Strona 27 z 143 PierwszyPierwszy ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #261
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wiem, ale Ty brałeś abonament w ALD a oni tego chyba nigdy nie robili i na tobie się uczyli przygotować zestaw dokumentów bez błędów. ja póki co nastawiony jestem na leasing w FCA, powinno być znacznie łatwiej, tym bardziej że to z wykupem 1%. dobra, koniec OT bo nas zaraz moderator ochrzani
    Ja w FCA temat załatwiłem w 2 dni w sensie po dwoch dniach wyjechałem już autem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #262
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    To u nas i tak nieźle działa z tego co widzę.

    U mojej koleżanki w Tiguanie jest AA/CP. Podłącza ona iPhone'a. I.... google maps nie działa. Inne bezsensowne apki (podstawowe, tel, wiadmości) działają, ale google maps nie. Jak tu nie kochać VW <3
    w carplay google maps nie działa (i pewnie nie będzie działać) w żadnym samochodzie, bo taka jest polityka apple- są ich własne mapy i z nich 'masz' korzystać podobnie dowolna inna appka z nawigacją...także nie jest to wina vw ani żadnego innego koncernu motoryzacyjnego. posiadacze iphone'ów protestują...a apple jak to apple olewa sprawę. inna sprawa to fakt, że dopóki siri będzie bezużyteczna (zrozumienie polskich nazwisk i miejscowości, nawet mówiąc po angielsku), carplay w zasadzie też jest bezużyteczny w polsce.

  3. #263
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie wiem dokladnie, ale z filmow na youtube gdzies znalazlem info ze w innych autach tez tak jest z AA. Moze zatem obecny AA generuje typowe proporcje ekranu, typu 4:3 a nie proporcje telefonu. Kto wie moze z czasem tez to sie zmieni jak rozwina apke?

    - - - Updated - - -


    telefon I tak przy dluzszych trasach musisz podlaczyc do USB a dodatkowo placze Ci sie kabel od gniazda do szyby, a tu telefon moze lezec w schowku. Kolejna sprawa to masz przycisk na kierownicy ktorym inicjujesz komendy glosowe. Kolejna to ze apka AA pewnie bedzie sie rozwijac I dojdzie wygodniejsza obsluga I wiecej funkcji. Nie trzeba zadnych uchwytow I telefonow na szybie - jest bardziej elegancko.
    Do obsługi podstawowych funkcji nie potrzebny jest AA czy MirrorLink, uchwyt czy cokolwiek innego. Wsiadam do auta i zestaw głośnomówiący działa (przyciski, czytanie SMSów, wybieranie głosowe i inne duperele). Kable się nie plączą bo telefon jest gdzieś niewiadomo gdzie (schowek, kurtka, torba...). Akurat mam 159 z 2010 i citroena z 2017. Wydaje mi się, że przez 7 lat technika powinna być bardziej sprawna i przyjazna. Kiedy potrzebuję nawigacji to owszem kabel podłączę (jeżeli jest naprawdę długa trasa). Chociaż ostatnio udało się odblokować nawigację na kartach SD dla 159 i można korzystać z nawi samochodu (oczywiście w telefonie jest lepsza).
    Proponuję przejrzeć uchwyty Brodit . Nie dość że stabilne to nic nie zasłaniają (żeby nie było - nie pracuje i nie sprzedaję tych uchwytów)

  4. #264
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie pisz już nic proszę bo mnie dołujesz takimi wiadomosciami.
    a ja znam przypadek ze 04.03 data produkcji
    3 dni temu zmieniony status na "in transit" czyli po miesiacu dopiero zabrali na pake
    najpierw tychy, a potem 3-5 dni transport do salonu.

    wiec cierpliwosci

  5. #265
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Wieliczka, Poland
    Auto
    Alfa 159 SW 1.9 JTDM > Giulia Veloce
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    a ja znam przypadek ze 04.03 data produkcji
    3 dni temu zmieniony status na "in transit" czyli po miesiacu dopiero zabrali na pake
    najpierw tychy, a potem 3-5 dni transport do salonu.

    wiec cierpliwosci
    Powiedz, że żartujesz

  6. #266
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Czy ci, którym AA działa, mogliby napisać wersję softu infotainmentu, jaką mają w aucie? I czy macie w głównym menu w aucie pozycję "Samochód" czy "Aplikacje"?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  7. #267
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    nie wiem czy tacy sa juz na forum. w kazdym razie te nowe infotainmenty (przynajmniej te ktore w USA byly AA ready, do pozniejszego zupdatowania, jak I ta ktora sam ogladalem w salonie, ktora miala AA) maja calkiem inny numer, zaczyna sie od 056.xxx.xxx a nie 002.xxx.xxx
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #268
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ale te co były w USA jako "prewired" czyli przygotowane pod AA/ACP ale bez softu (produkcja od 07.2017) to też były już 056?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #269
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    wydaje mi się że tak - chyba na alfaowner coś o tym czytałem, a w tym wątku wklejałem kiedyś linka (a jak nie znajdziesz to pogrzeb po AO)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #270
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Używałem broditow w kilku autach. Aż u kolegi zobaczyłem magnetyczne iottie. Rewelka. W stelvio w sam raz , wsiadam, telefon pyk pyk dotykam do elementu w kratce , kabelek USB do szybkiej ładowarki wkładam, google mapa odpalam i yanisika który działa nad mapami ... Aż żałuję tych miesięcy które czekalem na AA - widzę że i tak bym musiał odpalać fona bo w AA ani yanisika , ani audioteki...

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory