Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #9391
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    W Szwajcarii troche ludkow z firmy sie Giulia interesuje. Kolega z pracy zapisuje się na jazdę testową. Wiedział, że ja Alfista i pytał czy warto. No pewnie, że warto - bo co innego mogłem powiedzieć. Chce diesla. Ciekawe, czy pojedzie i kupi bo jako alternatywę rozważa... Jeepa Cherokee. Fajny rozstrzał, co nie? Teraz jeździ Touaregiem. Szef pomykający SLK gledzil coś o QV, ale prędzej kupi Maseraka albo Tesle.

    Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez jersey ; 11-08-2016 o 22:48

  2. #9392
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał integrale Zobacz post
    Sprzedaz w Niemczech w lipcu 2016:
    Giulietta 212 szt
    Giulia 125 szt
    Mito 62 szt

    tak dla porównania konkurencja Giulii:
    A4 6490 szt
    Mercedes C 5680 szt
    BMW3 3910 szt
    BMW4 1505 szt
    a to akurat niewiele pokazuje.... Niemcy zawsze kupowali głownie swoje auta i nadal tak robić będą... dużo jeżdzę od lat po tym kraju i jak widać auto francuskie albo włoskie, zapewne jedzie tym Turas, Polak albo inszy imigrant. Ewentualnie bidak Ossi. Niemiec prawdziwy jezdzi Niemcem.
    Gulia nie ma żadnych ale to absolutnie żadnych szans podbicia rynku niemieckiego.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    No to faktycznie przykładasz wagę do designu . Gdybym miał podać dwa najbrzydsze samochody w tym segmencie, to chyba właśnie podałbym te dwa . Ale fakt, wyróżniają się z tłumu i to mocno.

    Ma Pan rację Panie Radku, civic w tej kosmicznej wersji ładny byl tylko w pierwszej edycji... To, co teraz zrobiono z tego auta to stylistyczna masakra... jest obrzydliwy po prostu. No tutaj bezpłciowa Gulia robić może za piękność nocy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jersey Zobacz post
    Giulia to normalny sedan segmentu D i tyle. Wykonany gorzej niż DSy które też są "atakiem na premium". Co gorsza, DSy są wg mnie ciekawsze stylistycznie niż nowa Alfa
    Opisy jazd testowych kolegów raczej to potwierdzają. Tył napęd i mała waga nie robią z samochodu klasy premium.
    Ma Pan rację Panie Jersey. DS szuka oryginalności i ją znajduje,. Gulia jest dramatycznym klonem BMW i w pewnym stopniu mazdy6. Wyłącznie przód ją wyróżnia: z boku praktycznie nie od odróżnienia, tył totalnie bezpłciowy i bez charakteru. Myślę, że Pan Marchionne wiedział to doskonale, dlatego uciekł do przodu, wypychając rok temu Quadrifoglio, bo TYLKO tak mógł się wyróżnić i zwrócić uwagę na ten model. Dlatego, że piekielnie szybki i mocny oraz ryczący miło dla ucha.

  3. #9393
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    A ja mysle ze giulia bedzie czyms podobnym co 156 w swoim czasie.Bedzie sie dosyc dobrze sprzedawala,moze nie bedzie tak dobrym autem jak BMW czy Mercedes ale swoich fanow bedzie miala.Siedzialem tez w W205 w bogatej wersji C400 i zrobila na mnie duzo lepsze wrazenie niz giulia.Natomiast nowa alfa jest autem ladnym i napewno jest dobrym samochodem.Ktos wczesniej wspominal ze nie bedzie giuli za 120tys..haha zobaczycie ze bedzie i to jako nowe w cenniku.Poczekajcie tez z rok a beda wersje benzynowe ponizej 150KM.Diesle na niektorych rynkach sa juz w wersjach 136KM-u nas tez beda.I wejda tez mniejsze pojemnosci w przyszlosci-wtedy ceny beda na poziomie toyotek i opli-wspomnicie moje slowa;-)Wtedy alfa ma szanse odzyc finansowo czego jej bardzo zycze.

  4. #9394
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Gulia jest dramatycznym klonem BMW i w pewnym stopniu mazdy6. Wyłącznie przód ją wyróżnia: z boku praktycznie nie od odróżnienia, tył totalnie bezpłciowy i bez charakteru.
    Świeże, nowatorskie, głębokie.




    Byłbym zapomniał, przy okazji ktoś może podpowie co to za model na pierwszym zdjęciu?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-Maserati-Ghibli-S-Q4-5.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	150.2 KB
ID:	207775 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa_romeo_giulia_2016_03.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	207776
    Alfa Romeo Nel Cuore

  5. #9395
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    Świeże, nowatorskie, głębokie.




    Byłbym zapomniał, przy okazji ktoś może podpowie co to za model na pierwszym zdjęciu?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-Maserati-Ghibli-S-Q4-5.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	150.2 KB
ID:	207775 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa_romeo_giulia_2016_03.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	207776
    BMW?

  6. #9396
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    Byłbym zapomniał, przy okazji ktoś może podpowie co to za model na pierwszym zdjęciu?
    Ja też widziałem w niej więcej z Maserati niż z BMW. Ale tył jest jednak trochę za grzeczny. Coś jak w 159: pełna agresja z przodu i cisza z tyłu. Za to odwrotnie niź w Giuliettcie

  7. #9397
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vłoszczyzna Zobacz post

    Cena z odległych rejonów kosmosu, ponad 2x wyższa od BMW 3 Fleet Edition i ponad 50 tys. wyższa od BMW 5 Fleet Edition.
    Siedziałem - oglądałem 3 i 5 w fleet edition. Dramat. Może jak bym dostał taki samochód jako służbowy to ok. Sam nigdy bym nie kupił takiego suchara. Ta mikro nawigacja w serii 5 wygląda komicznie. Jak ktoś ma parcie na premium to takie bmw pokazuje tylko jego hipokryzje. Premium w tych edycjach nie uświadczycie.

  8. #9398
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vłoszczyzna Zobacz post

    Cena z odległych rejonów kosmosu, ponad 2x wyższa od BMW 3 Fleet Edition i ponad 50 tys. wyższa od BMW 5 Fleet Edition.
    Jak już podajesz takie "rewelacje" to sprawdź wcześniej dokładnie...
    Giulia dla biznesu na identycznych warunkach, jak 3 Fleet Edition kosztuje od 125 tys. Więc nie wiem, jak mnożyłeś, że wyszło Ci 2 razy tyle? (cena 3 FE to 100 tys.) Od piątki wówczas 25 tys tańsza Tylko, że 5 to nie jej bezpośredni konkurent.

  9. #9399
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    SY
    Auto
    Julietta
    Postów
    137

    Domyślnie

    Giulia dla biznesu tez bedzie miala automat i ksenony?

    Edytka:

    Sprytne to BMW kupujesz 3er oszczedzasz 25tys. wzgledem Giulii dokladasz 25tys. i masz klase wyzej...
    Ostatnio edytowane przez adamku111 ; 12-08-2016 o 07:55

  10. #9400
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Jak już podajesz takie "rewelacje" to sprawdź wcześniej dokładnie...
    Giulia dla biznesu na identycznych warunkach, jak 3 Fleet Edition kosztuje od 125 tys. Więc nie wiem, jak mnożyłeś, że wyszło Ci 2 razy tyle? (cena 3 FE to 100 tys.) Od piątki wówczas 25 tys tańsza Tylko, że 5 to nie jej bezpośredni konkurent.
    No właśnie,
    ...to się nazywa manipulacja faktami dla własnych korzyści / poglądów.
    Vłoszczyzna zapomniał jeszcze dodać że zgodnie z promocją fleet edition żeby takową ofertę otrzymać to trzeba zamówić min. dwa egzemplarze danego modelu. Taki nieistotny haczyk

    OFICJALNA INFORMACJE ZE STRONY :
    *BMW 518d Limuzyna Fleet Edition z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2 litrów i mocy 150 KM. Cena brutto. Oferta ważna przy zakupie minimum dwóch samochodów.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory