Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 178

Temat: Giulia l przeglad

  1. #51
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    U mnie było podobnie- byłao lokalne ASO które naprawdę trzymało poziom i śmiało można by go nazwać premium- owszem nie było poczekalni kawek etc ale ja tego nie potrzebuje tylko fachowości. Niestety był odpływ klientów z RZ to przejęto i zlikwidowano pozostawiając na podkarpaciu tylko jedno ASO. Efekt- wielu kumatych mechaników poszło na swoje i do innych firm ale i tak tam wrócę- nikt mnie nie naciąga nie psuje tylko naprawia i serwisuje na przyzwoitym poziomie.
    Dokąd FCA nie zrozumie, że segment premium, to nie tylko cennik i karbonowy wał, to o sprzedaży 400 tys. aut w ciągu roku może sobie tylko pomarzyć Jak burdel przestaje być dochodowy, to nie wystarczy zmiana firanek, czy koloru ścian w pokojach, tylko należy zmienić personel
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #52
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Nie malkontenctwo tylko dzielenie sie doświadczeniami PO ICH WYSTAPIENIU i ich doświadczeniu oraz wnioskami z nich.
    Co z tego ze Rzeszow? Autoryzacja jest? Jest , może być i pipidowka, ktoś ta autoryzacje daje i powinien kontrolować a nie zawracać głowę klientom ankietami. Zreszta nigdy to nic nie dawalo.
    Dareek które to to byle aso?

    I jak z tym blacharskim przeglądem dla gwarancji na blachy teraz jest?-jest automatycznie gratis czy oddzielny dodatkowo w cenniku ujęty?

  3. #53
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Nie próbuję w moich komentarzach bronić niekompetencji i brakoróbstwa, lecz pokazać, że nawet tam można znaleźć fachowca z prawdziwego zdarzenia. ... a jeśli go tam niema to szukam gdzie indziej. Jak widzę powyżej Koledzy potrafili takowych znaleźć.

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Niektórzy tu piszą ze nie bedą jeździć po 200km do serwisu - jakoś infinity ma od niedawna aż 4 serwisy w PL i jakoś ludzie dojeżdżają... sam zastanawiałem sie nad infinity zanim nie pojawiła sie giulia i musiałbym wówczas z poznania jeździć na przeglądy do Wrocławia i nie był to akurat dla mnie powód do zrezygnowania z tej marki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    już jest u nas serwis, chyba w Swadzimiu

  6. #56
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebol75 Zobacz post
    Niektórzy tu piszą ze nie bedą jeździć po 200km do serwisu - jakoś infinity ma od niedawna aż 4 serwisy w PL i jakoś ludzie dojeżdżają... sam zastanawiałem sie nad infinity zanim nie pojawiła sie giulia i musiałbym wówczas z poznania jeździć na przeglądy do Wrocławia i nie był to akurat dla mnie powód do zrezygnowania z tej marki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    tak ,tylko że poziom następnego ASO jest taki sam - przykre ale prawdziwe.
    I nie pisz mi infiniti bo to zupełnie inna liga którego ASO alfy NIGDY z takim podejściem nie osiągnie!.

  7. #57
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał qooba Zobacz post
    już jest u nas serwis, chyba w Swadzimiu
    Juz jest ale rok temu jeszcze nie było - wtedy na cała Polskę były dwa


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #58
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    tak ,tylko że poziom następnego ASO jest taki sam - przykre ale prawdziwe.
    I nie pisz mi infiniti bo to zupełnie inna liga którego ASO alfy NIGDY z takim podejściem nie osiągnie!.
    Musze sprostowac ta informacje. Moja lepsza polowka przez 3 lata pracowala w PGD, zajmowala sie miedzy innymi kontaktami pomiedzy serwisem a odbiorca koncowym i wiekszego burdelu nigdy nie widziala. Codziennie mieli dziesiatki niezadowolonych klientow. Brak rekacji serwisu, reklamacji od groma. Takze prosze nie pisz, ze infiniti jest bardzo dobre.

  9. #59
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Nie wiem, nie znam, ale po 1 jestem dziwnie spokojny ze klient infiniti odwiedzi serwis jedynie na ptzeglady a nie na gaszenie kontrolek doczepianie wężyków i updaty psujące osiągi. Raz w roku a kilka razy wycieczki do odleglego serwisu to jest różnica.
    Po 2 być może, z tym ze niezadowolenie zasadne a odnośnie pierdol nazywa sie tak samo - niezadowoleniem. A jest różnica miedzy odpadającym kolem, podmianka części a powiedzmy poskrzypujacym fotelem czy nie zawsze skladajacym sie lusterkiem.

    Kurczę co z tym blacharskim w alfie obecnie?

  10. #60
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Nie wiem, nie znam, ale po 1 jestem dziwnie spokojny ze klient infiniti odwiedzi serwis jedynie na ptzeglady a nie na gaszenie kontrolek doczepianie wężyków i updaty psujące osiągi. Raz w roku a kilka razy wycieczki do odleglego serwisu to jest różnica.
    Po 2 być może, z tym ze niezadowolenie zasadne a odnośnie pierdol nazywa sie tak samo - niezadowoleniem. A jest różnica miedzy odpadającym kolem, podmianka części a powiedzmy poskrzypujacym fotelem czy nie zawsze skladajacym sie lusterkiem.

    Kurczę co z tym blacharskim w alfie obecnie?
    Andrzejsr to co piszesz czyta sie jak posty starego zgrzybialego dziadka, ktory ma pretensje do calego swiata. Masz duze doswiadczenie, negatywne z AR, moze nawet z konkretnym salonem, nawaliles ponad 2500 postow, mozliwe ze w wiekszosci to mowa o usterkach. Bywa i tak. Jak Ci pokazuje, ze wg. Ciebie serwis idyllicznego infiniti nie jest taki idealny i maja kupe problemow i to wcale nie takich prostych. Sam piszesz, ze nie wiem, nie znasz a ja Ci mowie z realnego swiata, ze tak jest. I co caly czas bedziemy sie sprzeczac, ze jest inaczej ? Jezdzilem przez 5 lat AR159 i nie mialem zadnych problemow czy to z samochodem czy z salonem. Jezdze Giulia, nie mam zadnych problemow z samochodem i salonem. Updaty psujace osiagi ? Probem zglosilo tak naprawde kilka osob, ktore zostaly potraktowane bardzo powaznie przez AR i wydaje sie byc teraz rozwiazany. To tez dobrze o nich swiadczy. AR stara sie wyjsc na prosta po ciezkim okresie i bardzo dobrze, niech sie staraja. Mialem wiele samochodow z ktorymi mialem gorsze problemy i to podobno te, ktore sie nie psuja. Poza tym samochod ma praktycznie wszedzie pozytywne opinie, wygrywa pratycznie kazde porownanie, swietnie sie prowadzi, ma bardzo dobre wykonczenie - nic tylko sie cieszyc, ze tak jest. Jak tylko bedzie Q coupe tez sobie kupie i bedze sie z tego cieszyl

Podobne wątki

  1. Przeglad przed kupnem auta
    Utworzone przez Nowy_24 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 20-10-2014, 18:28
  2. Powypadkowy,dowod nie zabrany.Przeglad ?
    Utworzone przez Endriu Ka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-06-2014, 17:14
  3. [Giulietta] Pierwszy Przeglad okresowy.
    Utworzone przez Tr.maloseryjna. w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 12:48
  4. [159] Przeglad przy 120tys km
    Utworzone przez GregDublin w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 11:28
  5. [156] Przeglad techniczny - analiza spalin
    Utworzone przez Szef w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 11:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory