Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Veloce ti warto ?

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    51

    Domyślnie Veloce ti warto ?

    Witam , proszę o odpowiedz na temat veloce ti 2021 . Czy warto zapłacić podobna cene jak za egzemplarz veloce z 2022 roku o podobnym przebiegu ? Ten model będzie zyskiwał na wartości czy raczej bez różnic czy to veloce / veloce ti czy estrema ?
    Pozdrawiam .
    Ostatnio edytowane przez adamu ; 10-05-2023 o 17:35

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie warto. Za te same pieniądze miesiąc temu jak brałem swoją to miałem ofertę na rocznik MY22, z jedyną różnicą, że nie było pakietu premium. Mam w swojej ten pakiet i o ile wnętrze ładniej wygląda jak jest obszyte skórą to samo nagłośnienie szału nie robi. W tych pieniądzach znajdziesz z wyprzedaży rocznika 22 z zerowym przebiegiem

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2020
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    Stelvio 2.0/280 2021, Giulia 2.0/200 2021
    Postów
    39

    Domyślnie

    Najważniejsze cechy, które posiada Veloce TI a nie były dostępne nawet opcjonalnie w Veloce to fotele z alcantarą (+ 8-stopniowa regulacja) i karbonowe wykończenie wnętrza (deska rozdzielcza, tunel środkowy, boczki drzwi).
    Jeżeli ktoś nie przepada za fotelami z pełnej skóry to Veloce TI jest dobrym rozwiązaniem, a karbon robi dodatkową robotę.
    Co do zmiany wartości - generalnie bardziej trzymają cenę wersje już niedostępne oraz rzadko spotykane, więc Veloce TI powinno trochę mniej tracić na wartości.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    51

    Domyślnie

    Ok dzięki , interesuje się tym egzemplarzem i prawdopodobnie stanę się jego nowym właścicielem .
    Ostatnio edytowane przez adamu ; 11-05-2023 o 10:45

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Moim zdaniem nie warto. Za te same pieniądze miesiąc temu jak brałem swoją to miałem ofertę na rocznik MY22, z jedyną różnicą, że nie było pakietu premium. Mam w swojej ten pakiet i o ile wnętrze ładniej wygląda jak jest obszyte skórą to samo nagłośnienie szału nie robi. W tych pieniądzach znajdziesz z wyprzedaży rocznika 22 z zerowym przebiegiem
    Ale co to ma do rzeczy? Harman kardan i obszycie skórą można mieć w zwykłej Veloce. Alcantary i karbonów (wewnątrz i zewnątrz) nie.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Alfą Romeo Stelvio Estrema
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja właśnie miedzy innymi wybrałem estreme ze względu na te dodatki, karbon, alkantarę, czerwoną nitkę, to wszystko daje więcej sznytu, porostu fajne razem się komponuje, a tunel środkowy sprawia wrażenie bardziej solidnego. Natomiast nie wiem czy zauważono, że po lifcie wersję Competizione pozbawiono foteli z alcantarą i karbonowych dodatków na zewnątrz i wewnątrz.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Alcantara wyleciała nawet z Quadrifoglio, co jest wielką kompromitacją alfy.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    51

    Domyślnie

    Estrema to takie nowsze veloce ti ? Są jakieś różnice między nimi wyposażenie standard / dodatki prócz np. Felg .

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2023
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulia Veloce/ AGP
    Postów
    25

    Domyślnie

    Estrema nie ma karbonowego tylnego spoilera i listew na progach.
    Też miałem kupić używaną Veloce Ti, potem Estreme, a skończyło się na Veloce. I szczerze mówiąc, jedyne czego mi brak to aktywne zawieszenie.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    -----
    Postów
    51

    Domyślnie

    W veloce ti karbon zewnętrzych był chyba tylko w opcji .
    A szpera LSD , ktoś ma na wyposażeniu czuć coś czy dopiero dodanie trybu race ?

Podobne wątki

  1. Przesiadka z Giulii Veloce na Stelvio Veloce
    Utworzone przez tomecki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-01-2023, 16:28
  2. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  3. Co warto obejrzeć w Poznaniu lub gdzie warto przysiąść?
    Utworzone przez Pietia w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-12-2011, 15:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory