odblokowania auta po wypadku. Nie widzi go system multiecuscan

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    [MENTION=79118]ciafok[/MENTION], no worries, pamietam Ciebie od lat jako konstruktywnego forumowicza, przepraszam ze nadepnąłem na odcisk. Możesz się odkupić....Mam pytanie, co kupić na lato?

    20" Michelin Pilot Sport 4 SUV XL
    1. (A A 70) MO
    2. (A A 72) ale AR homologacja i Rim Guard +15 euro sztuka
    3. (C A 72) +30 euro sztuka

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Mój wyjechał z salonu na Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV i się tego trzymam - tylko zmieniłem z fabrycznych 17 na 19-ki: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/55 R19 105 Y XL, FP, AR. Fenomenalna opona!

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Mnie akurat zupełnie nie cieszy, że forum z miejsca dyskusji o pięknych nowych Bellach i wzajemnej z nimi pomocy, zamieniło się w kram łataczy złomu pochodzenia szrotowego - który to złom tylko w pięknym kraju nad Wisłą wyjeżdża na drogi publiczne (no dobra, jeszcze może Litwa/Łotwa). Szroty z cywilizowanej części Europy i USA już oczyszczone, i teraz to coś (o, przepraszam - igiełki naszych lokalnych Januszy "byznesu", brzydzących się salonowymi Daciami i Skodami) wyskakuje na forum pod hasłem "pomocyyyyy - posklejałem połówki ale jeździ krzywo i nie świeci!!! ale wygląda jak milon ojro".
    Kwestia mentalności - kogo coś cieszy lub nie...
    Po pierwsze nie wiesz czy każde z tych "szrotów" są rzeczywiście samochodami wycofanymi z użytku. Po drugie często szkoda całkowita i wycofanie z użytku są wynikiem oceny ubezpieczyciela co nie znaczy, że samochód nie nadaje się do naprawy/odbudowy - tu jest to kwestia kosztów. Po trzecie (to już do wpisu FernandoAlfonso) "przypudrowany złom" powstaje wtedy kiedy się przyoszczędza się na naprawie i wykonuje się ją niezgodnie ze sztuką chociaż zawsze wyjątki istnieją. W obecnych czasach można naprawić praktycznie wszystko lub kupić praktycznie każdą część - jest to tylko i wyłącznie kwestia kosztów i pojęcia opłacalności. Więc tego typu komentarze jak zacytowany są mocno niesprawiedliwe. A forum właśnie powinno być wymianą doświadczeń i wiedzy. Pzdr.

  4. #24
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Mój wyjechał z salonu na Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV i się tego trzymam - tylko zmieniłem z fabrycznych 17 na 19-ki: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/55 R19 105 Y XL, FP, AR. Fenomenalna opona!
    ja to właśnie wywaliłem na ten model ..śmietnik. 30 tkm nie mogą dojechać. wpadły michały pilot sport EV

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dziwne, chyba piszemy o różnych oponach - ja te swoje 17-ki jeszcze mam, nawet tego lata zrobiłem prawie 7kkm na nich (wolałem krążyć po Sycylijskich wertepach na tych balonach niż na 19-kach) - i dalej się klei do asfaltu jak szalone, 30kkm na pewno mają zrobione. No ale każdy ma swoje własne obserwacje.

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Jest taki dowcip/powiedzenie w stanach. Dlaczego te opony nazywają się GoodYear? No bo da się na nich przejechać z dobry rok (good year).!

Podobne wątki

  1. ICS nie widzi DSP - brak dźwięku
    Utworzone przez Michal00001 w dziale 166
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 09-11-2016, 09:34
  2. Wyciek oleju i brak możliwości odpalenia auta
    Utworzone przez Dragos w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-03-2016, 18:37
  3. Brak możliwości zamknięcia auta, otwarty bagażnik
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-06-2015, 18:27
  4. [Giulietta] Brak możliwości wyszukania VIN
    Utworzone przez klimucho w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2015, 12:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory