Strona 51 z 96 PierwszyPierwszy ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 960

Temat: Przyszłość Giulia/Stelvio i całej Alfą Romeo

  1. #501
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymam Zobacz post
    Nie mam pojęcia, ale udało mi się już zamówić Stelvio 2023 w wersji Competizione. Strasznie jestem ciekaw tych nowości.
    cena

  2. #502
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał dawidbracki Zobacz post
    Wreszcie są LED-y, a to, że dali digitale, to akurat uważam za zmianę na lepsze. Jeśli te auta mają się sprzedawać i być konkurencyjne, to było to niezbędne.
    Jasne, chrzanic jak samochód jeździ, ważne że ma gadżety to dzięki nim się będzie sprzedawać.

  3. #503
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Jasne, chrzanic jak samochód jeździ, ważne że ma gadżety to dzięki nim się będzie sprzedawać.
    Niestety tak, mam znajomego, Alfistę (4 alfy w życiu) który po jeździe próbnej Stelvio i Giulią stwierdził że genialnie jeżdżą, Gulią był nawet zaskoczony mimo że wiedział że może się spodziewać super prowadzenia. Ale kupił Audi A5 bo ma lepsze multimedia, kamerę cofania itp. Większość ludzi nie jeździ ostro w zakrętach, nie potrzebuje odłączać systemów kontroli, chcą po prostu fajny samochód z bajerami i takie samochody się sprzedają lepiej od Alfy. Jeżeli Alfa nie będzie się dobrze sprzedawać, może podzielić los Saaba.

  4. #504
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Póki co na szczęście jej to nie grozi- firma jest zadowolona z zysków ze sprzedaży, mimo braku ledów czy ekranu multimedialnego do tej pory. Ludzie, dla których takie rzeczy są najważniejsze w aucie powinni od razu szukać innych marek.

  5. #505
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Librak Zobacz post
    kupił Audi A5 bo ma lepsze multimedia, kamerę cofania itp.
    Łohoho.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #506
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał Librak Zobacz post
    Niestety tak, mam znajomego, Alfistę (4 alfy w życiu) który po jeździe próbnej Stelvio i Giulią stwierdził że genialnie jeżdżą, Gulią był nawet zaskoczony mimo że wiedział że może się spodziewać super prowadzenia. Ale kupił Audi A5 bo ma lepsze multimedia, kamerę cofania itp.
    Kuuurde, z całym szacunkiem... sam jeżdżę Audi, ale kupowanie samochodu ze względu na multimedia to jakiś absurd umysłowy dla mnie. Gdybym brał VANa na wyprawę po całej Europie to może miałoby to znaczenie...
    Ale ja tam dziwny jestem, wiem - ostatnio jeżdżę 147 i dobrze mi w tym aucie, pomimo 17 lat tego egzemplarza
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  7. #507
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfist Zobacz post
    ... Ludzie, dla których takie rzeczy są najważniejsze w aucie powinni od razu szukać innych marek.
    A tacy dla których są nieważne, jeszcze innych powinni szukać i już nic dla Afly nie zostaje...

    Zresztą Alfa te nieważne rzeczy przecież wprowadza, tylko z opóźnieniem , i tak od lat . Co te ledy niby psują w prowadzeniu ? w jaki sposób na nie negatywnie wpływają ? Suv Alfy Romeo się pojawił to spoko, ale ledy środek ciężkości podniosą o metr czy masę o 100 kg zwiększą ?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Kuuurde, z całym szacunkiem... sam jeżdżę Audi, ale kupowanie samochodu ze względu na multimedia to jakiś absurd umysłowy dla mnie. Gdybym brał VANa na wyprawę po całej Europie to może miałoby to znaczenie...
    Ale ja tam dziwny jestem, wiem - ostatnio jeżdżę 147 i dobrze mi w tym aucie, pomimo 17 lat tego egzemplarza
    Nie doczytałeś - ten klient przykładowy który swoje pieniądze wydał doskonale znał Alfy (kilka mając można mieć pogląd ) , najwyraźniej nie chciał dalej w nie brnąć zwłaszcza że niczego WOW nie oferują, wie że na drogach to sobie można jak Makłowicz piedrdółki o prowadzeniu opowiadać i rozróżniać (" trójeczka i wchodzimy w zakręt" ) bo więcej to albo prawko albo kraweżnik prędzej czy później itp, na tor i tak się nie nadaje, to czemu nie coś co doda wygody codziennenym czynnościom? jak nie ma awersji do szkopów to czemu nie. Ja to doskonale rozumiem. Zresztą skąd wiesz jakie inne auta jeszcze ma dla fun'u czy nie wiem moze lubi - offroadu czy łódki czy samolot itp i to całe " prowadzenie" drogowe może nie robi na nim wrażenia. Nie wiemy, wiemy co wybrał .

  8. #508
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Co te ledy niby psują w prowadzeniu ? w jaki sposób na nie negatywnie wpływają ?
    A wpływają jakoś szczególnie pozytywnie?
    Bo mam samochod z LEDami (Toyota, nie matrix) i Alfę z Xenonen - i w Alfie lepiej widzę doświetlenie. Porównujac z podstawowym LED w Passacie - też Alfa co najmniej nie gorzej. Już nie wspominam, że na powierzchni reflektorów Toyoty ostatnio kolega zauważył warstwę lodu po dłuższej jeździe w parszywych warunkach (ledy nie podgrzewają szyby reflektora tak jak klasyka czy xenon?).
    Chyba jednak wolę samochód z lepszym prowadzenie, nawet jeśli go w pełni nie wykorzystam, niż z LEDami niewiele dającymi. Poza tym, że w xenon wymienię żarówkę za kilka stówek i w kilka minut, a jak padnie jakiś LED (tylko bez tekstów, że LEDy są wieczne bo to bzdura) - to powodzenia z kosztami.
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 20-12-2022 o 19:13

  9. #509
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    A wpływają jakoś szczególnie pozytywnie?....

    Nie wiem czy szczególnie, ale najwyraźniej mają wpływać pozytywnie na sprzedaż, skoro są wprowadzane .

  10. #510
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Zapewne dobrze robią producentom reflektorów skoro można komuś wcisnąć nowy za kilka tysęcy zamiast zmienić żarówkę za kilka-kilkaset zł.
    (Tak wiem, że wielu rozklei i naprawi - ale większość zapłaci za nowy).

    Jak dla mnie to głównie marketing robi ludziom wodę z mózgów i tyle.

Podobne wątki

  1. Światła - technologia AFS w Alfa Romeo Giulia i Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 03-03-2023, 07:33
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. Przyszłość Alfy Romeo 2014-2018
    Utworzone przez minusbb w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 18:14
  4. Przyszłość ALFY ROMEO
    Utworzone przez bobryt w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 17-05-2013, 16:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory