Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Giulia 2.0t 280km USA błąd P1CEA

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2023
    Auto
    Giulia Ti Sport
    Postów
    4

    Domyślnie Giulia 2.0t 280km USA błąd P1CEA

    Hej, od niedawna posiadam giulie w wersji ti sport z usa. Ostatnio podczas jazdy wyskoczył mi check, auto jechało normalnie jak gdyby nigdy nic. Po tym dojechałem do domu i w sumie od tego czasu auta nie ruszałem bo nie miałem takiej potrzeby. Dzisiaj skasowałem błąd przez AlfaOBD- P1CEA Boost Side Evaporator Purge System, poczytałem troche na zagranicznych forach i błąd ten powodował w większości zmieniony dolot na customowy (pęknięty wężyk), mam dolot HDI + GFB DV+ obadałem z grubsza wszystkie wężyki i wydają się być okej, ale poczytałem troche na tym forum i doczytałem posty na temat odbijającego pistoletu przy tankowaniu, też mam u siebie taką przypadłość i podobno filtr EVAP jest tutaj winny. Powiązałem tą rzecz z błędem, który wyskoczył i zastanawiam się czy taki błąd może powodować własnie filtr EVAP? Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Za wszystkie porady z góry dziękuję
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	336361098_523690983180465_6371983252896068168_n.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	38.5 KB
ID:	286446  

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    wywal ten dolot i wszystko wróci do normy- nie ty pierwszy miałeś z tym kłopot po pseudo tuningu.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2023
    Auto
    Giulia Ti Sport
    Postów
    4

    Domyślnie

    Nie udało mi się znaleźc nic na temat dolotu hdi i problemów z nim związanych, jeżeli będzie taka ostateczność to pewnie zmienię bo i tak raczej kawałek silikonowej rury nic nie daje Już dawno bym zmienił ale z takim kupiłem auto i nie mam seryjnej rury

Podobne wątki

  1. Giulia 2.0 280KM - czy ktoś zagazował ???
    Utworzone przez slawek986 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-09-2021, 08:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory