Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [155] szyby boczne

  1. #1
    eryk84
    Gość

    Domyślnie [155] szyby boczne

    Witam 1
    mam nadzieje ze tutaj znajde pomoc:
    w zeszlym tygodniu jakies matoly wybili mi boczna szybe(dzien wczesniej lusterko) w mojej belli, mam teraz wielki problem bo samochodu potrzebuje na gwalt, moja pochodzi z 1996 roku a więc jest po liftingu. Dodatkowo szyby sa polarized i nigdzie nie moge znaleźć podobnych na allegro są ale z modeli przed liftingiem i mam takie pytanie czy one wogóle pasuja do mojej czy tez nie ma takiej możliwości.
    Chciałem juz nawet całe drzwi kupic z jakiegos anglika, ale ktos mi je sprzątnął sprzed nosa, może macie namiary na kogos kto ma takiego dawcę lub wiecie jak jest z ta kompatybilnościa tych szyb jak np. ta:
    http://www.allegro.pl/item497061053_...wa_boczna.html

    podro i z góry dzieki za rady

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    szyby bez problemu pasuja

    polarized
    hehe z tego co wiem to w 155 sa zielone lub niebieskie lub bez odcienia chyba dokladnie nie pamietam. Chyba że miałeś je piecowo przyciemnione delikatnie

  3. #3
    eryk84
    Gość

    Domyślnie

    dzieki za rade i rozwianie wątpliowsci, a czasami twoja alfa nie parkowala na wyszynskiego bo tak z zielonej tylko taka kojarze??

  4. #4
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Oj czasem tylko ale w ZG policjant ma tez taka sama jak moja Wiec mogła to byc jego.

    Sprawdz PW

Podobne wątki

  1. [159] Przednie szyby boczne i czołowa są firmy Pilkington, a reszta Splintex. To normalne?
    Utworzone przez wojtek.jot w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 10:49
  2. Szyby przednie boczne AR 155
    Utworzone przez megalanca w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 20:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory