Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #1241
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    boże, co za wieś takie profile....
    to są chyba dwudziestki)?
    nie wiem czemu prawie całkowity brak opony ma dodać autu czego? sznytu jakiegoś?
    widuję takie tuningowe wieśwageny... faceci montują w nich profile tak cienkie, że prawie niewidoczne, za to fele się błyszczą jak psu wylizane jajca....
    masakra...

    a najlepsze jest to, ze od kilku lat zapowiadają Gulie a teraz nagle wychodzi, że nie Giulia ale jakiś numer, jaki, nie wiadomo, czemu numer, nie wiadomo, no chyba, że 100, to wiadomo ale uzasadnienie bezsensowne
    to jest panie i panowie, opera mydlana na wzór telenoweli wenezuelskiej
    Ostatnio edytowane przez KRS ; 08-04-2015 o 10:54
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #1242
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    KRS, znajdź mi wizualizację lub prototyp wystawowy z normalnymi oponami
    Tak po prostu auto się lepiej prezentuje (w ogólnym znaczeniu), a w życiu i tak będzie się używać normalnych opon.

    A tak w ogóle: BOŻE JAKI Z CIEBIE MARUDA JEST... chyba nigdy nie widzialem jakiegoś pozytywnego wpisu od Ciebie Kreujesz się na takiego kogoś, czy taki jesteś? Wyluzuj... trochę wiary, a jak nie to po prostu nie psuj innym humoru i dobrej zabawy z kilkuletniego wyczekiwania nowego modelu
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  3. #1243
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dereza
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Zwoleń
    Auto
    AR
    Postów
    266

    Domyślnie

    Przyjdzie i pierd...marudzi wiecznie,idź na forum lexusa i tam marudź i demotywuj użytkowników lexusa.
    Jest jak jest w marce Alfa i Ty tego nie zmienisz,przestać marudzić i czekać cierpliwie,wiadomo,że sytuacja każdego denerwuje,ale dość tego marudzenia źle,źle,źle.omg
    Ja mam wieśwagena passata srasata co jeżdżą tylko buraki i wieśniaki pomimo jestem bardzo zadwolony z tego,źe mam wieśwagena a nie lexusa.
    Przez to marudzenie nikt już nie chce wchodzić do tego tematu i czytać głupot demotywujących,czemu nie dziwie się
    @Down
    Ponieważ czepia się marki VW-nie wiem ,co to za urojenia ,bmw to burak ,vw to wieśniak ,audi to też wieśniaki ,bo to samo co vw tylko z kółkami,oplami to jeżdżu bidoki itd itd-takie pitolenie o niemieckich autach,szkoda,że jeździ ich większość,ciekawe dlaczego ludzie najczęściej wybierają niemieckie auta,co widać na drodze,pewnie dlatego,że są to burakowozy lub wieśniakowozy
    tak tak krs ma bardzo dużo racji,dobrze gada,ale niech już nie demotwyuje i nie denerwuje i tak już nabuzowanej sytuacji z czekaniem,czemu to ma służyć ''antyalfoskie'' podejście,nie wiem, ja nie mam już alfy(choć jeździłem swojego czasu tylko alfami),a nie mam poglądów ANTY, bo tak je odbieram.
    Czerwiec już blisko,także niedługo będzie wiadomo co za cudo zaserwują włosi,do tej pory wychodziły fajne autka(tylko moje zdanie)wierzę,że tym razem wyjdzie fajne ''dzieło''
    Nie może wyjść lipa,pracuje nad nim sama śmietanka(z tego co wiem od ferrari?)
    Osobiście najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądać SUV alfy-może być ciekawy,ale nie o nim jest temat.
    Ostatnio edytowane przez dereza ; 08-04-2015 o 23:32

  4. #1244
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    dlaczego jesteś zadowolony, że masz passata a nie lexusa?
    tak z ciekawości?
    poza tym wydaje mi się, ze sie mylisz, pisząc iż nikt nie chce wchodzić do tego wątku
    moim zdaniem to jeden z najczęściej odwiedzanych wątków, na stałe, często pisze w nim chyba kilkanaście osób

  5. #1245
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Haveblue
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Maserati Ghibli SQ4
    Postów
    395

    Domyślnie

    No chodzi mu o marudzenie a nie o szczęście ... i gdyby KRS nie miał racji (a ma jej sporo w tym co pisze) to sam bym pewnie zaczął się jego czepiać. Achhhh ta okropna rzeczywistość cięcia kosztów i downsizingu


    wcześniej:
    YUGO 65 1.3 (ZASTAVA) '86 - 1994-1997
    AR 146 1,4 boxer '97 - 1997-1999
    AR 156 2,0 TS '98 - 2000-2001
    AR 156 2,5 V6 '99 - 2001-2004
    AR 156 GTA '03 - 2006-2009
    AR 159 3,2V6 Q4 ti '07 - 2009-2014
    teraz:
    Honda CRV (służbowa)
    Maserati Ghibli SQ4 '15

  6. #1246
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,290

    Domyślnie

    Kolejna informacja o silnikach i miejscu ich produkcji.
    "New Alfa Romeo engines will be built in Italy

    Staff report
    Automotive News Europe
    April 8, 2015 17:27 CET
    Fiat Chrysler said two high-performance engines that will play an important role in Alfa Romeo's global relaunch will be built at the automaker's plant in Termoli, Italy.
    The engines are a range-topping, Ferrari-derived six-cylinder gasoline engine developed specifically for Alfa Romeo and a high output four-cylinder engine family including gasoline and diesel units.
    Fiat Chrysler will invest more than 500 million euros to install capacity to build 200,000 engines annually at the plant in central Italy, the company said on Wednesday. The work is set to be completed within six months.
    The company gave no further details of the engines.
    The four-cylinder 2.0-liter engine will debut in Alfa’s new midsize sedan that will be unveiled in June, supplier sources told Automotive News Europe last year. The sedan will go on sale in 2016. The V-6 twinturbocharged gasoline engine will have an output of up to 480 hp. It has been re-engineered from the 3.0-liter unit that Ferrari builds for the Maserati Quattroporte and Ghibli sedans, the sources said.
    The Termoli plant currently builds 8-valve and 16-valve versions of the automaker's FIRE engine family and two transmissions for the Fiat Ducato car-derived van and midsize passenger cars."

  7. #1247
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    The work is set to be completed within six months.
    The sedan will go on sale in 2016


    dajemy na zapowiedzi )

  8. #1248
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,815

    Domyślnie

    Ciekawy jestem czy pozostawią 1.4 MA oraz 2.0 MJet w podstawowych wersjach nowego modelu, czy będą tylko nowe silniki.
    Jeśli będą tylko nowe silniki, to cena wersji podstawowej będzie faktycznie startować od minimum 120 tys. zł, czyli w granicach startowej ceny BMW 3. To będzie po prostu bardzo drogi samochód. Jeśli diesel będzie faktycznie 2.2 litra jak głoszą plotki, to akcyza zabije ceną w Polsce te wersje.

  9. #1249
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Haveblue
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Maserati Ghibli SQ4
    Postów
    395

    Domyślnie

    Zdecydowali się na 2,2d a nie mniejszy, bo będą go wsadzali do innych modeli, na przykład także do Jeepa Cherokee - auta, które ma bez mała 2 tony (zatem musi tą masę pociągnąć). Po prostu wygląda mi to na wyważenie potrzeb na silnik diesla do większości modeli z rodziny Fiata a nie tylko Alfa Romeo.
    wcześniej:
    YUGO 65 1.3 (ZASTAVA) '86 - 1994-1997
    AR 146 1,4 boxer '97 - 1997-1999
    AR 156 2,0 TS '98 - 2000-2001
    AR 156 2,5 V6 '99 - 2001-2004
    AR 156 GTA '03 - 2006-2009
    AR 159 3,2V6 Q4 ti '07 - 2009-2014
    teraz:
    Honda CRV (służbowa)
    Maserati Ghibli SQ4 '15

  10. #1250
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    czyli oszczędności i kombinowanie
    400 tysięcy aut, bez oferty dla mniej bogatych?
    absolutny nonsens

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory