Strona 61 z 168 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1671

Temat: Giulia- felgi, opony

  1. #601
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    dlatego pytałem Cię o te ebay, bo nie wiedziałem o co biega. Ale ok. Nie było ich wtedy w Polsce i co zrobić. Może Ty mi odpowiesz co z tym ET skoro przerabiałeś temat felg? W giuliecie jest 41, a te felgi mają 33. Podpsaują do Giulietty bez problemu czy trza coś kombinować? Jak rozumiem te felgi byłby wysunięcie o te 8 milimetrów na zewnątrz? Mnie też się podobają. Uważam, że są wzorem najbliżej do oryginałów, a są sporo tańsze. W zasadzie jestem na nie zdecydowane, ale nie wiem co z tym ET. Z tego jednego sklepu odpowiedzieli mi, że sami nie wiedzą...

  2. #602
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    dlatego pytałem Cię o te ebay, bo nie wiedziałem o co biega. Ale ok. Nie było ich wtedy w Polsce i co zrobić. Może Ty mi odpowiesz co z tym ET skoro przerabiałeś temat felg? W giuliecie jest 41, a te felgi mają 33. Podpsaują do Giulietty bez problemu czy trza coś kombinować? Jak rozumiem te felgi byłby wysunięcie o te 8 milimetrów na zewnątrz? Mnie też się podobają. Uważam, że są wzorem najbliżej do oryginałów, a są sporo tańsze. W zasadzie jestem na nie zdecydowane, ale nie wiem co z tym ET. Z tego jednego sklepu odpowiedzieli mi, że sami nie wiedzą...
    żona w Giulietcie na lato ma moje felgi 18x8"ET41 ze 159 i jest git - zauważ że felga w Giulietcie jest 7.5" szeroka, zatem w tym przypadku wystaje po ok 6.8mm w każdą stronę bardziej.

    Nie wiem czy chcesz zakładać te 17x7.5ET33 czy 18x8"ET33, bo nie napisałeś chyba. Te pierwsze to tylko 8mm wystawania na zewnątrz, te drugie to 8+6.8mm. Tak czy siak i te drugie wejdą jestem przekonany - wiem bo na forum Giulietty ludzie zakładali np 19"x8"ET41 ze 159 a do tego dystanse i to jakieś niecienkie. Najlepiej jednak dopytaj o szczegóły na forum Giulietty, tam Ci napiszą co max da się włożyć bo niejeden zakładał szersze felgi i dokładał dystanse.

    PS... i uzupełnij Auto w profilu
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #603
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    18 nię chce. Musiałbym jeszcze opony kupić, a mam przecież fabryczne letnie 17. Dzięki, wezmę pewnie te 17.

  4. #604
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    18 nię chce. Musiałbym jeszcze opony kupić, a mam przecież fabryczne letnie 17. Dzięki, wezmę pewnie te 17.
    tego chyba nie napisałeś? no to problemu nie ma, będzie po prostu ciut lepiej auto wyglądało. Polecam mimo wszystko pisać na odpowiednim forum, tu zrobił sie OT, najwyżej wywołać minie na PW żebym odpisał w wątku albo oznaczyć używając w tekście @ przed nickiem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #605
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Ok. Wiem już wszystko. Nie będę tu zaśmiecal.

  6. #606
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Koledzy, sprzedaje dwie felgi Q, 19’ 8j. Przejechałem na nich około 5000 km, nie maja żadnej widocznej ryski. Z czujnikami bez dekielków. Na zdjęciu widać pastę po założeniu opon. Ktoś chętny?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #607
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Kupiłeś 9”?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  8. #608
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azalgo Zobacz post
    Kupiłeś 9”?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
    Tak, założyłem opony 255/35/19 na tył.
    Mam tez do sprzedania 4 opony pirelli soto zero 3 winter, 225/40/19


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #609
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Koledzy, sprzedaje dwie felgi Q, 19’ 8j. Przejechałem na nich około 5000 km, nie maja żadnej widocznej ryski. Z czujnikami bez dekielków. Na zdjęciu widać pastę po założeniu opon. Ktoś chętny?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mogę spokojnie zakładać do Giulii Veloce takie felgi? Przymierzałem się przez jakiś czas do letnich 19" ale troche brakuje fajnych ofert na aukcjach. Sprzedajesz już z oponami?

  10. #610
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie

    Mam bridgestone rf 19” z mojej veloce do sprzedania. Przebieg 6800km.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Podobne wątki

  1. Felgi od Giulia QV 19" do 166tki?
    Utworzone przez Drefo w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2017, 05:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory