Grzanie foteli QV + ustawienia

adamu

Użytkownik
Rejestracja
Sie 25, 2021
Postów
118
Auto
Stelvio Veloce Ti
Grzanie foteli + ustawienia

Cześć ,
W moim pojeździe posiadam opcje grzania foteli fotele to wersja veloceTI / QV alkantara i skórzane boczki pisze o tym bo to może ważne gdy inne osoby mają skórzane fotele i tam inne odczucia…
Problem polega na tym , że od nowości praktycznie po wciśnięciu 3 kreski czuć grzanie szybko i dość ciepło , aż po czasie ma się dość, a znowu 1 i 2 kreska w skrócie nic nie grzeje, 2 testowana w długiej trasie i nie było efektu nawet pamiętam latem to testowałem i można było zapomnieć , że załączona była ta opcja.
Akumulator sprawny naładowany jeśli to by miało jakiś związek.

Doczytałem , że można w komputerze zwiększyć progi temperaturowe dla funkcji grzania i każdego z jej stopni, czy to prawda , czy ktoś stosował jak tak to jakie wartości +- będą odpowiednie …
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Nie kojarzę żadnych ustawień. 3 jest po czasie za ciepło, 2 różnie ale grzeje dużo mniej, czasem w dłuższej trasie daje już 1 i mi pasi. Sterowniki foteli/ grzania są te same niezależnie czy alkantara czy która skora, są 3 rodzaje tylko el bez grzania i 2 z grzaniem z 6 kierunkami regulacji fotela i 8.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra