• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Elektryczna Klapa otwiera się do połowy - Stelvio

jazdza

Nowy
Rejestracja
Paź 2, 2019
Postów
32
Auto
sTELVIO 2.0T 280km
Cześć, mam stelvio wersja Usa, wszystko git. Tylko klapa otwiera mi się do połowy i staję, myślałam, że można to ustawić gdzieś w MENU, ale chyba w stelvio się nie da inne marki wiem, że maja taka opcje. Ogólnie działa czy to z pilota czy z przycisku, zamyka się dobrze, ale otwiera się zawsze do polowy. Ma ktoś jakiś pomysł, może gdzieś to można ustawić, a ja źle szukam.

Oki juz znalazłem w Menu "POwer Trunk"
 
Ostatnia edycja:
Jest możliwość ustawienia wysokości otwierania - opisana w instrukcji
 
Amortyzatory
Powrót
Góra