Strona 107 z 111 PierwszyPierwszy ... 757979899100101102103104105106107108109110111 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #1061
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dla odmiany zacytuję nie swoją prywatną opinię, tylko słowa instruktora z toru Kielce: "Jeszcze nigdy żadnym SUVem nie zrobiliśmy tego, co udało się zrobić w Stelvio". I moc nie ma tu nic do rzeczy - tak samo hula 200 koni jak i 280 (oczywiście na okazje autostradowe dołożyłem boxa do swoich 200 kucy...)
    A jeżeli ktoś nie widzi od razu różnicy między Giulią a Stelvio - to chyba problem jest natury bardziej okulistycznej niż motoryzacyjnej
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 26-11-2021 o 12:44 Powód: poprawiłem sens postu po przeniesieniu

  2. #1062
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    stelvio 2l.280 veloce
    Postów
    1

    Domyślnie

    witam koledzy kto mi sprzeda sposób na wyłączenie sygnału zapięcia pasów w stelvio veloce

  3. #1063
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miki22 Zobacz post
    witam koledzy kto mi sprzeda sposób na wyłączenie sygnału zapięcia pasów w stelvio veloce
    Jeśli masz MES, to zrobisz to bez problemu, a jeśli nie masz to kup - przyda Ci się na przyszłość....

  4. #1064
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miki22 Zobacz post
    witam koledzy kto mi sprzeda sposób na wyłączenie sygnału zapięcia pasów w stelvio veloce
    Sygnał się wyłączy kiedy zostanie zapięty pas

  5. #1065
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miki22 Zobacz post
    witam koledzy kto mi sprzeda sposób na wyłączenie sygnału zapięcia pasów w stelvio veloce
    mozesz wlozyc sama klamre kupisz w kazdym sklepie motoryzacyjnym lepsze to bo poduchy ci wyskocza
    pozdr

  6. #1066
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Giulia Veloce
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miki22 Zobacz post
    witam koledzy kto mi sprzeda sposób na wyłączenie sygnału zapięcia pasów w stelvio veloce
    To ze względów zdrowotnych, czy dla własnego "widzimisię"? Nie proponuję w żadnym wypadku jazdy z wpiętą klamrą bez pasów, bo przy wystrzale poduchy w twarz, może Ci głowę urwać

  7. #1067
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał loozik Zobacz post
    To ze względów zdrowotnych, czy dla własnego "widzimisię"? Nie proponuję w żadnym wypadku jazdy z wpiętą klamrą bez pasów, bo przy wystrzale poduchy w twarz, może Ci głowę urwać
    Jak nie wpięty pas od kierowcy to poducha nie wyskoczy .Teoria.

  8. #1068
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Stelvio to dla mnie kompromis. Mam jedno auto w rodzinie. 2+2. Giulia była za mała (jeździłem z boksem dachowym). Dla siebie brałbym GIULIA! Tylko Giulia! Stelvio ma ładny zad i duży bagażnik. Dosyć przestronne wnętrze. Materiłąy i wykończenie lepiej niż w tych tańszych mercach i bmw. Ale 200 KM nie daje sportowych wrażeń. 280 KM minimum. Niestety spalanie duże. Komputer "kastruje" możliwości silnika.Słaba widoczność z wnętrza kabiny-brałbym teraz pakiet wspomagania kierowcy w parkowaniu bo czujniki tył to za mało. Lepsza pół skóra niż tkanina premium.

  9. #1069
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Londyn
    Auto
    .
    Postów
    198

    Domyślnie

    Czy ktos z kupujacych Stelvio bral pod uwage BMW x3 i ma porownanie?
    Kilka tygodni temu zamowilem X3 z podstawowym 2.0i ale zaczynam miec watpliwosci czy warto. Przede wszystkim usuneli mi ekran dotykowy z infotainment i prawdopodobnie kamere 360 stopni. Plus taki ze dzieki temu moge sie wycofac w kazdym momencie(dostawa na kwiecien). Do BMW nie moge tez zamowic adaptacyjnego tempomatu...
    Mieszkam w UK - jest do wziecia wersja Lusso Ti z ekspozycji(3k mil przebiegu, wersja z nowym wnetrzem i dotykowym ekranem) z pelnym wyposazeniem, HK, asystenty kierowcy, obszyta skora deska, itd. za 5k GBP mniej niz BMW.
    Autem robie niskie przebiegi roczne, ale dlugie trasy. 2 razy do roku jezdze do Polski, wiec bardzo wazne dla mnie jest wyciszenie kabiny i komfort(diesel nie wchodzi w gre).

    Jak prezentuje sie Stelvio pod wzgledem komfortu i wyciszenia w porownaniu do X3? Jak spasowanie i jakosc plastikow? Mialem 156 i Giuliette i kokpit po paru latach trzeszczal. Malo jest testow w internecie po lifcie. W obu mialbym szyby akustyczne. X3 napewno wygrywa swiatlami(adaptacyjne), Stelvio wyposazeniem na trasie(tempomat aktywny).
    Maly plus jest taki, ze w BMW przekladka anglika jest dosc prosta(za pare lat chcemy wrocic do Polski)- auto kupuje za gotowke na minimum 8 lat wiec wole przerobic swojego z niskim przebiegiem niz sprzedaz i szukac uzywki w PL. Orientuje sie ktos jak ciezka moze byc eweuntualna przerobka Alfy? BMW dobrze zrobione to koszt w granicach 20k(rowniez wole zaplacic i mnie dobrze)

  10. #1070
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    [MENTION=6497]srekal34[/MENTION] :
    -Stelvio ma bardzo dobre systemy wsparcia kierowcy (adaptacyjny itd.)
    -Te Stelvio, o którym piszesz jest na mega wypasie i jest tańsze niż bmw. Masz okazje nabyć wóz luksusowy-materiały w Stelvio są ekstra! Spasowanie bdb. Stelvio ma też rekordowo niską utratę wartości.
    -Wyciszenie w Stelvio z pakietem tłumiącym hałas daje bardzo duży komfort. Jest mega dobrze. Bez pakietu jest na pewno lepiej względem wersji przedliftowej.
    -Spalanie w Stelvio przy benzynie bedziesz miał około 12-14 litrów. Jesteś z tym ok?
    -nie rozumiem przewagi świateł bmw nad światłami w Stelvio. Swiatła w Stelvio świecą bardzo dobrze.

    5k GBP różnicy! SZOK!

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory