Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: epsonix

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    giulia qv
    Postów
    3

    Domyślnie epsonix

    Dobry wieczór,
    Założyłem konto specjalnie żeby napisać ten post. Jestem nowym użytkownikiem giuli i mam pewien pomysł który pomoże innym nowym nabywcom. Proponuje stworzyć przypięty wątek gdzie tylko epsonix i inni użytkownicy mający duża wiedze mogli się wypowiedzieć. Dlaczego? Trudno przekopać się przez cale forum które nie jest podzielone tematycznie np. na dyskusje/pytania/poradniki. Nie ukrywajmy forum jest pełne januszy którzy chcą naprawić swojego rozbitka z USA XD

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaholik7 Zobacz post
    Dobry wieczór,
    Założyłem konto specjalnie żeby napisać ten post. Jestem nowym użytkownikiem giuli i mam pewien pomysł który pomoże innym nowym nabywcom. Proponuje stworzyć przypięty wątek gdzie tylko epsonix i inni użytkownicy mający duża wiedze mogli się wypowiedzieć. Dlaczego? Trudno przekopać się przez cale forum które nie jest podzielone tematycznie np. na dyskusje/pytania/poradniki. Nie ukrywajmy forum jest pełne januszy którzy chcą naprawić swojego rozbitka z USA XD
    Taki Janusz ja ty właśnie zaśmieca forum i nie potrafi się dostosować...wydaje Ci się ze twój algorytm będzie właściwy czy jaki przyświecał Ci cel ?

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    giulia qv
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami159 Zobacz post
    Taki Janusz ja ty właśnie zaśmieca forum i nie potrafi się dostosować...wydaje Ci się ze twój algorytm będzie właściwy czy jaki przyświecał Ci cel ?
    Jesteś na forum od 2012, nostalgia i te sprawy. Ale nie każdy ma czas na studiowanie kilka lat w tył, kiedy zwykła kategoryzacja wątków by załatwiła sprawę.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Na forum jest kilka wątków o niczym, to fakt. Niemniej pozostałe są skategoryzowane i łatwe do wyszukania. Nie wiem w czym problem, żeby w razie problemu poszukać wątku np. w googlach. Na pewno szybciej znajdziesz niż na FB... Jeżeli google nie znajdzie to na a 95% nie ma tego na forum

    Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    giulia qv
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Na forum jest kilka wątków o niczym, to fakt. Niemniej pozostałe są skategoryzowane i łatwe do wyszukania. Nie wiem w czym problem, żeby w razie problemu poszukać wątku np. w googlach. Na pewno szybciej znajdziesz niż na FB... Jeżeli google nie znajdzie to na a 95% nie ma tego na forum

    Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
    O jakich kategoriach mówisz? Jedyna opcja jaką ja znam to szukanie po słowach kluczowych, ale tu nadal trzeba wiedzieć co chcemy.

    Porównując do grupek fb rzeczywiście wszystko super, ale nie ma co się porównywać do najniższego możliwego poziomu.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Szuja sie googlami piszesz site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio i co szukasz. Potem czytasz od deski do deski tematy i ewentualnie dopytujesz
    Ja nie mam prawie czasu bywac na forach a tym bardziej pisac indywidualnie.
    Juz na fb ktos zakladal grupe elita alfahokikow, do takich nie dolaczam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory