Strona 127 z 145 PierwszyPierwszy ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #1261
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Tomek, IMHO na siłę szukasz dziury we wszystkim. wytłumacz pls w czym jest problem, tym bardziej że różnica jest kilku tygodni? pewnie data wyświetlana przez radio to data źródła mapy, które u dostawcy przeszło jakąś ścieżkę release-a, potem przez kogoś (inną firmę) zostało zapakowane w plik updatu dla Alfy, coś potestowane, zaś przechodziło ścieżkę releasa i widocznie na serwer mopar trafiło w czerwcu i tą datę widzisz na stronie. to jest tak samo jak w swoim aucie znajdziesz komponenty wyprodukowane parę tygodni a nawet miesięcy wcześniej (przy silnikach busso w GT to było nawet parę lat).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #1262
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Ja tam nie wiem co oni mają z tymi mapami, ale "całym" bym tego nie nazwał Obaj mamy nawi 8.8", bardzo bliski czas produkcji, obaj widzimy w systemie mapy 1071. Tylko ja mam 7 GB a Tomek 10 GB No i różnica jednego dnia wydania w czerwcu.

    Całe szczęście mam AA i ten cyrk mnie omija :O

  3. #1263
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    W sumie jakoś ja na razie po 2 latach aktualizacji map, nigdy nie miałem jakiegoś błędu i wszystko jest ok

  4. #1264
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Ja tam nie wiem co oni mają z tymi mapami, ale "całym" bym tego nie nazwał Obaj mamy nawi 8.8", bardzo bliski czas produkcji, obaj widzimy w systemie mapy 1071. Tylko ja mam 7 GB a Tomek 10 GB No i różnica jednego dnia wydania w czerwcu.

    Całe szczęście mam AA i ten cyrk mnie omija :O
    obaj macie z fabryki 8.8" czy ktoś retrofit? te 7" to są mapy dla 6.5". Może wchodzą w radio 8.8 jeśli tylko VIN się zgadza? Może był chwilowy problem systemu i złe podpinał? Tam ostatnio wiecznie na moparze były problemy, może przy jakimś 1076 ogarną we wrześniu?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    W sumie jakoś ja na razie po 2 latach aktualizacji map, nigdy nie miałem jakiegoś błędu i wszystko jest ok
    był czas że wszyscy mieli, albo nie mieli bo na 6.5" nie wychodziły w ogóle omijając 2 czy 3 kwartały
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #1265
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    obaj macie z fabryki 8.8" czy ktoś retrofit? te 7" to są mapy dla 6.5". Może wchodzą w radio 8.8 jeśli tylko VIN się zgadza? Może był chwilowy problem systemu i złe podpinał? Tam ostatnio wiecznie na moparze były problemy, może przy jakimś 1076 ogarną we wrześniu?
    Obaj fabrycznie 8.8. Jest szansa, że jest źle wbite w systemi i wydaje mu się, że mam 6.5". Może z ciekawości zassam i spróbuję wrzucić

  6. #1266
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Całe szczęście mam AA i ten cyrk mnie omija :O
    Jedni ciągle aktualizują mapy do nawigacji, a drudzy firmware do AA - w sumie jeden huk
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  7. #1267
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Obaj fabrycznie 8.8. Jest szansa, że jest źle wbite w systemi i wydaje mu się, że mam 6.5". Może z ciekawości zassam i spróbuję wrzucić
    jakbyś ciągle miał 7GB to zrób skargę telefonicznie na customer support i niech to gdzieś przekażą żeby Ci poprawili przypisanie do VINu nawigacji 3D czyli plików ok 11-12GB. Inna sprawa że z 7GB wgrywasz szybciej haha - oszczędzasz 20 minut
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #1268
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Stelvio 2.0T 280
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Tak, 1071.



    Nie jestem pewien jak się dostać do ostatniej aktualizacji z okresu subskrypcji. Ale w jakiś sposób FCA to powinno udostępnić... "Strona Mopar" to jaka? Byłeś na

    1071 będziesz mógł załadować jeśli wykupisz kolejny okres aktualizacji map.

    Tak, na tej stronie mam informację, że moja subskrypcja wygasła.
    I właśnie dlatego, wpierw szukam opcji zdobycia aktualnych map bez płacenia. Z płaceniem w ASO - każdy potrafi ;-)

    Więc ponowię pytanie - czy ktoś wie, gdzie mogę zassać ktualizację 1071 do 8,8 bez płacenia lub za prezysłowiową flaszkę.

  9. #1269
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rogerza Zobacz post
    Więc ponowię pytanie - czy ktoś wie, gdzie mogę zassać ktualizację 1071 do 8,8 bez płacenia lub za prezysłowiową flaszkę.
    No nawet jak zassasz to nie zainstalujesz bo mapy są od kilku wersji wymagają zgodności VINu w certyfikacie.

    Cytat Napisał Rogerza Zobacz post
    I właśnie dlatego, wpierw szukam opcji zdobycia aktualnych map bez płacenia. Z płaceniem w ASO - każdy potrafi ;-)
    Że też ludziom w 2021 nie wstyd publicznie pisać takich rzeczy.

  10. #1270
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Że też ludziom w 2021 nie wstyd publicznie pisać takich rzeczy.
    Trudno się nie zgodzić. Poza tym subskrypcja na trzy lata, to koszt niecałych dwóch baków paliwa...

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory