Strona 23 z 96 PierwszyPierwszy ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #221
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Ford Mondeo
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    Aktualnie 330i xDrive startuje od 245 tys, ale takie totalnie gołe. Doposażone jak Veloce wyjdzie 280 tys ( koła 19”, normalny lakier, skóra, Harman, Asystenci, pakiet M ), a rabat tam aktualnie to 5-8% Max, wiec bez 265 nie ma co podchodzić, a na auto czekasz półtora roku. Wiec wiem, ze od bajkopisarza ufoludka się niczego nie doczekam.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czyli tyle co Gulia z wyposażeniem Estema , Veloce może 10-15 tyś taniej ... pytanie retoryczne ile będzie warta Gulia a ile 3-ka za 3-4 lata , pomijając brak LED-ów, mniejszą przestrzeń i dużą gorszą jakoś wykończenia/materiałów .. naprawdę trzeba zaklinać rzeczywistość , żeby tego nie czuć jak się przesiadasz Gulia /S60/3-ka , te auta by się dobrze sprzedawały jakby były te 30-40 tyś tańsze .. aspirują do "premium" ale jak to się mawia z czym do ludu

  2. #222
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    293

    Domyślnie

    Możesz napisać konkretnie, w którym miejscu/gdzie jest ta dużo gorsza jakość wykończenia/materiałów w Giulii?
    Prosiłbym tylko nie porównywać wersji 3ki za 300 tys. z podstawową Giulią biznes.
    Serio pytam, bez złośliwości. Gdzie jest ta dużo gorsza jakość materiałów/wykończenia?
    Giulia Super 2.2 MultiJet

  3. #223
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał wmr Zobacz post
    pytanie retoryczne ile będzie warta Gulia a ile 3-ka za 3-4 lata
    https://motoryzacja.interia.pl/samoc...ie,nId,5404152
    Giulia - 46,0% wartości
    BMW - 43,3%
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #224
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał wmr Zobacz post
    Czyli tyle co Gulia z wyposażeniem Estema , Veloce może 10-15 tyś taniej ... pytanie retoryczne ile będzie warta Gulia a ile 3-ka za 3-4 lata , pomijając brak LED-ów, mniejszą przestrzeń i dużą gorszą jakoś wykończenia/materiałów .. naprawdę trzeba zaklinać rzeczywistość , żeby tego nie czuć jak się przesiadasz Gulia /S60/3-ka , te auta by się dobrze sprzedawały jakby były te 30-40 tyś tańsze .. aspirują do "premium" ale jak to się mawia z czym do ludu
    Bzdury piszesz. Mogę znaleźć Ci 3 Veloce od ręki za 215-230k z bardzo dobrym wyposażeniem. A wykonanie się nie różni, wręcz to BMW 3 ma tandetny tunel środkowy, ale skąd ty to możesz wiedzieć, skoro o autach tylko dyskutujesz, a porządnych na oczy nie widziałeś. Nawet nie kasz pojęcia jakie światła się w BMW 3 aktualnie montuje, mordo bez wiedzy.

  5. #225
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał daras Zobacz post
    Możesz napisać konkretnie, w którym miejscu/gdzie jest ta dużo gorsza jakość wykończenia/materiałów w Giulii?
    Prosiłbym tylko nie porównywać wersji 3ki za 300 tys. z podstawową Giulią biznes.
    Serio pytam, bez złośliwości. Gdzie jest ta dużo gorsza jakość materiałów/wykończenia?
    On nie wie, bo Veloce/Veloce TI na oczy nie widział, wiec powiela bzdury. Jak reszta tych trolli od BMW. A prawda jest taka, ze Alfa sumarycznie ma lepiej wykonany np. tunel środkowy, gdzie on cały jest z metalu ( Veloce ) lub z karbonu ( Veloce TI ), reszta kokpitu jest w całości obszyta skórą, a ilość piano black zminimalizowana do minimum. Ale skąd oni mogą o tym wiedzieć, biedni teoretycy ujeżdżający stare passaty w gnojówce z 5 ręki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #226
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał wmr Zobacz post
    Czyli tyle co Gulia z wyposażeniem Estema
    Jeżeli już to Estrema Panie ekspercie

  7. #227
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2022
    Auto
    VW
    Postów
    1

    Domyślnie

    Panowie, nie chciałem zaczynać nowego wątku więc stwierdziłem, że wrzucę tutaj swoje pytanie.

    Stoję przed decyzją o zakupie Stelvio Veloce ze stocka. Konfiguracja, która nie interesuje w konfiguratorze wychodzi 308tys. Dealer ma takie auto od ręki za niecałe 250tys my22 bodaj z marca/kwietnia. Opłaca się dzwonić po wszystkich i pytać o wycenę opcji do produkcji czy raczej bez szans na rabat który zbliży się to ceny stocka. Na razie pytałem u siebie w mieście niezobowiązująco to wyszło sporo wyżej ok. 280tys.

    Kolejna sprawa, myślicie że w związku z nadchodzącym liftem może być jakaś większa akcja wyprzedaży starej wersji pod koniec roku i może ceny Stelvio Veloce ze stocka poniżej 230k? Czy te ceny to już przeszłość.

    Dzięki

  8. #228
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Absolutnie nie ma szansy, żeby dostać taką cenę na samochód do produkcji. Absolutne maksimum, jakie można było dostać w lepszych czasach, to było 17%.

    W kwestii czekania - no ja bym nie ryzykował .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  9. #229
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peri Zobacz post
    Panowie, nie chciałem zaczynać nowego wątku więc stwierdziłem, że wrzucę tutaj swoje pytanie.

    Stoję przed decyzją o zakupie Stelvio Veloce ze stocka. Konfiguracja, która nie interesuje w konfiguratorze wychodzi 308tys. Dealer ma takie auto od ręki za niecałe 250tys my22 bodaj z marca/kwietnia. Opłaca się dzwonić po wszystkich i pytać o wycenę opcji do produkcji czy raczej bez szans na rabat który zbliży się to ceny stocka. Na razie pytałem u siebie w mieście niezobowiązująco to wyszło sporo wyżej ok. 280tys.

    Kolejna sprawa, myślicie że w związku z nadchodzącym liftem może być jakaś większa akcja wyprzedaży starej wersji pod koniec roku i może ceny Stelvio Veloce ze stocka poniżej 230k? Czy te ceny to już przeszłość.

    Dzięki
    Dzwoń, mailuj, pytaj, negocjuj - będzie Cię to kosztowało kilka godzin zaangażowania ale nie wykluczone, że uda Ci się coś utargować. Jak trafisz na sprzedawcę któremu będzie zależeć na sprzedaży kolejnego egzemplarza- nawet z minimalną marzą - i sam zaangażuje się by ponegocjować cenę u dystrybutora, to masz szansę na kupno w dobrej cenie. I nie daj się zbyć po pierwszym kontakcie ze sprzedawcą, tylko pokaż że jesteś faktycznie zainteresowany zakupem a nie kolejnym gawędziarzem

    Co do "liftów" to bym nie czekał, bo możesz czekać i się nie doczekasz - w dzisiejszych czasach nic nie jest pewne dopóki nie zostanie fizycznie wyprodukowane

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Absolutnie nie ma szansy, żeby dostać taką cenę na samochód do produkcji. Absolutne maksimum, jakie można było dostać w lepszych czasach, to było 17%.

    W kwestii czekania - no ja bym nie ryzykował .
    Moje absolutne maximum w lepszych czasach było około 24% na auto do produkcji w indywidualnej konfiguracji - więc każdy sobie negocjował co mógł i co mu się udało. Teraz pewnie trudniej coś negocjować ale pamiętajmy że czasy są dynamiczne i nie ma reguły a negocjuje się w salonie nie na forum

  10. #230
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    Moje absolutne maximum w lepszych czasach było około 24% na auto do produkcji w indywidualnej konfiguracji
    To musiała być jakaś wybitnie wyjątkowa sytuacja - albo diler chciał wykręcić plan, albo FCA PL. Albo to Twoje Veloce jest wyposażone pod korek.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory