Strona 93 z 143 PierwszyPierwszy ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #921
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Ściągnijcie oprogramowanie 085 i spróbujcie wgrać. Odpowiedź będzie wyświetlona na ekranie czy "stare" radio czy nie. Dodatkowy osprzęt pokazał się do starych odbiorników i podobno działa (info od Włocha który kupił).
    No właśnie pytanie czy cena 330 euro odnosi się do tego starego radia z ekranem 6.5 cala ?

  2. #922
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Czy ta cena odnosi się do wersji radia jak na zdjęciu?

    Załącznik 264544
    Ma działać z każdym. Dodam, że z tego co się dowiedziałem to Lio będzie miał produkt innego producenta (choć podobniy jeśli chodzi o funkcje), ale chińczyka. ja mam mieć na ori wtyczkach itp, jakościowy produkt z Korei. przesyłka w drodze z 2 szt na testy (a mam na czym testować, bo mam i stare i nowe radio i 6.5 i 8.8").


    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Ściągnijcie oprogramowanie 085 i spróbujcie wgrać. Odpowiedź będzie wyświetlona na ekranie czy "stare" radio czy nie. Dodatkowy osprzęt pokazał się do starych odbiorników i podobno działa (info od Włocha który kupił).
    do radia z firmwarem mniejszym niż MV051.xxx.xxx nie ma co próbować wgrywać MV085 i robić sobie nadzieji - nie ruszy - inny hardware.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #923
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Ma działać z każdym. Dodam, że z tego co się dowiedziałem to Lio będzie miał produkt innego producenta (choć podobniy jeśli chodzi o funkcje), ale chińczyka. ja mam mieć na ori wtyczkach itp, jakościowy produkt z Korei. przesyłka w drodze z 2 szt na testy (a mam na czym testować, bo mam i stare i nowe radio i 6.5 i 8.8").
    To super!!

  4. #924
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    23

    Domyślnie

    Hej! Czy jest możliwość dogrania CarPlay do Stevio, które go nie posiada?

  5. #925
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał gucio9377 Zobacz post
    Hej! Czy jest możliwość dogrania CarPlay do Stevio, które go nie posiada?
    To zalezy. Jaka data produkcji? Jaka wersje oprogramowania infotainment?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #926
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Ma działać z każdym. Dodam, że z tego co się dowiedziałem to Lio będzie miał produkt innego producenta (choć podobniy jeśli chodzi o funkcje), ale chińczyka. ja mam mieć na ori wtyczkach itp, jakościowy produkt z Korei. przesyłka w drodze z 2 szt na testy (a mam na czym testować, bo mam i stare i nowe radio i 6.5 i 8.8").
    epsonix, no i jak z Twoimi zabawkami z Korei. Kiedy w sprzedaży?

  7. #927
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    pisałem w dedykowanym wątku, niedopracowane, a za frajer im nie miałem zamiaru testować/raportować, tym bardziej że ani nie mam na nic czasu obecnie (min też z uwagi na brak czasu obecnie rezygnuję z retrofitów/przeróbek aut z USA, zbyt czasochłonne ustalenia a tylko procent mały ludzi przyjeżdża), a koreańczycy w ogóle nie byli zainteresowani partycypowaniem w badaniach EMC które wg mojej wiedzy są potrzebne żeby sprzedawać legalnie w UE coś co emituje fale (ma WiFi i BT w końcu), tzn żeby móc wystawić deklarację zgodności CE (nie mylić z chińskim CE trochę inaczej wyglądającym logo). jeszcze mi sie chcieli zwalić do Bielska na głowę zeby sobie na mojej Giulii to też trochę dopracować/potestować. narazie więc tylko ten od Lio macie niby dostępny, jakiś chińczyk, czy dobry nie wiem, napewno z video widziałem że byli do przodu - przynajmniej wydawał się działać, ogarniał kamerę cofania czy wyświetlanie sterowania klimą.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 10-01-2020 o 00:27
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #928
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    świdnica
    Auto
    alfaromeo giulia tb 200 km
    Postów
    7

    Domyślnie

    witam wszystkich AH
    byłem kilka dni temu w serwisie AR żeby wgrać nowe oprogramowanie do radia i uruchomić android auto w A R G TB2.0 2016.
    Niestety, stwierdzono że te radio jest już za stare i nic na to nie poradzą.
    Pewnie już ten problem omawialiście-czy jest tak jak powiedzieli w serwisie?
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez janromeo ; 12-01-2020 o 15:18

  9. #929
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał janromeo Zobacz post
    witam wszystkich AH
    byłem kilka dni temu w serwisie AR żeby wgrać nowe oprogramowanie do radia i uruchomić android auto w A R G TB2.0 2016.
    Niestety, stwierdzono że te radio jest już za stare i nic na to nie poradzą.
    Pewnie już ten problem omawialiście-czy jest tak jak powiedzieli w serwisie?
    pozdrawiam
    Jak 2016 to na 99.99999% tak. Wystarczy sprawdzić wersje infotaiment jak zaczyna się od 002.xxx... to najstarsza wersja radia.. tzn oficjalne rozwiązanie nie zadziałała..

    Ale może dołożyć przystawkę do radia np. Eng custom poszukaj na Facebook maja kilka filmików

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #930
    Użytkownik Świeżak Avatar Gelo
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Q4 2.0 280km
    Postów
    180

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Jak 2016 to na 99.99999% tak. Wystarczy sprawdzić wersje infotaiment jak zaczyna się od 002.xxx... to najstarsza wersja radia.. tzn oficjalne rozwiązanie nie zadziałała..

    Ale może dołożyć przystawkę do radia np. Eng custom poszukaj na Facebook maja kilka filmików

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Czy jest już ktoś na forum, kto korzysta z rozwiązania CNG Custom?

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory