[Giulia] Woda w grodzi silnika

W Stelvio woda z dachu inaczej jest odprowadzana, nie ma żadnych przewodów odprowadzających.

Nie mam w stelvio szybra, dlatego nie byłem w stanie zweryfikować.

Z ciekawości spytam - jak jest odprowadzana w stelvio woda z wewnetrznej ramki szyberdachu? O ile wogóle?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra